Skocz do zawartości
kucyk

Alone In The Dark 5

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż na razie nie ma co dmuchać na zimne. Trzeba poczekać na kolejne recenzje. Ale nie zdziwiłbym się gdyby tak było. W zasadzie to spodziewam się, że to będzie crap.

 

 

P.S ponoć już jest na X360, więc może ktoś się wypowie jak grał?

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komentarze w internecie raczej nie sa zbyt pochlebne, wszyscy narzekaja przede wszystkim na tragiczne sterowanie ... a szkoda bo liczylem na cos dobrego, pamietam jeszcze jak na pierwszym kompie gralem w pierwsza czesc alone in the dark :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wiem, że to piąta część, ale czy przypadkiem w oficjalnym tytule nie powinno być 4?

"czwórka" nazywała się Alone in the Dark: The New Nightmare, a "piątka" będzie nazywać się po prostu Alone in the Dark

bez podtytułu czy też cyferki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra miodzik ! Takiego czegos oczekiwałem :D Silnik gry naprawde powala na kolana, cala interakcja z otoczeniem - bomba!

Teraz kazda gra powinna posiadac tyle opcji ;) np mruganie oczami zrobilo na mnie ogromne wrazenie, niby takie banalne, ale genialne w swojej prostocie.

Niestety gra jest liniowa jak kazda przygodówka. Juz nie moge sie doczekac podobnej gry z całkowitą swobodą ! :D (wiem ze to bardzo ciezkie do wykonania i bardzo pracochłonne...)

Edytowane przez Popiół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że na forach ukazuję się dość sporo sprzecznych opinii. Jedni zachwycają się klimatem i gameplayem, reszta narzeka na sterowanie i grafę :huh:

Ciekawe gdzie jest demo...xX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że na forach ukazuję się dość sporo sprzecznych opinii. Jedni zachwycają się klimatem i gameplayem, reszta narzeka na sterowanie i grafę :huh:

Ciekawe gdzie jest demo...xX

Chyba nie mają na co narzekac. Juz wiekszy problem ze sterowaniem sprawia mi GTA4 (o grafice to juz nie mowie... nie ma porownania :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniam zdanie. Wystarczy było troche dluzej pograc, by doszło 20 nowych rzeczy do sterowania, aczkolwiek do opanowania .... ale nie jest to ogarnac latwo :P

Edytowane przez Popiół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie to ja nie wiem co ta gra ma Wspólnego z Alone in the dark dla mnie to taka rozwałka z elementami zręcznościowymi nic poza tym a przejazd taryfą przez miasto to mnie krew już zalewa ... gra przygodowa ciekawe z której strony :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dzisiaj miałem zamawiać w Wirtusie, ale widzę że opinie nie są pochlebne. Jeśli w tej grze brakuje zagadek to już wielki minus. Jeżdżenie jakąś taryfą po mieście. ? No cóż trzeba będzie obadać demo, ale na marketplace coś go nie widzę. Chociaż mam Niemieckie konto na XBL i po nich wszystkiego można się spodziewać ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Już miałem dzisiaj miałem zamawiać w Wirtusie, ale widzę że opinie nie są pochlebne. Jeśli w tej grze brakuje zagadek to już wielki minus. Jeżdżenie jakąś taryfą po mieście. ? No cóż trzeba będzie obadać demo, ale na marketplace coś go nie widzę. Chociaż mam Niemieckie konto na XBL i po nich wszystkiego można się spodziewać ;)

to nie wina Niemcow :lol2:

poprostu z powodu srednich opini przedpremierowych developer opoznil wydqnie demka,ktore najpierw miqlo sie ukazac tydzien przed premiera,a teraz wyladuje ponoc za tydzien moze 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem może później jest lepiej ale generalnie to 1 etap w jakimś hotelu to tylko skakanie i wykończenie paru zombiakow czy coś w tym stylu myślałem ze jak wyjdę z tego hotelu to coś się zacznie przygodowego a tutaj klops ucieczka taryfa przed czymś i 3 goziny się mecze i mecze i masakra , nie wiem jak narazie to zagadek nie było chyba że użycie gaśnicy to rozwalenia drzwi to chyba są te zagadki :)

 

Narazie zawód nic poza standardową konsolowa jatka :) już wole Ninja Gajden 2 przynajmniej wiadomo z góry że rąbanka :P nie ma przynajmniej na silę dorabianej jakieś wielkiej ideologi :)

 

Poza tym ta fabuła jakaś taka ... spać mi się chce przy tej grze:) wiadomo jakis zły demon czy generalne ZLO ściga nas i rozwala przy okazji całe miasto a my jesteśmy jedynym wybawcą i zbawicielem aaaaaa :P dalej to jeszcze nie wiem co będzie pewnie skopie się diabłowi i jego kumplom tyłek i tyle w temacie szkoda ze napisów nie da się włączyć to bym przynajmniej o jakis detalach się coś dowiedział :P ale na czuja to wiadomo o co kaman i tak :P dobra bo spoileruje i cała fabułę już wam wyklepałem :)

 

Ja się tylko boje co będzie z Fallotem 3 jak mają zrobić podobnie jak ci inteligenci z Alone in the darkkk ciemność widzę ciemność to będzie masakra :P

Edytowane przez Elendir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja daję tej grze 7,5 a nawet 8 na 10. Bardzo mi się spodobała. Grafika ładna, fajne efekty świetlne, kombinacje z przedmiotami, klimatyczna muza. Sterowanie trochę lipne jest ale już się do niego przyzwyczaiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac ze troche bardziej skomplikowana gra i juz ludzie sie gubią... To tak jak RPG'i, nie kazdy lubi czytac duzo tekstu, tak jak i tutaj nie kazdy lubi kombinowac i duzo klikac :P

Ja to przynajmniej tak widze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...