Skocz do zawartości
nrl

Gears Of War 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chętny na hordę, bo chciałbym aczika dostać ;> 2 osoby już mam, więc jutro można przysiąść.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Horda pękła.

 

Nawet łatwo było, tylko już palce zaczynały boleć ;)

 

----------------------

 

Sorki chłopaki, ze sie nie pożegnałem ale znowu zaczęło mnie lagowac ;/

Dzięki za grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wyszedł update do GoW2. Poprawia sporo bugów, trochę balansuje rozgrywkę i dodaje 7 nowych osiągnięć (w sumie 175GS):

  • "Skeletons in Your Closet" (20 points): Complete waves 1 through 10 on all Flashback Map Pack maps in Horde (any difficulty).
  • "Trial by, and on, Fire" (20 points): Complete waves 1 through 10 on all Combustible Map Pack maps in Horde (any difficulty).
  • "More Mystery, Less History" (15 points): Win a multiplayer match on each of the 5 Flashback Map Pack maps (any mode except Wingman).
  • "The Roof! The Roof! The Roof…" (15 points): Win a multiplayer match on each of the 3 Combustible Map Pack maps (any mode except Wingman).
  • "Bound by a Shared Past" (15 points): Win a Wingman match on each of the 5 Flashback Map Pack maps.
  • "Forged in the Fire" (15 points): Win a Wingman match on each of the 3 Combustible Map Pack maps.
  • "Annex: Now with Execution Rules" (75 points): Win an Annex match on each of the Flashback and Combustible Map Pack maps (Public only).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma juz takich lagów, przeciwników wyszukuje szybciej...

 

ale nie jest idealnie. poza tym glitche nadal są

 

Dołączona grafika

 

dzisiaj spotkałem coś takiego. Chyba coś ala zombie BF2, bo gościu przez cały mecz tylko biegał po mapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Security (po polsku - Bezpieczeństwo). Siedzicie na srodku mapy, gdzie jesteście osłonięci laserami przez co przeciwnicy nie mają jak do was dotrzeć. Jest tam moździerz/gattling. Kiedy zostanie paru locustów to nie zabijajcie ich tylko zbierajcie bron póki nie rozpocznie się nowa fala. Przejścia po bokach tej strefy osłoniętej laserami najlepiej zabezpieczyć granatami na ścianę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: jak wyglada obecnie sytuacja z Dark Corners? Da sie to jakos sciagnac? Wywala mi komunikat, ze dodatek nie jest dostepny w moim regionie (mam ustawione UK), ale z tego co czytalem Polacy bez problemu sciagali wczesniej. Czy to oznacza, ze teraz jest blokada i nie ma bata zeby to zassac? Z checia bym przeszedl ten dodatkowy chapter, ale GOTY nie bede kupowac :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...