Skocz do zawartości
zgf1

Cooler Avc Na 775 (tani I Ma Heatpipe)

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy zakupil takie cos i mowi, ze ponoc wydajnosc Frezera ma, ciekawe czy jest to mozliwe? Co sadzicie?

 

Dosyc duze odstepy miedzy heatpipe, cala miedziana podstawka dzieki czemu mozna uzyc clp, duza powierzchnia oddawania ciepla chyba nawet wieksza niz we Frezerze. Zapowiada sie calkiem ciekawie w sumie.

 

Mozna sie pokusic o wyjecie wentyla tego wewnatrz i zamocowac dwa ciche Arctiki na zewnatrz, to chlodzenie moze byc wydajne :)

 

 

Co o nim myslicie?

Czy moze mieliscie juz jakies kontakty z nim?

 

 

Oto ono:

http://www.allegro.pl/item312842975_avc_co...75_4_piny_.html

Edytowane przez zgf1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ma 4, ale za to wydaje sie, ze zeberek ma wiecej niz Frezer?

 

 

Ale moznaby go tez zaadoptowac do chlodzenia grafiki czy chipsetu, pytanie tylko czy heatpipy mozna prostowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam AVC podobny do tego, wyciągnięty z media center Optimusa, był bez wentylatora. Przymocowałem do niego 80mm AC i chłodzi P4 3 GHz. Przy takich cenach są zupełnie przyzwoite.

heh ładnie sobie za nie wołają teraz .. ja je kupowałem z allegro po 2zł szt w celu wydłubania HP (chyba z 15 kupiłem ..) ;p a teraz aż 30zł ...

ale wentylatory AVC z nich dają czadu :D

Edytowane przez Chemik16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...