Skocz do zawartości
grauzig91

Dziwne Spowolnienia Występujące Czasami W Grach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam dziwny problem.

 

Otóż od pewnego czasu zauważyłem, że czasami w grach występują dziwne spowolnienia. Objawia się to tym, że np.: w grze Gothic 3 po kliknięciu ruchu do przodu postać idzie i dopiero po jakimś czasie się zatrzymuje. Dalej, w Just Cause gdy np.: ruszę myszką w lewo albo prawo, to dopiero po jakimś czasie postać wykona ten ruch. To samo dzieje się w dużo starszych grach, np.: Beach Life, gdy przewijam mapę to po kliknięciu strzałki w dół dopiero po chwili się ruszy.

 

Nie wiem czym to może być spowodowane. Płyta główna, procesor, grafika? Czy może jakieś oprogramowanie powoduje te spowolnienia?!

 

Proszę o pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem chyba tkwi w jakimś programie. Po wyłączeniu wszystkich programów uruchamiających się wraz z systemem problem zniknął. Na razie wszystko działa jak należy, ale jak to mówi pewne przysłowie: "Nie chwal dnia przed zachodem słońca". Pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile tych programów, które uruchamiają sięz systemem masz? tak mi się zdaje że chyba za dużo i ramu brakuje grom, wszystkie te progsy, które nie są Ci potrzebne od razu wyłączaj albo zmień w opcjach żeby się nie uruchamiały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko co niepotrzebne po wyłączałem tak aby się nie uruchamiało wraz z systemem. A pamięci nie brakuje, ponieważ nawet w bardzo starych gierkach tak się działo (np.: Beach Life, 2002r. wymaga 128 MB pamięci).

 

Ale póki co problem znikł, więc na razie cieszę się grami póki mogę :razz: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...