Skocz do zawartości
pysiul86

Zestaw Niskobudżetowy Do 1550 Zł

Rekomendowane odpowiedzi

Po długich namysłach zdecydowałem się wkońcu na taki zestawik, rozumiem ze kazdy z was powedział że lepiej kupic coś na intelu, ale ja nie zameirzam(...)

Jak nie zamierzasz, to po co sie pytasz i zamieszanie siejesz? Skoro zadajesz pytanie i KAZDY radzi intela, a ty dalej wiesz lepiej, to co ty tutaj chcesz? Pisza, ze nawet bez o/c bedzie lepiej - nie, ty wiesz lepiej. Podejrzewam, ze zaden kolega i zaden kputer nie wchodzi tutaj w gre, a po prostu fanbojujesz sobie po forach... NIc tak nie wkurza, jak marnowanie czasu i doradzanie komus, kto najpier sie zapyta, a potem SAM WIE NAJLEPIEJ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stuknij sie w głowę, myślisz ze nie mama co robić, chodzi o to ze nie znam sie moze do konca na komputerach i patrzac na oba procki to jednen ma 2500 x 2 a drugi 2000 x 2 wiec chyba lepiej na zdrowe oko nie krecąc komletnie nic brac athlona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stuknij sie w głowę, myślisz ze nie mama co robić, chodzi o to ze nie znam sie moze do konca na komputerach i patrzac na oba procki to jednen ma 2500 x 2 a drugi 2000 x 2 wiec chyba lepiej na zdrowe oko nie krecąc komletnie nic brac athlona

E2180 będzie miał porównywalną wydajność do tego Athlona mimo 500 MHz różnicy ale E2200 będzie już szybszy. Do tego w przyszłości może kolega poczyta trochę i zechce podkręcić co nieco i wtedy DC zmiecie X2. Sam dopiero co przesiadłem się z X2 4200 na E2180 i mimo, że ma 200 MHz mniej jest dużo szybszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stuknij sie w głowę, myślisz ze nie mama co robić, chodzi o to ze nie znam sie moze do konca na komputerach i patrzac na oba procki to jednen ma 2500 x 2 a drugi 2000 x 2 wiec chyba lepiej na zdrowe oko nie krecąc komletnie nic brac athlona

No rzeczywiscie, gowno wiesz o komputerach, wiec posluchaj sie i wez Intela. Tu nie chodzi o to czyjej firmy kto jest fanbojem, po prostu Intel jest lepszy i basta. Nie chodzi o czestotliwosc taktowania (ilosc MHz) tylko o architekture.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Ilość megaherców przestała sie już liczyć jakiś czas temu. Ja też Ci napisze żebyś złożył coś na Intelu-wychodzi chyba taniej/lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stuknij sie w głowę, myślisz ze nie mama co robić, chodzi o to ze nie znam sie moze do konca na komputerach i patrzac na oba procki to jednen ma 2500 x 2 a drugi 2000 x 2 wiec chyba lepiej na zdrowe oko nie krecąc komletnie nic brac athlona

klikniecie i porownanie chyba nie sprawia zbyt wiele klopotu..... http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=3333 po to Ci wkleilem wczesniej tego linka abys przejrzal porownanie procesorow BEZ PODKRECANIA 2180 bedzie szybsze a 2200 zostawi daleko w tyle tego AMD co wybrales statystyki mowia same za siebie,nie zadales sobie nawet trudu aby kliknac w link bo bys wiedzial ze intel jest szybszy.

 

Ale to Twoja sprawa co kupujesz ,chodzi mi o to ze nic nie przegladnoles a piszesz brednie typu to ma 2x2000 i jest wolniejsze na moja glowe niz 2x2500 bo mhz wieksze i musi byc szybsze a kupa kilka lat temu AMD mialo o wiele mniejszy zegar i bylo szybsze od INTELA teraz sytuacja jest odwrotna i INTEL bije AMD mimo mniejszego zegara

Edytowane przez atento

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po długich namysłach zdecydowałem się wkońcu na taki zestawik, rozumiem ze kazdy z was powedział że lepiej kupic coś na intelu, ale ja nie zameirzam się naprawde bawić w żadne OC, jeszcze raz powtarzam że nie zamierzam się w to bawić.

Po wszelakich analizach zdecydowałem się zakupić taki sprzęt, myśle ze do gierek będzie dobry kolega będzie grał w PES 2008 i Fife 2008, pogra napewno w crysiasa na niskich detalach.

 

Wiesz co, mowisz ze sie nie znasz... widac.

Kazdy Ci DOBRZE! doradza... to Ty sie uwziales.

Nie ma z podkrecaniem duzo zabawy. A w CD-ACTION z lutego chyba cos pisza...

Posluchaj bardziej doswiadczonych, bo wiesz ze za 1500 to raczej sobie kompa dobrego (bez oc) nie kupisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sadzac po avatarze autora to poprostu smiech - ciekawe czemu sie upiera przy amd. Do tego mam nadzieje ze osoba ktorej skladasz kompa odwiedzi kiedy ten topic i bardzo Ci podziekuje. A juz chyba kazdy wyczerpal temat.

Zeby nie bylo OT to powiedz mi kupujac mobo za 180zl intela za 214zl procka za 265zl intela za 230zl (2180) co chcesz zyskac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze wyczytałem to koledze koleś skłąda kompa to może specjalnie chce żeby miał nie najlepszy w tej cenie :P Czasem są tacy skur... :)

 

A jak chcesz mu dobrze doradzić i kupić wydajnego kompa to kup INTELA bo teraz on jest najbardziej opłącalny ale to już wieele osób ci pisało a ty jak OSIOł nie przyjmujesz nic do siebie !!!

 

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...