Skocz do zawartości
Vercedes

Karta Graficzna Do 700zł

Rekomendowane odpowiedzi

podaj jakÄ masz pozostaÅÄ konfiguracjÄ komputera, i zasilacz... może okazaÄ siÄ, że ta karta bÄdzie za mocna do twojego zestawu.

Procek Intel C2D 3Ghz E8400

PÅyta Asus p5n-d

2GB Ramu

Zasilacz Corsair 650W, wiÄc powinien utrzymaÄ.

 

W przyszÅoÅci zastanawiaÅbym siÄ nad kupnem drugiej karty i poÅÄczeniem SLI.

A cena karty może trochÄ "wystawaÄ" ponad te 700, ale nie wiÄcej jak o 50zÅ :)

Edytowane przez Vercedes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W weekend na WGK kupiłem za 670 ziko gf'a 8800 galaxy i jestem zadowolony. Cena dobra :) A co do zasilacza to pociągnie na bank. Patrz mój sig (zasilacz) :) Twoja płyta jest na chipsecie nvidii więc nie radki tylko gf'y do sli wchodzą w grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

88gt jak każde inne. Co do tych kart to zdania są podzielone np. że jedne piszczą, te to mają głośne chłodzenie, tamte nie mają\mają regulację obrotów wiatraka itp. Ja oczywiście polecę to co mam: galaxy.

Plusy: najtańsze ;), zworka do zmiany napięcia

Minusy: głośna jak każda inna (ale to pojęcie względne bo każdy twierdzi inaczej, ja tam do wuceta jestem przyzwyczajony ;) )

Mój wniosek co do 88gt: jaką kartę kupisz to będzie dobra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

88gt jak każde inne. Co do tych kart to zdania sÄ podzielone np. że jedne piszczÄ, te to majÄ gÅoÅne chÅodzenie, tamte nie majÄ\majÄ regulacjÄ obrotów wiatraka itp. Ja oczywiÅcie polecÄ to co mam: galaxy.

Plusy: najtaÅsze ;), zworka do zmiany napiÄcia

Minusy: gÅoÅna jak każda inna (ale to pojÄcie wzglÄdne bo każdy twierdzi inaczej, ja tam do wuceta jestem przyzwyczajony ;) )

Mój wniosek co do 88gt: jakÄ kartÄ kupisz to bÄdzie dobra :D

Hm... no to wezm´ galaxy'a w takim razie...

Dzi´ki za porad´ :)

Edytowane przez Vercedes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...