Skocz do zawartości
KermitVW

Obudowa Ze Stalowej Felgi

Rekomendowane odpowiedzi

Planuje zrobić obudowę z 17" felgi stalowej... Wg mnie jest ona idealna do tego projektu. Chcę wykorzystać jako dawcę obudowę ATX i AT.

I moje pytanie jest takie, jak zrobić przycisk w kapselku, aby nie było zwarcia itp. Projekt zamierzam zacz ac robić w przyszłym tygodniu.

Edytowane przez KermitVW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego co podałeś wyżej tu są dokładne info o twoim kompie i jak ktoś zdolny to znajdzie to nie będziesz miał co włożyć do tej felgi bo możesz nie mieć już tego komputera a po drugie po co nam specyfika komputera jak tyko będziesz robił obudowę. I o jaki kapselek cii chodzi??????????? A i jeszcze jedno jak chcesz mieć specyfikę to wypisz tylko płytę procka ram grafę i zasilacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie chcesz robić czegoś dobrze i estetycznie to lepiej nie rób bądź dobrze sie zastanów. Możesz zrobić coś ze słabych komponentów i później na końcu efektu będziesz żałował że nie wybrałeś czegoś lepszego co by poprawiło efekt końcowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie chcesz robić czegoś dobrze i estetycznie to lepiej nie rób bądź dobrze sie zastanów. Możesz zrobić coś ze słabych komponentów i później na końcu efektu będziesz żałował że nie wybrałeś czegoś lepszego co by poprawiło efekt końcowy.

Tzn? Zawsze staram się korzystać z dobrych materiałów Tak by to mniej więcej z przodu wyglądało, felga dodatkowa byłaby poszerzona i pochromowana

Dołączona grafika

Edytowane przez KermitVW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem.. jak z doopy :D sory za kolokwializm ale ten cdrom tam pasuje jak... cdrom do felgi...

 

w ogóle próbuję sobie wyobrazić monitor podłączony do koła samochodowego.. i jak to w ogóle postawić... Gdyby to leżało jeszcze poziomo to można by ten cdrom wmontować gdzieś w oponę..

 

Ale tak to wygląda całkiem do bani, a po zamontowaniu tego będzie wyglądało pewnie jeszcze gorzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to masz być przecież to nie rafwlkp decyduje o feldze i nie musisz się go pytać czy mu się podoba. Bez obrazy dla ciebie (rafwlkp). Mam pytank czy ty mieszkasz na złomowisku czy pod sklepem z felgami(w sensie że tyle ich masz)

 

nie masz pomysłu poczekaj aż przyjdzie i wtedy to zrób

 

 

 

Felgi są do (...) złe

Edytowane przez Święty spamer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że chcesz zrobić moda a nie chcesz wziąć tej lepszej felgi bo jest bardzo droga. To może poszukaj czegoś innego co lepiej się nadaje na moda i jest nie drogie :) .

 

Osobiście ten cdrom mi się nie podoba w tej feldze. Jeśli Ci się podoba to zrób, w końcu robisz to dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1> Kup silnik od malana 126p jak nie (wiesz co to malan)

2. wyciągnij tłoki i zrób tam miejsce dla płyty głównej

3. będzie oki silnik kosztuje jakieś 50-100zł

4. a i jeszcze jedno nie zepsuj tego moda silnikiem z motorynki

5. kup sobie dvd nowe bo to straszy

6. zalej miejsca po tłokach olejem z biedronki

7. no chyba tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jak chcesz robić bude z felgi to znajdź taką która będzie miała szerokie odstępy pomiędzy nóżkami, albo będzie ich dużo. Wybierz gdzie ma być góra a gdzie dół i zetnij na płasko dół, tak żeby to jakoś stało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze akurat taka badz co badz szajska felga wyjdzie fajnie :P moze KermitVW zrobi cos z niczego i pozniej sie bedzie zachwycac. A moze wyjdzie padlo :P Moze lepiej zaczac od czegos tanszego gorszego i jak nie wyjdzie tak jak zaplanowales to nie bedzie takiej straty. i ewentualnie pozniej sprobowac z czyms mocarniejszym? :> Masz w niku VW to wez cos z Volkswagena :D

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Badz kreatywny! Wez felge od Murcielago : ]

 

@Swiety Spamer

Pomysl z silnikiem z kaszlaka jest imo przedni : ]

Edytowane przez osa512

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stwórz budę na kształt silnika (bloku silnika)

Niech będzie widać tłoki, miskę olejową itd.

Można zrobić budę z jakiegoś większego modelu samochodu. Ale to raczej niezbyt oryginalny mod (Ale może nie zależy ci aż tak na oryginalności)

a może....

tak, to może być ciekawe

takiej budy jeszcze nie widziałem ....

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KermitVW pytał o inne elementy samochodu jakie można wykorzystać na moda kompa. Jak się patrzę na samochód to widzę ich co najmniej kilka.

IMHO felga jest najmniej ciekawym pomysłem.

Czy ktoś widział kompa wyglądającego jak akumulator?

Itp, itp

 

...no chyba ze tylko mi akumulator kojarzy się z motoryzacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg, im dalej idzie ta dyskusja, tym bardziej odnoszę wrażenie, że to wielka jedna kpina xD

Tak więc dołożę swoje trzy grosze...

 

Najpierw się rzucę. Dwugroszówka:

Legendarny silnik V8 od forda: Dołączona grafika

 

A teraz coś mniej serio, ale łatwiejsze w realizacji. Jednogroszówka:

Dołączona grafika

Łatwość montażu gwarantowana. Wystarczy skołować taką felgę z jakiegoś sklepu/parkingu, zesmarkać to ze sobą i wtedy nazwą Cię PRO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw się rzucę. Dwugroszówka:

Legendarny silnik V8 od forda: Dołączona grafika

silnik amt ertl 1:8 z metalowym blokiem, skręcany na śróbki

 

moja propozycja jest dla osób ceniących prostotę czyli może komp w lusterku mam na zbyciu malucha sąsiada chętni

A może drzwi kierowcy z maluszka ??????? tam komp by miał się fajnie!!!! a nie jakaś tam felga

a czy to vw? chyba nie... Może karoseria vw w skali 1:6 i podwozie z modelu rc? same płytka i elementy podwozia (amortyzatory itp)

Edytowane przez KermitVW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...