Skocz do zawartości
Consi Pit

Ntt Czy Hp ?

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety , zmuszony jestem dokonać zakupu gotowego zestawu w M1 / kwestie ratalne / . Mam do Szanownych forumowiczów pytanie o wymienione w temacie firmy . Do tej pory interesowałem się głównie notebookami i wiem że np notebooki HP maja stosunkowo duży procent awaryjności . Jak jest w maszynach stacjonarnych - nie wiem , tak samo jak o firmie NTT . Bardzo proszę o opinie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Na raty można kupić także w sklepach internetowych jak i na giełdach komputerowych. Branie zestawu z supermarketu to samobójstwo albo głupota :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj raty 0% albo 1%. Nawet przy 1% taniej Cie wyniesie zestaw niż jakieś HP/NTT. Oni robią zestaw + coś doliczą. 2 masz plomby ;] wystarczający powód jak dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak zrobiłem jak koledzy radzą : 20 rat w żaglu dla swojego zestawu (sam kompletowałem kierując się ceną oraz jakoscią podzespołów - fakt niektóre są lipne ale kasy brakło :P )

 

poszukaj jakiegos sklepu z częsciami i pogadaj o ratach z nimi. Na pewno mają jakiś system ratalny.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne , ale nikt mi na raty nie sprzeda bo umowę o pracę mam terminową / koniec za 4 miechy / , a w M1 sprzedadzą mi na dowód . Dobrze wiem że kupowanie tam sprzętu to nie jest najlepsze wyjście / delikatnie rzecz ujmując / ale cóż - siła wyższa ...

Tak więc ponawiam pytanie HP czy NTT ? . Kompa potrzebuję dla syna / 8 lat / na jakieś góra dwa lata , więc nawet coś z HD2600 styknie mu z naddatkiem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starczy starczy bo na razie to będzie grał w to w co mu dam zagrać :D , a w demo tego najnowszego spida czyli prostreet to gałem na lapku z go7600 bez ścinek na wysokich detalach w 1280/800 , a ten radeonik jest sporo szybszy . Ale wracając do tematu - HP czy NTT - ma ktoś jakieś doświadczenia ? i a propos minusów zakupu w M-sklepie - czy to , że trochę przepłacę i nie będę mógł nic podkręcić /plomby/ to jedyne minusy , czy też czają się gdzieś jeszcze niewidoczne dla mnie niespodzianki ?

Edytowane przez Consi Pit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raty na dowód znajdziesz w każdym sklepie oferującym sprzedaż ratalną. Co prawda będziesz musiał nakłamać bo oni nie wymagają zaświadczenia ale pytają na jak długo masz umowę (jak się przyznasz do tych 4 miechów to market też Ci nie da rat), ale kompa złożysz o wiele lepszego niż gotowiec z marketu z super prockiem i [ciach!]ianą resztą podzespołów zasilanych jakimś samopałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy tak nie wymagają ;)

 

ntt to lipa rozbierałem ostatnio jednego w środku chiny chociaż akurat zasiłka solidna (chyba seasonic czy enlight,, nie pamiętam), na gwarancji był 3 razy przez 2 lata,, czy to dużo oceń sam,, dla mnie o 3 razy za dużo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompy NTT nie są plombowane. Są naklejki kontroli jakości i sprzęt można otwierać, modernizować i czyścić. Bierz NTT. WWW.YALU.PL - złóż sobie własny konfig na raty.

Edytowane przez tobster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki , właśnie na NTT / pisałem wyraźnie że na dowód dostanę TYLKO w M1 /się zdecydowałem i zobaczymy co będzie . Póki co wszystko hula jak ta lala - Wiesio na full ze wszystkimi bajerami , ale zobaczymy jak dojdę na bagna albo do Handlowej Wyzimy , bo tam wymagania znacznie rosną . Mam jeszcze jedno lekko off topowe pytanie - czym mierzycie temperaturę karty 8800GT ?- everest w wersji 2.2 nie pokazuje , nvtemplogger też nie widzi czujnika ....

Edytowane przez Consi Pit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...