Skocz do zawartości
Camis

Gps Z "biedronki"

Rekomendowane odpowiedzi

heh dwie na sklep, z czego jedna dla Pani ekspedientki - [ciach!]iane mamienie klienta, typowe dla biedronki :/

U mnie to samo :/ Podejrzewam że podobnie było w większości biedronek w Polsce.

W niektórych ekspedienci pewnie tylko samą karteczkę z ceną wystawiali bo towar był zaklepany

przez znajomych pracowników dzień wcześniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo to jest hit za ta cenne, nie ma sie co dziwic :/

 

Wzieli po 2 szt na sklep, przy okazji zrobili sobie reklame... Ktos cos innego kupil itp.. :D interes sie kreci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie kupiłem u mnie było 7 sztuk i czała partia została cofnięta ponieważ było coś nie tak z nimi. nawet nie były wystawione na półkę :mur: mają być najprawdopodobniej w innym terminie ale nie wiem czy warto czekać. te z biedronki nie maja ładowarki sieciowej, już zeby dokupić oddzielnie trzeba jakieś 4 dychy zapłacić więc chyba lepiej kupić na Allegro.pl i gwarancja na allegro 24 miesiące a biedronka chyba daje 12mieśięcy. pozdro :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uniwersalna ładowarka USB Pentagrama kosztuje 25 zł.

w karcie gwarancyjnej stoi jak byk 24 mce bo gwarantem jest producent, a nie biedrona. zresztą o ile mnie pamięć nie myli, ustawowa odpowiedzialność sprzedawcy za wady to też 24 mce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie kupiłem u mnie było 7 sztuk i czała partia została cofnięta ponieważ było coś nie tak z nimi. nawet nie były wystawione na półkę...

Wydaje mi sie ze byla cofnieta do znajomych :lol:

 

http://groups.google.com/groups?q=(biedron..._maxy=2008&

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli nikt nie kupił GPSa :D Taka afera a towar nawet na półkach się nie pojawił... fest. Powinni to zgłosić do ministerstwa ochrony praw konsumenta jako naciąganie ludzi :). Po co dają reklamy skoro wiedzieli że 95% towaru wykupi obsługa sklepu... Dorze, że nie marnowałem benzyny i nie wstawałem o 3 rano żeby być pierwszym :D

 

Zresztą jak komuś zależy to na allegro są o 70 złociszy droższe, to i sobie kupi - w końcu 70 pln to przeciętny wydatek na zakupy w .. biedronce :twisted:.

 

Jak to ktos napisał... ten GPS i tak potrafi wskazać jedynie drogę do najbliższej biedronki... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli nikt nie kupił GPSa :D Taka afera a towar nawet na półkach się nie pojawił... fest. Powinni to zgłosić do ministerstwa ochrony praw konsumenta jako naciąganie ludzi :). Po co dają reklamy skoro wiedzieli że 95% towaru wykupi obsługa sklepu... Dorze, że nie marnowałem benzyny i nie wstawałem o 3 rano żeby być pierwszym :D

 

Zresztą jak komuś zależy to na allegro są o 70 złociszy droższe, to i sobie kupi - w końcu 70 pln to przeciętny wydatek na zakupy w .. biedronce :twisted:.

 

Jak to ktos napisał... ten GPS i tak potrafi wskazać jedynie drogę do najbliższej biedronki... :D

Nie mów, że nikt. Trzeba się było uśmiechnąć do Pani w sklepie ;)

Swoją drogą standardowa MapaMap to porażka - chyba jeden z najgorszych programów do nawigacji jakie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to nikt? przecież pisałem, że dwa na sklep, a Pani ekspedientka rezerwowała tylko jeden ;)

generalnie samo urządzenie po banalnych zmianach w autostarcie legitymuje się Win CE 5.0 i całkiem ładnie śmiga.

