Skocz do zawartości
Bloodneo

Elektronika Do Dysku Wd400eb

Rekomendowane odpowiedzi

----Witam, jakieś 2 lata temu jeszcze jak miałem stacjonarny komputer, przy uruchamianiu zakupionej płyty głównej z allegro lekko zużywana podpiąłem dysk twardy WD40, i starałem się ją uruchomić komputer się zaczął wieszać przy próbie włączenia, kilka razy go musiałem wyłączać z sieci (restart nie działał) za którymś razem komputer nie wstał, przestawiałem opcje w biosie już nie do końca pamiętam co robiłem.

 

----Jak go podpinam nie wykrywa go w biosie tylko słychać stukanie, przeczytałem na paru forach że to elektronika, i zmiana jej może pomóc. Leży już jakiś czas i naszła mnie chęć reanimacji go, przypomniało mi się że miałem tam zdjęcia z wakacji, szkoły idt: Test przy pomocy MHDD dużo mi nie da bo na 98% to musi być elektronika, poza tym nie mam jak go zrobić, i u kogo jedynie co to miałbym możliwość użycia komputera znajomego ale że jest on uwrażliwiony na swój komputer i istnieje ryzyko że jak podepnę swój dysk to u niego coś może się coś sp********, więc wolałbym zakupić tą elektronikę i dopiero podłączać.

 

:blink: Pytanie moje odnosi się do tego jaką elektronikę kupić żeby pasowała ewentualnie na jakie parametry zwrócić uwagę, poniżej zamieszczam zdjęcia mojego dysku:

 

Dołączona grafika

 

 

A tu link do allegro myślę że ta elektronika by pasowała: WD40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...