Skocz do zawartości
nrl

Gears Of War 2

Rekomendowane odpowiedzi

Singiel póki co jest super. Jedyny minus(i to wielki) to moim zdaniem "misja robal", przesadzone fantazją tak, że najchętniej chciałbym ominąć ten level.

 

chyba nie doszedłeś do lvl gdzie pada coś z nieba (chyba grad) i cię rani.

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w cudowny sposób uda Ci się przeżyć, poproś kogoś w co-op, aby Cię osłaniał i biegnij za ten spalony wrak samochodu a potem do końca ulicy. Jest tam zrujnowany budynek w którym była kiedyś księgarnia. Po rozstawieniu "czujek" wejdź na zaplecze i uważnie się rozejrzyj. Na lewo od mikrofalówki leży książka. Jest to słownik ortograficzny, który dokładnie przestudiuj... :damage_wall:

Dooobre :lol:

 

A ja dzis skonczylem GoW2 na hardzie i powiem, ze to chyba najlepsza gra akcji w jaka gralem w zyciu. Po prostu non stop cos sie dzieje. Minusy to tak jak wczesniej mowilem, poziomy z roznymi "pojazdami" i to chyba wszystko, bo kampania wcale nei jest za krotka. W sam raz bym rzekl. Poza tym fabula fajna a tego brakowalo bardzo w jedynce. No i ten tekst na koncu, traktowac to jako zapowiedz 3? Spodobalo mi sie tez, ze ostatniego bossa nie musialem przez 2 godziny rozgryzac ;) A wspomniany level z robalem to mimo, ze calkiem spoko, to jednak nijak nie pasuje to reszty gry. Taki troche na sile dodawany. Podsumowujac podwyzszam ocene koncowa do 9,5 - tytul wybitny i juz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

walnii jesce kilka razy w mór morze ohłoniesz. nigdy niezrobiłeś błendu ortograficznego? próbujesz poprawiać innych, a sam popełniasz błędy w tym wypadku interpunkcyjne.

zostaw go on juz tak ma- z jednej strony ideal a z drugiej strony szkoda gadac...... moglbym podac pare przykladow ale szkoda mi czasu

 

maSTHa212- no to gratulacje , pewnie troche pomeczyles gre zeby ukonczyc na hardzie?(odrazu hard czy wczesniej na nizszym?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest absolutnie wybitna, dawno sie tak nie bawiłem. fabuła jest genialna nic dodać nic ująć, niektóre texty rozkładają na łopatki. grałem z kumplem na poziomie normalnym i trudność jest akurat, nie tak jak średni pozimom w GOW gdzie po pare razy trzeba powtarzać rozdział, jestem zaskoczony że w naszym stanie udało nam sie dojść gdzieś do połowy gry :D misja ze złamanym sercem, a właściwie jej zakończenie - miodzio. miało być wiecej krwi ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostaw go on juz tak ma- z jednej strony ideal a z drugiej strony szkoda gadac...... moglbym podac pare przykladow ale szkoda mi czasu

 

maSTHa212- no to gratulacje , pewnie troche pomeczyles gre zeby ukonczyc na hardzie?(odrazu hard czy wczesniej na nizszym?)

Na poczatku przez 5 minut na normalu ;) , a potem restart na hardzie. Pare momentow trzeba bylo powtarzac, ale IMO ten hard nie byl taki hard, a przynajmniej w porownaniu z hardcorem w GOW1 jakos latwiej mi sie przechodzilo poziomy. Zostal Insane, ale to raczej juz z kims bym zrobil, a ze niestety nie mam netu obecnie to zostanie na posadowki z kumplami. No i achievmentow trzeba troche nalapac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie ten level z robalem podobal ;] Rzeznia i duzo krwi :D Do tego jeszcze te pomieszczenia co te stworki z probowek wychodzily ;] pila w ruch i do dziela ;] Zaraz ide dalej grac do kumpla bo w co-op sobie lecimy ;] Ale gierka wciaga na maksa, jak dla mnie lepsza niz 1 odslona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lecę na normalu i idę jak przecinak- trochę żałuję, że nie grałem od początku na hardzie, bo coś za szybko to się kończy. Nie będę pisał, że to wybitna gra, bo każdy o tym chyba wie? ;) Graficznie największe wrażenie robi imho oświetlenie, ogromny progres w stosunku do GoW 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się może jak to jest z zaliczeniem osiągnięć za przejście 1/10/wszystkch chapter'ów w co-op'ie? Trzeba za jednym razem machnąć np całą grę aby zaliczyło? Dajmy na to zaliczenie wszystkich aktów na insane trochę by zajęło <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się może jak to jest z zaliczeniem osiągnięć za przejście 1/10/wszystkch chapter'ów w co-op'ie? Trzeba za jednym razem machnąć np całą grę aby zaliczyło? Dajmy na to zaliczenie wszystkich aktów na insane trochę by zajęło <_<

