Skocz do zawartości
xxxadik

Problem Z "psujacym" Sie Xp Sp2

Rekomendowane odpowiedzi

Co pewien czas windows jak by to powiedziec sie psuje tzn. w czasie uruchamiania pasek windows zamiast chodzic kolo 7-12 razy moze chodzic nawet i 3 godziny a system i tak sie nie uruchomi. Nie dziala wtedy przywracanie systemu, uruchamianie w trybie awaryjnym ani naprawa z plytki xp wiec musze za kazdym razem robic formata;/ Czego moze to byc wina ? Jakis wirus ? Bo nod32, avast, mks nic nie wykrywaja. Juz nie mam sil na tego kompa bo od pazdziernika (od czasu zakupu) przeszedl chyba juz z 30 formatow a stary komp chodzi juz od 2 lat bez formata;/ Ma ktos jakis pomysl co to moze byc ? Xp oczywiscie z zainstalowanymi wszystkimi latkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak instaluje xp tylko z sp1 to komp odmawia posluszenstwa (po pewnym czasie przestaje odpowiadac, blokuje sie pasek start itp) nim zdaza sie wszytskie latki posciagac. Jesli zainstaluje na xp z sp1 service packa 2 z plytki lub z "pliku" to dzieje sie po pewnym czasie to samo czyli pasek windows chodzi w nieskonczonosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podaj jaki masz sprzęt. Wina może leżeć po stronie sterowników. Ja miałem tak kiedy przesiadłem się z dysku ATA na SATA i zasintalowalem sterowniki do kanału ide... sprzeta mam tkai jak w podpisie. Napisz jaki masz sprzęt najpierw i zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znowu komp siadl ale odpalilem chkdsk z plytki z windowsa znalazl pare bledow i o dziwo system sie uruchomil. Znaczy to ze dysk jest uszkoczony i oddac go na gwarancje ? czy cos innngo moze to powodowac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze teraz mam taki problem ze zadna aplikacja nie chce sie zainstalowac ;/ a np. przy sciaganiu opery/ff wylacza sie calkowicie ie..

Memtest odpala się z bootowalnej płytki (zrób u kogoś) - zawsze to więcej info ... bo teraz moze to być nadal np. pamięć u Ciebie ... no i te napięcia (miernik pożycz lub kup za te 20 PLN) Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie xp sie sam "naprawil".. Mi sie wydaje ze jednak to cos z dyskiem twardym jest wiec moglbys polecic jakis inny program do sprawdzenia dysku niz smart ? Ramy to raczej nie sa bo orthos chodzi caly czas stabilnie a jest dosc czuly na punkcie ramu, zasilacz tez powinien dawac rade bo w czasie grania nie ma zadnych zawiech ani niz z takich rzeczy ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie xp sie sam "naprawil".. Mi sie wydaje ze jednak to cos z dyskiem twardym jest wiec moglbys polecic jakis inny program do sprawdzenia dysku niz smart ? Ramy to raczej nie sa bo orthos chodzi caly czas stabilnie a jest dosc czuly na punkcie ramu, zasilacz tez powinien dawac rade bo w czasie grania nie ma zadnych zawiech ani niz z takich rzeczy ;/

Ale SMART to nie jest program ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...