Skocz do zawartości
Gość squarem

Kaskada

Rekomendowane odpowiedzi

Gość squarem

<h1><center>Pierwsze kroki</center></h1>

Chciałem z kumplem zrobić sobie kaskade czytałem co kolwiek o tym ale nie wiem co i jak.

Nie moge znależć żadnych opisów w necie.Dajcie jakiś projekt coś w stylu pierwsze kroki.

<h2><center>pomuszcie</center></h2>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<h1><center>Pierwsze kroki</center></h1>

Chciałem z kumplem zrobić sobie kaskade czytałem co kolwiek o tym ale nie wiem co i jak.

Nie moge znależć żadnych opisów w necie.Dajcie jakiś projekt coś w stylu pierwsze kroki.

<h2><center>pomuszcie</center></h2>

sposob jaknajbardziej wlasciwy: przelewasz xxxx kasy na moje konto i wow, kaskada gotowa w kilkadni :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zachowuja zyczliwi ludzie na forum, chcacy dzielic sie wiedza.

Gore wziela miara kto ile siedzi na forum badz kto z kim sie zna - kolko wzajemnej adoracji

 

@ryba daje najlepszy przyklad...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ryba szuka frajerow czy kolejny slaby zarcik

głupio rpzyznać ale w tej sytuacji szprot zajął jedyne sensowne stanowisko- zarobić na frajerze, przy okazji oszczędzajać mu zawodu , a być może ratując zycie :lol:

 

 

 

Jak dla mnie zabieranie sie za kaskade przy 0 pojęciu o temacie, prawdopodobnie 0 dojściu do właściwych części oraz braku ok 1k pln do dyspozycji na części i materiały jest zawracaniem gitary na forum bo skończy sie to po paru dniach biadolenia....

 

 

Autorowi tematu proponuję duuuzo poczytac forum , pogadać z paroma osobami - maniak, piotres i usilować zbudować jakieś proste 1 stiopniowe fc- jak cokolwiek z tego wyjdzie to mozna zacząć planować kaskade...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głupio rpzyznać ale w tej sytuacji szprot zajął jedyne sensowne stanowisko- zarobić na frajerze, przy okazji oszczędzajać mu zawodu , a być może ratując zycie :lol:

 

tia tylko gdyby ziomek sypnal kasa to ryba by bez wachania wytlumaczyl ocb. wystarczy tylko podac odpowiednia cene. forum jest dla interesow osob ktore sie znaja na rzeczy czy zeby zdobywac informacje o jakims temacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy kiedys zaczynal, jak probowalem dowiedziec sie czegos wiecej niz bylo na forum to tylko jedna osoba zaoferowala poswiecenie kilkunastu godzin na wprowadzenie do tematu oraz bezinteresowna pomoc w postaci skompletowania gratow.

 

Nawet swinka potrafi wejsc na drzewo kiedy jest chwalona - taka prawda. Jak mu ktos powie co z czym do czego to sobie zlozy sam do kupy, da do nabicia komus i po problemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaskada to nie zabawka, jeśli ja coś robię to czytam szukam itp a gość nie wie NIC i chce zrobić coś naprawdę trudnego ( bo do łatwych rzeczy to nie należy ) . Już bym wolał rybie zapłacić i mieć zrobioną kaskadę która będzie robiona przez osobę która wie co robi i która będzie działać prawidłowo. Jeśli ja mam zero pojęcia o czymś to nie wyskakuje na forum i pytam o pytania podstawowe które można wczytać na każdym forum komputerowym.

 

EOT bo jesio się źle to dla mnie skończy :0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2: Eksperci od agregatow sie odezwali...

 

tia tylko gdyby ziomek sypnal kasa to ryba by bez wachania wytlumaczyl ocb. wystarczy tylko podac odpowiednia cene. forum jest dla interesow osob ktore sie znaja na rzeczy czy zeby zdobywac informacje o jakims temacie ?

Chcesz zdobyc wiedze? To najpierw szukasz, a potem pytasz. Tutaj pominieto pkt. 1, dlatego reakcja taka, a nie inna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...