Cmx dzięki za link do forum z bardzo rzeczowymi instrukcjami i masą mocno zaangażowanych oraz skorych do pomocy użytkowników :)

mapmapa 3.0 lite (w standardzie) mercem nie jest ale na kimś kto dotąd nie użytkował żadnej nawigacji zrobi pozytywne wrażenie na drodze (za to uruchamia się jak krowa na jezdni).

nowsza wersja to spory skok to przodu w każdym względzie i warto ją zainstalować. można dodać, że na tą chwilę nie ma większych problemów z obsługą pozostałych tytułów na rynku jak AM, TT, Destinator, iGo i jeszcze kilka innych. z pomocą przychodzą tutaj karty SD i to nawet te 4GB :)

oczywiście pomysłowość użytkowników pozwala stuningować tego Wina niczym golfa2 ;)

zasadnicza wada konstrukcji to jednak brak WiFi czy innego standardu wymiany informacji poza kablem USB :(

oczywiście jak przystało na import z Chin urządzenie lubi się może nie tyle powiesić co wyłączyć panel dotykowy, niby bez powodu przechodząc w tryb bezdotykowy ;) na szczęście bardzo łatwo można obudzić je z tego stanu więc da się z tym żyć ;) na szybie sprawuje się naprawdę wyśmienicie.

mimo wszystko mz wartość tego importu to jakieś ~150 zł i pewnie do końca roku tak będzie wyglądać jego cena.

 

post-879-1204762080_thumb.jpg

Edytowane przez dymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawigacji w Biedronie nie kupiłem i teraz się zastanawiam co wybrać czy kupić sobie AKIRA 512 lub 517 albo SMART SG320. jak myślicie ?? smart jest za 400zł a moze polecacie jakieś inne nawigacje ?? pomocy!! :mur:

Jeśli nie masz licencji na normalny soft to TomTom One.

Akira i inne są atrakcyjne tylko i wyłacznie jeśli się ma już kupioną np Automape 4.x.

Jazda i używanie na dłuższą metę MapyMap może się skończyć chęcią roztrzaskania urządzenia o ziemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz licencji na normalny soft to TomTom One.

Akira i inne są atrakcyjne tylko i wyłacznie jeśli się ma już kupioną np Automape 4.x.

Jazda i używanie na dłuższą metę MapyMap może się skończyć chęcią roztrzaskania urządzenia o ziemie.

a coś tańszego ? za niewielką kasę a dobre ? interesuje mnie przede wszystkim mapa Polski .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli dwóm osobom się udało.. czad :D.

 

Powiedzcie mi, czy takie urządzonko, lub podobne z windowsem na pokładzie ma możliwość podłączenia jakichś urządzeń zewnętrznych, jakaś karta rozszerzeń, żeby wymieniać dane ze światem poprzez jakieś łacza... LTP, RS232, USB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli dwóm osobom się udało.. czad :D.

 

Powiedzcie mi, czy takie urządzonko, lub podobne z windowsem na pokładzie ma możliwość podłączenia jakichś urządzeń zewnętrznych, jakaś karta rozszerzeń, żeby wymieniać dane ze światem poprzez jakieś łacza... LTP, RS232, USB?

takie tzn jakie? port kart rozszerzeń zwykle jest dostępny. core by MS więc doszukasz się różnych aplikacji i możesz sobie tuningować jeśli masz potrzebę i oglądać na nim teledyski czy odsłuchiwać mp3 (dla mnie to abstrakcja). warto jednak rozróżnić PND od PDA - ten drugi zwykle znajduje szersze zastosowanie i często łączy w sobie funkcje PND z podręcznym cyfrowym organizerem (nie trzeba go do tego zmuszać przez tuning). tutaj mamy do czynienia z urządzeniem dedykowanym nawigacji i niestety ani klienta poczty czy dostępu do sieci wlan najczęściej nie otrzymujemy, a sam Win jest że tak powiem przycięty na miarę.. nawigacji i tyle. jeśli chcesz mieć wszystko w jednym do może jakiś porządny smartphone?

