Skocz do zawartości
welyk

Kamerka (internetowa?) Do Podglądnia :]

Rekomendowane odpowiedzi

szukam kamerki która da możliwość obracania na boki obiektywu z poziomu jakiejś aplikacji do oglądania obrazu z tej kamerki.

wychodzi na to ze taka kamerka musiałaby mieć jakiś silniczek który obracałby obiektyw...

 

taki sobie chce zrobić monitoring w mieszkaniu (bym sie zdalnie łączył ze świata i podglądał)

 

czy jakieś kamerki internetowe dają takie możliwości?

ew. jaki sprzęt jest do tego potrzebny?

Edytowane przez welyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

szukam kamerki która da możliwość obracania na boki obiektywu z poziomu jakiejś aplikacji do oglądania obrazu z tej kamerki.

wychodzi na to ze taka kamerka musiałaby mieć jakiś silniczek który obracałby obiektyw...

 

taki sobie chce zrobić monitoring w mieszkaniu (bym sie zdalnie łączył ze świata i podglądał)

 

czy jakieś kamerki internetowe dają takie możliwości?

ew. jaki sprzęt jest do tego potrzebny?

A dlaczego jesteś leń? KAMERKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

hmm... o kamerach IP słyszałem... co prawda sadziłem ze sa jeszcze droższe ale wogóle myślałem o jakims tańszym rozwiązaniu...

Nie jestem zwolennikiem szukania oszczędności na siłę. Jeżeli coś ma działać to ma działać. Ew. poszukaj tego typu produktu ale innej marki. Tutaj podłączasz i ma chodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zwolennikiem szukania oszczędności na siłę. Jeżeli coś ma działać to ma działać. Ew. poszukaj tego typu produktu ale innej marki. Tutaj podłączasz i ma chodzić.

dla mniej ambitnych znalazłem takie coś:

Kamera MEDIATECH MT-4008 CAMTRACK z silnikiem

http://www.morele.net/produkt/65284

 

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem te kamerkę...

szczerze mówiąc jak na tego producenta to jet przyzwoicie wykonana, poza tym funkcjonalnie spełnia wszystkie moje wymagania, tzn w prosty sposób z poziomu aplikacji daje sie obracać na wszystkie strony, obraz jest na prawdę dobry jak na kamerkę internetową, również przy słabym świetle. No i ma funkcję śledzenia ruchu, która też nawet działa ;)

do zabawy/amatorskiego monitoringu polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...