Skocz do zawartości
ZeroSuper

Czy Warto ?

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu przesiadłem sie z mojego X2 3800+ TOLEDO s939 i Asrocka Dual VSTA na E8200 i MSI P35 NEO2 FR - generalnie jestem bardzo zadowolony. Stary sprzęt oddałem braciszkowi.

Z pewnych względów wyszło teraz tak, że mam dwie płytki MSIP35 NEO2 (jedna PLATINUM z rollercoasterem druga to FR).

 

No i nasunął mi się pomysł wykorzystania owej nadmiarowej płyty.

 

Postanowiłem zupgradować sprzęt brata, czyli wywalić Asroca 939 dualVSTA, X2 3800+ i 4x512MB HyperX DDR1.

Płyta już jest, MSI P35 NEO2 FR.

I teraz pytanko o ram i proca.

 

1. Proc.

Dwie ewentualności:

E2200 - 310 pln

E4500 - 410 pln

 

Po dokupiniu jakiegos sensownego colerka na pewno będzie OC.

 

2. Ram.

Wiem, że MSI nielubi się z Patriotami. Ja na swoim mam Geile Black dragony i jestem z nich niezadowolony. Co byście polecili w zestawie 2x1Gb w cenie do 180 pln ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

E2200 i do tego 2x 1024 OCZ, Corsair.

 

EDIT: Sie spóźniłem [;

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma sie co zastanawiac bierz procek intela jezeli chodzi o wydajnosc to jest naprawde duza roznica co do pamieci ram bierz 2x1gb w dualu wiecej chyba na dzien dzisiejszy nie bedzie ci potrzebne pozdro milego zakupu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...