Skocz do zawartości
Pawelek69

Czy Modecom Feel Ii 350 Styknie Do Mojego Zestawu?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mój obecny Modecom 350 GTF dożywa swoich ostatnich dni i mam okazję kupić za 50 zl prawie nowego modecoma Feel II 350. Wiem że to nie najwyższa klasa, ale czy wystarczy do mojego komputera?

Athlon XP 2400

Epox 8RDA3i

1 GB RAM

HDD 80 GB

Radeon 9800 PRO

Audigy 2

Tuner TV

DVD

CD-RW

FDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim skusisz się na tę okazję to dowiedz sie z jakiego napięcia zasilany jest r9800pro. Jeśli z 5V (tak mi się zdaje, pewności nie mam) to jak dochodzi do tego tuner i dzwięk na pci to wątpie aby to działało na lini 5V 14A.

 

Edit: co się dzieje z obecnym zasilaczem, że masz takie ciśnienie?

Edytowane przez Klaus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skad wiesz? Delty to jakies stare zasilacze, lezaki, ktore nie wiadomo gdzie pracowaly, w jakich warunkach, sa glosne, a Modecom GTF byl za swoich czasow high-endem. Produkowany bodajze przez FSP

Podobno wszystkie delty sprzedawane na allegro pracowały w kopalniach Ameryki Południowej :-P Żartuję.

Kupiłem dwie delty w różnym czasie, różne modele, od różnych sprzedawców.

Obie raczej nie pracowały wcześniej nigdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napięcia zasilacza sprawdzałem w biosie, jednak po włożeniu FEELA mam tam 9.98 V. Więc oddaję tego FEELA czym prędzej, zważywszy że FEEL jest 2 razy lżejszy(ma mniejsze radiatory). Jak naprawić wiatrak w tym Modecomie 350 GTF? Bo patrzałem w środku i jest on wlutowany a nie włożony do gniazdka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze radeon 9800 tak jak wszystkie radeony z serii 9xxx bierze 80% zasilania z linii +5v i dodatkowa wtyczka zasilająca jest tylko dlatego żeby nie obciążać AGP nadmiernym zasilaniem (to nie PCI-E tylko FDD skąd +5v też można pobrać).

 

Po drugie feela II sobie odpuść, Modecom 350 GTF jest dużo lepszą konstrukcją.

 

Po trzecie, spójrz na sentencję w moim podpisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...