Skocz do zawartości
lukasrz

Ii Targi Komputerowe W Lublinie 17-18maja 2008 Oraz Lan Party!

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie mogłem się wczesniej wyrwać z wykładów i przybyłem dopiero na 15, wszyscy już zaczynali się powoli zwijać. Ale i nawet przez tą chwilkę było fajnie :) . Gadałem z chłopakami z pimpmycomp, trochę im się płyty jarały :D . A w zapasie mieli swoje domowe sprzęty :D . Każdy od czegoś zaczyna :) . Podłapałem też trochę kontaktów z Arrakisem, może coś się kupi w dobrej cenie :) . Oby za rok targi były jeszcze lepsze i było na nich więcej wystawców czego sobie i wszystkim życzę :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja gratuluje wszystkim wyników oc. Na nowej plycie i nowym procku na gorszym chlodzeniu po 10 minutach mialem lepsze wyniki :D

 

A podobno skilla nie ma, trzeba tylko miec sprzet i azot :D

Mhm, wszyscy wiemy jaki jesteś cudowny w O/C. Ku*wa, ludzie, to jest jakaś paranoja O_O Jak powiem, że jestem n00b^200 i za ch*j nie umiem kręcić, nie zrobiłem żadnych wyników (były, ale nie ma dowodów), z takich a nie innych powodów to będziecie zadowoleni? Przyznaję: nie umiem nic, może kiedyś się nauczę. Pasuje?

 

A gdzie można jakieś wyniczki zobaczyć? ;)

Nie ma (było coś tam, ale uznałem, że poprawie, to koledzy przyszli, żeby cpu oddać :(), mieliśmy małe problemy, ażeby mieć jeden procesor w płycie dłużej niż 2h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo widzisz, jakby było tych 2 swiatowych ""gooró" "overlockingu" :lol: to pewnie od razu pobili by wszystkie swiatowe rekordy i nie musieli walczyc przez wiekszosc czasu ze sprzetem który po kolei wyswietlał wszystkie mozliwe kody błedów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze stoiska Hard-PC (jeśli o to Ci chodzi :D )

A jakieś pełniejsze? ;)

 

Nie ma (było coś tam, ale uznałem, że poprawie, to koledzy przyszli, żeby cpu oddać :( ), mieliśmy małe problemy, ażeby mieć jeden procesor w płycie dłużej niż 2h.

KonradGT co się tak spinasz, olej prowokatorów i rób swoje, ja tam się nikim nie przejmuję ;)

 

Szkoda, ale przynajmniej coś się działo i chęci widać były, pytałem o jakieś wyniczki, bo coś ciężko znaleźć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakieś pełniejsze? ;)

 

Szkoda, ale przynajmniej coś się działo i chęci widać były, pytałem o jakieś wyniczki, bo coś ciężko znaleźć...

Nic więcej nie mam, ja tylko lama zwiedzająca byłem ;] Pewnie tam gdzie kręcili to się na stronach swoich pochwalą.

A wyniczków ogólnie mało było ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj nie reagowałem na tego typu teksty, ale... Każdy się uczy, nie każdemu wszystko wychodzi od razu. Wyniki były kiepskie/nie było wcale, ale czy widzieliście kiedyś podobną do MaSella wypowiedź od DEVILKA, Gemmy'ego, enta czy innych znanych w PL ocerów? Po co to... Nie szło to nie szło, wina ocerów/sprzętu/kantu u spódnicy czy innych rzeczy. Pokazy były, ludzie byli zadowoleni. Większość zwiedzających na pytanie "Jak się targi podobają?" Odpowiadała: "Nie no, super jest, zajebiście" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

MaSell mógłbyś czasami schować swoje ocerskie EGO bo przesadzasz. Już wszyscy znają na pamięć wszystkie Twoje wyniki i nieprawdopodobnego skilla z którym się urodziłeś przez co, pierwsze co podkręcałeś to szczebelki w łóżeczku jak byłeś mały, ale już starczy :plum:

 

 

edit: przecinek :D

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak prawie Cie ubiła :wisielec:

nono, mądry, wsypałem lód do butelki, zakręciłem, minęły 3-4min a ten: E już napewno nie wybuchnie jak do tej pory nie wybuchła 3 sekundy i piz... :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://techworks.pl/images/news/lgp08/bk2/IMG_6008.jpg

Ze stoiska Hard-PC (jeśli o to Ci chodzi :D )

 

3000372[/snapback]

Mhm, wszyscy wiemy jaki jesteś cudowny w O/C. Ku*wa, ludzie, to jest jakaś paranoja O_O Jak powiem, że jestem n00b^200 i za ch*j nie umiem kręcić, nie zrobiłem żadnych wyników (były, ale nie ma dowodów), z takich a nie innych powodów to będziecie zadowoleni? Przyznaję: nie umiem nic, może kiedyś się nauczę. Pasuje?

Ale oło so hozi? PPC miało bardzo zle dobrany sprzet i duzo lepszych wynikow zrobic sie na tym nie dalo (gratulacje dla tego co wymyslil polaczenie x38/x48 + e8xxx). Rozchodzi się o inne teamy, co chlodza c2d do -170'c i dziwia sie ze nie dziala.

 

nie musieli walczyc przez wiekszosc czasu ze sprzetem który po kolei wyswietlał wszystkie mozliwe kody błedów...

