Skocz do zawartości
nrl

Gears Of War 2

Rekomendowane odpowiedzi

Filmik fajny ale celowanie przy takiej dynamice to musi być porażka.... wiem, wiem... lepiej niż na myszy i klawiaturze. Wystarczy tylko mieć konsole....

 

... i potrenować.

;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik fajny ale celowanie przy takiej dynamice to musi być porażka.... wiem, wiem... lepiej niż na myszy i klawiaturze. Wystarczy tylko mieć konsole....

 

... i potrenować.

;-)

lepiej niż na myszy napewno nie, ale też można przyjemnie pograć ;p nie musisz przecież mieć 100% headshotów ~~

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

O kurcze, nie sądziłem że to kiedyś powiem ale w mojej główce robi się diabelski pomysł...

 

Powiem tak: ZAJ..........RĄBISTE

niech zgadne.........100% xbox Elite z podpisu?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech zgadne.........100% xbox Elite z podpisu?? ;)

GoW jedynka była jedną z 3 gier które kochałem a które byłe exclu tylko dla XO. Grałem w nie tak gdzie mogłem (nie zawsze można było) ale po obejrzeniu trailera GoW2 uważam że dobry gracz powinien posiadać OBIE platformy. Do listopada mam czas :P Jeszcze tylko musze kupić drugi HD TV do mojego pokoju :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

GoW jedynka była jedną z 3 gier które kochałem a które byłe exclu tylko dla XO. Grałem w nie tak gdzie mogłem (nie zawsze można było) ale po obejrzeniu trailera GoW2 uważam że dobry gracz powinien posiadać OBIE platformy. Do listopada mam czas :P Jeszcze tylko musze kupić drugi HD TV do mojego pokoju :P

to jak nazwac gracza posiadajacego wszystkie platformy??? B-)

 

no ale nie dziwie ci sie, ja np. dla dla samej Zeldy kupilem DSlite ,jesli komus jakas gra bardzo pasi a moze zainwestowac w konsole to dlaczego nie, a tym bardziej ze GoW2 zapewne bedzie systemseller'em

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, dla gierki można kupić platformę, kiedyś kumpel kupił dla AvP Jaguara !!! hehe ile to kasy kosztowało. Ja dla GoW2 kupię x elite, warto, poza tym parę exclusiwów się już uzbierało, napewno kupię Dead Rising. GoW2 oczywiscie wyjdzie na PC, pewno po roku jak to miało miejsce z 1 częścią- microsoft musi wspierać swoją vistę. Myślę że cała seria GOW idzie w dobrym kierunku ->wszystkiego więcej i lepiej. Powiem tak: gow był jedną z tych nielicznych obecnie wydawanych gier przy których poczułem emocje jakie mi towarzyszyły gdy grałem na atari65xe i amidze - ech starosc nie radosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika
MIAZGA!!!


Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

CliffyB Teases 4-Player Co-op for Gears of War 2; Creator Promises 'Bigger and Better' Multi

During Microsoft's Spring Showcase today, Epic Games employee and Gears of War creator Cliff Bleszinski teased that the much-anticipated cover-heavy sequel could include four-person cooperative play.

When asked directly if Gears of War 2 will feature four-player co-op, Bleszinski responded: "We're not announcing anything about co-op at this time, we'll probably get around to it around E3 time, but rest assured, it will be bigger and better."

"The multiplayer is incredibly robust," he continued. "We're not saying too much about it right now due to embargoes and whatnot, but lots of multiplayer maps, lots of modes. We'll have the multiplayer functionality that gamers have come to expect this day and age."
Gears of War 2 is slated to arrive on Xbox 360 this November. The original, which hit Xbox 360 in 2006 and PC in 2007, featured local and online two-person co-op play along with an eight-player online deathmatch mode.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

a jak dla mnie GoW to dretwa schematyczna gra(nawet niechcialo mi sie jej ukonczyc),obserwuje topic tylko ze wzgledu na nowinki silnika gry i grafe :)

Zgadzam sie w pelni i w stu procentach. Gram w to...nuda.

 

 

że widziałem obie wersje, naprawdę wersja na pc jest LEPSZA,

Jasne , ze ta wersja z pc jest lepsza bo:

-do grania offline trzeba utworzyc sobie konto

-nie wiadomo kiedy padna nam sejwy , a padaja czesto

-wszechobecny strutting , czyli dziwne , sekundowe szarpanie mimo , ze komp spelnia nie tylko wymagania minimalne , ale i ciagnie to na maxa bez problemow

 

Nie czekam na dwojke , gameplayu nie poprawia. Nie wiem jakim cudem to cos bylo gra roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firekage, mi jakos nigdy nie padły sejwy, konto na live zrobione i nie mam z tym zadnych problemów,

zero szarpania, 1920x1200 masło na lodowisku :D

utworzenie konta to dla mnie zaden problem

 

Graj jest boska, naprawde juz dawno nic mnie tak nie wciagnęło jak właśnie GOW, ostatni byl chyba Duke :P, nie no moze przesadziłem, ale nie wiele (po prostu za dlugo juz gram na tym świecie.

 

Multi jest obłędny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Firekage, mi jakos nigdy nie padły sejwy,

Wejdziesz na Egielde , poczytasz w temacie o Gowie 2. Juz dwa razy mi padly sejwy , po prostu znikly. Nie padaja na angielskiej wersji badz angielskim piracie bo sa pacze do niej , do oryginalnej polskiej nie ma :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Boty w GoW2

 

xboxonline

Serwis GameTrailers.com przeprowadził wywiad ze znanym wszystkim graczom Cliffem Bleszinski. Pokazano fragment mapy pt. "Day One", której scenerią jest zniszczone centrum miasta. Ponadto chcąc lub nie Cliffy B. ujawnił, że w zbliżającej się kontynuacji Gears of War tryb multiplayer wzbogaci się o boty. Więcej informacji Panowie z Epic mają ujawnić na targach E3.

 

P.S. Pokazano również nową edycję Xbox 360 w barwach Gears of War 2. Wygląda cudnie, ciekawe czy będzie dostępna w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://e3.gamespot.com/live.html?tag=topsl...topslot;title;1

 

Własnie leci prezentacja coopa w GoW2 na MS conference. Szybko bo nie zlookacje ;).

 

Jak było to sry. DATA PREMIERY: 7 LISTOPADA 2008 klocek only.

 

LOL jaki nowy interface szykuja dla kloca :lol:. Prawie jak wii ;o

 

Poszerzony PORTAL Na kloc live arcade na jesieni ;O

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...