Skocz do zawartości
Yoki

Mój Zestaw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jeszcze dzisiaj zamawiam komputer (podzespoły kupowane na allegro).

Nie jestem zbytnio obeznany w temacie OC i jak najlepszego dobierania sprzętu ale takie coś złożyłem:

 

 

MoBo: MSI Neo2 FIR (już kupione)

CPU: Intel Dual Core E2200

GPU: GeForce 7600GS DDR3 1,4ms 256mb 128bit (już kupione)

Obudowa: Aerocool Flamboyant ATX (już kupione)

Zasilacz: Tagan U-15 Easycon 430W

Chlodzenie CPU: Scythe Mugen

Chlodzenie GPU: Revoltec Graphic Freezer Pro

HDD: Seagate Barracuda 40gb ATA (dysk staaaary ma już kilka lat i był już w kilku kompach (już kupiony :P ))

HDD: chciałbym kupić drugi hdd najlepiej wd caviar wd3200aaks sata2 16mb 320 gb

RAM: i tu właśnie mam problem bo najpierw chciałem A-Data Extreme Edition DDR2 2x 1gb 800 MHz CL4 4-4-12

ale

zobaczyłem że za niewielką dopłatą mógłbym kupić OCZ Reaper DDR2 2x1gb PC2-6400 800 MHz

i tu proszę o pomoc bo chciałbym kupić mniej wiecej taki zestaw ale budżet ograniczony bliżej nie określony a zestaw ten bedzie kosztowal około 1200-1400zl bez kupionego już sprzętu

 

nie wiem dokładnie które pamięci będą lepsze ewentualnie prosze jeszcze coś zmienić w zestawie

 

ostatnia prośba : wmiare szybko bo chciałbym to jeszcze dzisiaj zamówić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Zmień tego Tagana na coś innego (tańszy Amacrox 450PFN), IMHO warto dopłacić do OCZ. Co do dysku bierz Seagate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...