Błedy dfi trzebać umieć interpretować i eliminować, a krecenie bedzie latwiejsze :)

 

Miło było mi pojechać, czujecie sie lepiej :D ?

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błedy dfi trzebać umieć interpretować i eliminować, a krecenie bedzie latwiejsze

5 kompletow pamieci (OCZ Platinum, OCZ Titanium, OCZ Flex II, Balistixy, jakies GSkille) i na wszystkich, bez wzgledu na obsadzenie slotow, w 80% przypadkow blad C1 przy starcie (ktory to kod oznacza blad kontrolera pamieci) - slucham propozycji ;)

Od razu uprzedzam, ze na boxie bylo to samo (zeby nie bylo, ze to wina chlodzenia DI/azotem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 kompletow pamieci (OCZ Platinum, OCZ Titanium, OCZ Flex II, Balistixy, jakies GSkille) i na wszystkich, bez wzgledu na obsadzenie slotow, w 80% przypadkow blad C1 przy starcie (ktory to kod oznacza blad kontrolera pamieci) - slucham propozycji ;)

Od razu uprzedzam, ze na boxie bylo to samo (zeby nie bylo, ze to wina chlodzenia DI/azotem).

To pochwal się najpierw jakie płyta dawała vdimm gdy bylo w biosie na 1.8v/auto, jak mieliście vmch, strap/dzielnik, alphy i fine delay clock ustawione. Nie jestem wróżką. Wyłaczanie przez power, pozniej zasilacz do rozladowania kondensatorów i ponowne uruchomienie tez moze pomagac.

 

A może połowa z tych ustawien była na auto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłaczanie przez power, pozniej zasilacz do rozladowania kondensatorów i ponowne uruchomienie tez moze pomagac.

Ta, moze ale tego nie robiło...

Zeby to jeszcze nie wstawało po OC, ale to w ogóle nie chciało się uruchomic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, moze ale tego nie robiło...

Zeby to jeszcze nie wstawało po OC, ale to w ogóle nie chciało się uruchomic...

A jak już uruchomiliście całość, to jak mieliscie ustawione wszystkie parametry ktore wymienilem wyzej, o GTL ktory ma kolosalny wplyw na fsb nie wspominajac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz MaSellku, że bardzo szybko wpadliśmy na to, by zmienić alphy na sztywne, ofc różne kombinacje. ;) Aż tak głupi to ja nie jestem, napięcia były ustawione od razu (potem pincet kombinacji itd.) Zapewne wiesz doskonale, że przez 2 dni męczenia tego samego, to już się kombinuje na wszelkie możliwe sposoby, żeby to zaczęło odpalać częściej niż co 10 raz... Nic z tego co napisałeś nie było rozwiązaniem. Jak dla mnie to ten bios jeszcze jest do [gluteus maximus] i tyle, bo wszystko <=4.5GHz to jeszcze jakoś jakoś, a powyżej to śnij o zabootowaniu. Dalej, przechodzi C1, to stoi na 25 albo 26, jak przeszlo to, to staje na 7F i tak w kółko.

Hmm, GTL nie ruszałem w ogóle, może to przez to?

 

2. Na przyszłość pisz dokładnie o co chodzi, a nie takie, "ja miałem lepiej w 10min niż wy wszyscy przez 2dni" bo tylko tyle można było z tamtego posta wyciągnąć.

 

Edit: Czyli pewnie wina GTL, chociaż na def to powinno wstawać za każdym razem i bez ruszania tego :D

Edytowane przez KonradGT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, chyba wszystkim oc nie poszło na tych targach. Problemy z wyjściem z 4.5GHz na każdym procesorze, na niektórych nawet z 4200. W każdym razie, było fajnie i głośno :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pochwal się najpierw jakie płyta dawała vdimm gdy bylo w biosie na 1.8v/auto, jak mieliście vmch, strap/dzielnik, alphy i fine delay clock ustawione. Nie jestem wróżką. Wyłaczanie przez power, pozniej zasilacz do rozladowania kondensatorów i ponowne uruchomienie tez moze pomagac.

 

A może połowa z tych ustawien była na auto?

Wszystko piknie, tylko zeby to pozmieniac, to plyta najpierw musi wstac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"kepons: "Pomimo szczerych chęci nie zdołaliśmy zmusić żadnej z płyt DFI do współpracy. Wyświetlacz kodów cały czas witał nas uroczym komunikatem "C1", sygnalizującym błąd pamięci. Miało to miejsce przy każdym z posiadanych przez nas kompletów pamięci, które na innych płytach pracowały poprawnie. Sytuacja taka powtarzała sie zarówno na BOX-owym chłodzeniu jak i na FC/DI/LN2."

 

No, panowie z overclock'a mieli to samo [; Wsio def a to potrafi pokazywać C1 :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka moja rada na przyszłość -> zapoznajcie się z instrukcją obsługi, a dokładnie odnośnie działania zworek znajdujących się koło mostka północnego, a potem bierzcie się za oc ;) http://img132.imageshack.us/img132/1327/dfix48t3rovw1.jpg

 

Procz QX9770 zawsze mialem na AUTO i zero problemow z D9 i Elpidami... Szczesliwa reka? Fart? Czy moze skill ktorego nie ma?

 

 

Fakt, przyznaje, jedyne DFI to na AM2 LP FX790, z tym bywalo roznie, ale pod 775, zero problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...