Skocz do zawartości
storm

Jaki Zaslacz Wybrac W Ramach Gwarancji !

Rekomendowane odpowiedzi

Wtam :)

 

Jako ze moj zasilacz padł jakis czas temu ( mialem dokladnie taki Tagan TG500-U25 Dual Engine ) i komputronik zaproponowal mi wybor jakiegos innego zasilacza o podobnych parametrach bo tego juz nie produkuja . I teraz moje pytanie jaki wybrac ?????????? Zastanawialem sie nad tym Tagan BZ PipeRock Series 500W zawsze chcialem miec odpinane kable :) ale moze wy cos polecicie dobrego zaznaczam ze moge wybierac tylko z zasilaczy ktore sa dostepne na magazynie glownym w komputronie :P

 

pozdrawiam storm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ocena: 3/10

Opinia użytkownika:

Kupiłem w innej firmie. Pierwszy nie podnosił kompa. Wymieniony ma to samo !!!. komputer gasł po sekundzie od włączenia. Nawet gdy pozostawiłem jedynie grafikę (8500 GT) i jeden dysk, zchowywały się tak jakby zasilacz był za słaby. Na kilkadziesiąt prób odpalenia zaskoczył może dwa razy. Wtedy cisza !!! chodzi bezgłośnie REWELACJA. Po wyłączeniu chłodził kompa jeszcze przez minutę może dwie. Trzy punkty za niespełnione możliwości. Gdyby dziłały można się zakochać. Czarna rozpacz.

Lol?

450W spokojnie powinno uciagnac to co on tam podpial, wtf?

Edytowane przez Wiedzmin_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...