Skocz do zawartości
bartek46op

Thermalright Hr-01 + Wentyle

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki koledzy a nie wiecie czy zmieści sie ten Hr-01 do Elite 330 bez cięcia bo ma ona szerokośc 186mm a Hr-01 ma koło 160mm i sie chyba potnę sam jak będę musiał ciąć nową budę. Macie Ninję może w tej obudowie ile brakuje do bocznej ścianki ?

 

edit: zrobiłem małe przymiarki i chyba jednak nie wejdzie poza tym przeczytałem to

http://www.thermalright.com/new_a_page/pro...cooler_hr01.htm.

 

czyli pozostaje kupić drugą taka sama obudowę Rebel 9 :wink2:

Edytowane przez boxer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg. mnie do Elite powinno sie zmiescic

pozatym elite 330 chyba ma troche wiecej szerosci 203mm wiec nie wiem skad wytrzasnołes te dane 186:D??

chyba ze chodziło Ci ze wenwnątrz ten CM elite330 ma 186?

Edytowane przez orlontko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałem z TEGO + w wielu sklepach w opisie pisze 186mm szer. masz tą obudowę lub/i chłodzenie bo po wg mnie (wydaje mi się) nie zaryzykuje kupna.

 

edit: do odpowiedzi poniżej: tylko że Cm Elite 331 jest juz chyba szersza i ma 203mm. Zapytałem Zenfista o cm elite 330.

Edytowane przez boxer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podałem wymairy z Cooling i z ZENFIST !!

 

miałem CM elite331 na ktorym składałem kompa kumplowi i był szerszy od mojej budy ktora ma 18cm(ninja nie weszła o jakies 0.5cm :/ ) i był szerszy od mojej budy wiec do 203mm to spokojnie powinien wejsc HR01 . Pozatym mozesz spytac Zenfista On powie Tobie czy HR01 wejdzie do CM ELite330

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...