Nie no tak to byc chyba nie moze, nie wiem czy sa kozacy co by Insane podczas jednej sesyjki zaliczyli. Pewnie dowolnie mozna przerywac i kontynuowac rozgrywke, inaczej sobie tego nie wyobrazam.

 

@ nierealny: mi akurat sie to spodobalo, ze finalny boss nie byl jakis "wymagajacy", ale faktem jest ze "walka" to czysta formalnosc i mogli dac cos bardziej wymagajacego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

uwaga- w dniu premiery GoW2 sprzedalo sie w 2 milionach sztuk, robi wrazenie , gdyby to byl tytul multiplatformowy pobilby zapewne wszelkie rekordy sprzedazy.

Ale ja i tak nie lubie gears'ow :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i skończyłem gre. Ogólnie jest bardzo miodna oprócz tych poziomów co już pisałem, oraz ostatni boss był za łatwy. Za pierwszy razem w przeciągu 20sekund go załatwiłem na poziomie normalnym. z RAAM'em męczyłem się tydzień :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się może jak to jest z zaliczeniem osiągnięć za przejście 1/10/wszystkch chapter'ów w co-op'ie? Trzeba za jednym razem machnąć np całą grę aby zaliczyło? Dajmy na to zaliczenie wszystkich aktów na insane trochę by zajęło <_<

można na kilka razy, ja przechodziłem na dwa razy wsumie około 11-12h wiec gra wsam raz długa. końcówka trochę mi przypominała matrixa ale i tak była wypas :D chyba to będzie jedna z niewielu gier którą przejdę drugi raz.

 

jest ktoś dzisiaj chcetny na coop'a ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj paczuszka z grą zawitała i do mnie. Oczywiście nie wytrzymałem i 2h sobie pograłem, nie pozostaje nic innego jak zgodzić się z przedmówcami. Gra jak i cześć 1 wybitna i więcej mówić nie trzeba, wciąga niesamowicie 2h mineły mi jak 2min.

Szkoda tylko że z racji obowiązków zmuszony jestem odstawić grę na półkę na kilka tygodni... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, kolejna godzinka gry wygospodarowana i robal zabity. Mieliscie racje, ten poziom to zart. Uskoki przed zebami trzonowymi, cmon tego nawet MGS nie serwowal... oprocz tego, to tytul miazdzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj- chyba nie napiszesz, że teraz jak już wiesz o uskokach przed zębami potworka (o którym piszą wszyscy na każdym forum i w recenzjach) będziesz mieć mniejszą radość z gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarnal sie szybko bo to jest GEAR a nie jakas pociach!lka ;), ale fakt, scena z laska jest niezla.

 

A tak poza tym to czy ktos moze sie orientuje jakim sposobem nalicza killsy do achievmentow? Przykladowo, trzeba zabic 30 przeciwnikow przy pomocy miotacza plomieni. I na razie mam 15 i zebym latal w kampanii czy z botami i walczyl tylko flamethrowerem to za cholere nie chca mi kolejne dochodzic :( tak samo jest z tym minigunem rozstawianym: czesc mam zaliczone a teraz sie zacielo i chu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty rzeczywiście masz coś z głową.

Do mnie to było?

 

Ogarnal sie szybko bo to jest GEAR a nie jakas po[ciach!]lka ;), ale fakt, scena z laska jest niezla.

