Skocz do zawartości
misieek

9800GT i GTX

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

2933949[/snapback]

Wszystko okaże się już niedługo teraz znowu podają że 768MB pamięci a nie 512MB,ploty im bliżej premiery tym wieksze rozbieżności.

http://www.fudzilla.com/index.php?option=c...25&Itemid=1

Z przedstawionych w tym temacie fot 9800GTX ewidentnie widać, że karta posiada 512MB i 256bitową magistrale. Może pojawi się wersja Ultra z 768MB i 384b szyną. Wszystko przed nami ;) Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tą ultrę nie za bardzo chce mi się wierzyć :wink: Jeżeli pojawi się coś z taką magistralą/ilością pamięci to raczej na bank nie będzie na rdzeniu g92, a jak będzie oparte o inny/nowszy rdzeń to pewnie i nazwa będzie adekwatna :lol: pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, coś im ten rozwój do przodu nie idzie ;)

 

No ale lepiej dla nas nie będzie nowych "szaderów" niekompatybilnych wstecz. Nie wiem co za interes chcą na tym ukręcić skoro to wydajne jak poprzednia generacja a droższe pewnie będzie. No ale marketing pewnie zdziała cuda... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak historia pokazala, mozna zrobic biznes sprzedajac dwa razy to samo, wiec raczej o zyski nv bym sie nie martwil :) . Konkurencji jakiejs ogromnej nie maja, wiec moga sie bawic :)

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może taki mały ukłonik nVidii w stronę graczy i bat dla programistów aby lepiej optymalizowali gdy pod te złomy, które teraz mamy. A nie liczyli na to, że nowe szybsze i lepsze karty wszystko uciągną. Nowe tytuły już niedługo więc pot ich pewnie zalewa ostro aby gierki były grywalne z przyzwoitym FPS. nVidia pewnie wnerwiona za to, że na ich super karciochach Crysis płynie jak krew z nosa i mówią basta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LCC jasne :lol2:

"Ukłonik" w stronę graczy to ostatnia myśl o jakiej pomyślą firmy takie jak nv i ati, gdyby ati nie przystopowało i nie przeszło na segment budżetowy to gonitwa trwała by dalej. Zobaczymy co pokaże Intel w przyszłym roku :-P

 

GeForce 9800 GTX overclocked to 850MHz

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

vGPU=1.2v~1.21v idle, 1.26~1.27v load

vRam=2.0v

 

Idle temp : 35

Load = 53

 

1. 174.20 drivers aren't optimised. 3DMark03 performance lowered by 20%, 3DMark05/06 appears normal

2. Hotter than 8800GTS

3. Better overclockability than 8800GTS in core and memory due to higher VGPU by 0.02v, better 0.8ns memories, PCB enhanced, PWM enhanced.

4. Performance exactly the same as 8800GTS at same clocks.

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakaś paranoja!!

Kto to kupi mając np: 880GT/ GTS rev.2/ GTX ??

 

Suma-Sumarum - tak myślałem, że dopiero GT200 będzie skokiem...

No ale żeby takie jaja ...?

Edytowane przez PoulN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupi ktoś kto nie czyta testów tylko patrzy na numerki ;]

 

Skoro znaleźli się ludzie, którzy sprzedają 8800GT, żeby kupić 9600GT :lol: to tym bardziej znajdą się ludzie, którzy kupią 9800GTX (w końcu jest szybszy o te 5% od 8800GTS 512 :lol:)

 

A właśnie, jak ta karta ma się w porównaniu do 8800U ?

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol... jesli to prawda to co teraz z 9600GT? inne z serii 9 beda mialy dx 10.1 a on nie :(

 

chyba, ze te zmiany tez wprowadza w G94 - ogolnie ten dx 10.1 to mi wisi, lecz gpu wykonany w nizszym procesie to jest cos :) (wieksze oc, mniejsze temp itp.)

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mi tez ten 10.1 to wisi, mi generalnie cala seria 9XXX wisi bo to jakies nieporozumienie, majac obecnie 8800 GT poczekam na nowe karty ktore wyjda po serii 9XXX, ale wydaje mi sie dosc wazna informacja "55 nm" dla tych co lubie miec nowe rzeczy i dla tych ktorzy dla cyfry 9 zmienia 8XXX. Nie warto kupowac obecne 9800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol... jesli to prawda to co teraz z 9600GT? inne z serii 9 beda mialy dx 10.1 a on nie :(

 

chyba, ze te zmiany tez wprowadza w G94 - ogolnie ten dx 10.1 to mi wisi, lecz gpu wykonany w nizszym procesie to jest cos :) (wieksze oc, mniejsze temp itp.)

Hmm...

 

9600GT w 65nm i tak jest już bardzo zimny.

 

Na WC (tak tak wiem...)

7300GT miało w stresie 45-50*.

9600GT ma po 2 godzinach stresu 34* :rolleyes:

 

To ja już nie myślę ile będzie miało 96GT wykonane w 55nm procesie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze to jest dosc wazna informacja http://twojepc.pl/news16369.html i dla tych co rozwazaja zakup kart z serii 9800 proponowalbym sie wstrzymac. Jesli juz maja kupowac to juz niech wezma na odswiezonym chipie.

Jak tlumacza news to niech robia to dobrze

http://tcmagazine.com/comments.php?shownew...625&catid=2

The 55nm updates will probably feature a few enhancements, with at least one being DirectX 10.1 support but for now, we can only sit and wait for more info to be leaked.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze to jest dosc wazna informacja http://twojepc.pl/news16369.html i dla tych co rozwazaja zakup kart z serii 9800 proponowalbym sie wstrzymac. Jesli juz maja kupowac to juz niech wezma na odswiezonym chipie.

Pitu pitu. W lutym 2007 by ł news że NV odświeżyć zamierza G80 i od marca 2007 zaczną schodzić G80 w 0,65mm... No i zaczęły... w październiku 2007 pod nazwą G92. Tak więc... czekajcie :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pitu pitu. W lutym 2007 by ł news że NV odświeżyć zamierza G80 i od marca 2007 zaczną schodzić G80 w 0,65mm... No i zaczęły... w październiku 2007 pod nazwą G92. Tak więc... czekajcie :lol2:

ja nie czekam robie sobie siku na to mam 8800GT i mi wystarczy. Tak wiec czekajcie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...