Skocz do zawartości
Kwazor

Stary Grat W Akcji Czyli X1650

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc !

Mam X1650 od gigabyta ktora krecila sie calkiem dobrze na AC ( rdzen przy 1.5V latal na 675 Mhz )

Pamieci lataly na 1Ghz przy niezmienionych V. Co ciekawe przestawiwnie o 1Mhz wiecje(1001Mhz) powodowało spadek wydajnosci prawie o połowe :o

 

Kochane izolowanko parownika i ssacej :

 

Dołączona grafika

 

Przygotowany agregat do benchu :

Dołączona grafika

 

Stanowsko bojowe:

Dołączona grafika

 

Poczekalem az agregat zejdzie z temperatra do -38C i odpaliłem kompa.

 

Ustawiłem zegary na poczatek na 720/1000 ( Vgpu 1.5 Vmem 2.30) zapuszczam 3dm05.....

 

Fajnie fajne JEB !!!!!!

Komp zgasł..

 

Mysle sobie pewnie za mocno wykreciłem karte.... ponowna próbaodpalenia komputera to tylko drgniecie wiataraków .

Niestety nie poleciacło GPU.........

 

Czasami extrim konczy sie ektremalnie,,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym coś miał do Ciebie Kwazor, ale po co ten temat jest założony ? Żadnego wyniku, padnięta karta...

 

@Kaaban, kroolik, XA - może też powinniśmy założyć temat o naszym "podkręcaniu"? Chyba nawet mamy ze dwa wyniki z A64... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie własnie odpaliłem kompa na mojej starej X600pro. Uff a bałem sie ze cos jeszcze poszło....

 

1 wrażenie po zgasnieciu kompa to było ze zasilacz mi wreszcie wykorkował (1136H cygnie mi juz 4 lata ) bo w ostatnich momentach usłyszałem lekki strzał...

 

Nastepna proba odpalenia to tylko drgniecie wiatraków ( pomyslałem pewnie zwara diody w zasilaczu ) wymontowałem grafike i komp ruszył. Wsadziłem jeszcze raz , komp odpalił ale czarny ekran ( co ciekawe na wyswietlaczu post nie było informacji o braku grafiki )

Nastepne podejrzenie to ze sekcja PWM na grafice nie wytrzymała ,Sprawdzam napiecia a one jak byk stoja...

 

Obejrzałem dokładnie mostki na GPU czy przypadkiem jakiegos nie ukruszyłem nic.... zwarcia tez nie było bo dokładnie izolowałem wszystko koło rdzenia..

 

Czy bedzie rekatywacja ?? Jak dorwe w smiesznej cenie X1650 why by not ??

Gwary nie ma bo te grafike dostałem za free :D

Kwazor, ty to zawsze coś popsujesz

Pamietasz słynnego Axp 1800+ JIHXB co miałem przebicie na kompresorze i procesor dostał na czache 230V ?? ( dziura w procu :D )

 

Jak ekstrim to do BÓLU !!!

 

Lepiej się nie kompromitować

Prawdziwa cnota krytyk sie nie boi... a ze padło to trudno.

A chciałem pobic na HWbot jednego człowieka... jego robiła 625/525 (6k w 3dm05) ( moja na AC 675/500 prawie 5.5k w 3dm05 )

 

Znajac siebie nie poddam sie !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...