 

A tak poza tym to czy ktos moze sie orientuje jakim sposobem nalicza killsy do achievmentow? Przykladowo, trzeba zabic 30 przeciwnikow przy pomocy miotacza plomieni. I na razie mam 15 i zebym latal w kampanii czy z botami i walczyl tylko flamethrowerem to za cholere nie chca mi kolejne dochodzic :( tak samo jest z tym minigunem rozstawianym: czesc mam zaliczone a teraz sie zacielo i chu..

Nie wiem w czym masz problem :blink: u mnie naliczyło prawidłowo w czasie singla.

 

Miotacz ognia wpadł mi praktycznie od razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w czym masz problem :blink: u mnie naliczyło prawidłowo w czasie singla.

 

Miotacz ognia wpadł mi praktycznie od razu.

No wlasnie ja tez nie wiem o co kaman, wiem, ze ostatni raz mi wpadlo jak koles juz konal i po prostu zjaralem go zamiast egzekucji. Pomyslalem, ze to wlasnie moze o to chodzi, ale nie. Nie wazne czy od "nowa" typa spale czy tylko wykoncze - bez znaczenia, nie dodaja sie kolejne killsy. Z reszta broni jest podobnie. Gdzies czytalem ze Epic mial wprowadzic jakies ograniczenia dotyczace ilosci mordow jakie mozna dokonac jednym typem broni, tak zeby ludzie nie walczyli tylko czyms tam dla uzyskania achievmentow. Ale po pierwsze nie wiem czy to bullshit, a jesli nie to czy w ogole wprowadzili to w zycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maSTHa212

U mnie tak samo jak u Nierealnego - żadnych problemów - miotacz ognia, minigun, moździerz liczyło killsy prawidlowo.

 

Jedyny błąd z naliczaniem jaki jest podobno u wszystkich dotyczy "Pound of Flesh / Kilogram mięcha" - naliczanie nie działa w Hordzie, trzeba niestety w kampanii to zrobić.

 

Powiedzcie mi czy też macie problemy z MP? u mnie jak próbuje znaleźć jakąkolwiek grę to szuka graczy dobre 20-30min i nic, na kilkanaście prób może udało mi się połączyć z 2 grami a to i tak z bardzo wysokim pingiem :angry: tak się zastanawiam czy u mnie coś nie tak jest czy może to powszechne zjawisko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy też macie problemy z MP? u mnie jak próbuje znaleźć jakąkolwiek grę to szuka graczy dobre 20-30min i nic, na kilkanaście prób może udało mi się połączyć z 2 grami a to i tak z bardzo wysokim pingiem :angry: tak się zastanawiam czy u mnie coś nie tak jest czy może to powszechne zjawisko?

Niestety nie jesteś sam. Problem ma być rozwiązany na dniach.

 

trochę offtopując

 

dostałem dzisiaj taką oto piękną wiadomość od Pana Techniec'a.

 

"tak pipo do ciebie, wracaj do szkoły na polski i naucz się trochę ortografii."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maSTHa212

U mnie tak samo jak u Nierealnego - żadnych problemów - miotacz ognia, minigun, moździerz liczyło killsy prawidlowo.

 

Jedyny błąd z naliczaniem jaki jest podobno u wszystkich dotyczy "Pound of Flesh / Kilogram mięcha" - naliczanie nie działa w Hordzie, trzeba niestety w kampanii to zrobić.

 

Powiedzcie mi czy też macie problemy z MP? u mnie jak próbuje znaleźć jakąkolwiek grę to szuka graczy dobre 20-30min i nic, na kilkanaście prób może udało mi się połączyć z 2 grami a to i tak z bardzo wysokim pingiem :angry: tak się zastanawiam czy u mnie coś nie tak jest czy może to powszechne zjawisko?

Fuck, no nic, pokombinuje jak wroce. Lipa, bo nie mam netu, wiec nawet jak wyjdzie jakas aktualizacja do giery to nie sciagne :( Czy ktos moze probowal grac za posrednictwem lapka podlaczonego pod Blueconnect czy cos takiego? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...