 

Nawigacji w Biedronie nie kupiłem i teraz się zastanawiam co wybrać czy kupić sobie AKIRA 512 lub 517 albo SMART SG320. jak myślicie ?? smart jest za 400zł a moze polecacie jakieś inne nawigacje ?? pomocy!! :mur:

przeglądnij ten link który cmx podrzucił w pierwszych postach - sporo znajdziesz o każdym z tych urządzeń

 

Jeśli nie masz licencji na normalny soft to TomTom One.

Akira i inne są atrakcyjne tylko i wyłacznie jeśli się ma już kupioną np Automape 4.x.

Jazda i używanie na dłuższą metę MapyMap może się skończyć chęcią roztrzaskania urządzenia o ziemie.

te akiry dostajesz w komplecie z Mapmapą i po aktualizacji do v5 program zachowuję się naprawdę bardzo dobrze.

Edytowane przez dymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Game_Plan

Nawigacji w Biedronie nie kupiłem i teraz się zastanawiam co wybrać czy kupić sobie AKIRA 512 lub 517 albo SMART SG320. jak myślicie ?? smart jest za 400zł a moze polecacie jakieś inne nawigacje ?? pomocy!! :mur:

tomtom lub cos taniego na pocketpc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie tzn jakie? port kart rozszerzeń zwykle jest dostępny. core by MS więc doszukasz się różnych aplikacji i możesz sobie tuningować jeśli masz potrzebę i oglądać na nim teledyski czy odsłuchiwać mp3 (dla mnie to abstrakcja). warto jednak rozróżnić PND od PDA - ten drugi zwykle znajduje szersze zastosowanie i często łączy w sobie funkcje PND z podręcznym cyfrowym organizerem (nie trzeba go do tego zmuszać przez tuning). tutaj mamy do czynienia z urządzeniem dedykowanym nawigacji i niestety ani klienta poczty czy dostępu do sieci wlan najczęściej nie otrzymujemy, a sam Win jest że tak powiem przycięty na miarę.. nawigacji i tyle. jeśli chcesz mieć wszystko w jednym do może jakiś porządny smartphone?

:]. chcę mieć urządzonko które mógłbym sobie oprogramować, by potrafiło np odebrać obraz z webcama, czy innych jakichś czujników, oraz móc sterować czymś... Nie chodzi mi o teledyski czy mp3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PelzaK jako iż z Ciebie dobry elektronik ;) to można zbudować urządzenie które "symuluje" kartę SD i podaje nadpisywany plik ciągle.

Opcja numer 2 podpiąć się programowo pod linie od kontrolera SD.

Ostatecznie szukaj czegoś z hostem USB.

PS. Jak ktoś chce mogę sprzedać tanio swojego A639 z wymieniana na nówkę obudową :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uprzedzam że te nawigacje mają spore problemy z kartami SHDC więc jeśli ktoś planuje tam wsadzić np 4GB to polecam zwrócić na to uwagę. np karty 4GB SD Platinum śmigają bez najmniejszych problemów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uprzedzam że te nawigacje mają spore problemy z kartami SHDC więc jeśli ktoś planuje tam wsadzić np 4GB to polecam zwrócić na to uwagę. np karty 4GB SD Platinum śmigają bez najmniejszych problemów :)

Raczej w ogóle SDHC nie obsługują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej w ogóle SDHC nie obsługują.

nie będę się spierał ale ręki też za to nie podstawię ;)

 

za to jestem niesamowicie zadowolony z tej inwestycji i muszę dodać że ta cena z ładowarka na allegro jest bardzo dobra :)

ładowarka oryginalna kosztuje 45 zł z wysyłką, alternatywa z allegro http://www.allegro.pl/item327527632_niezas...30v_na_12v.html 23 zł

prawdę mówiąc jeśli używamy akiry tylko w samochodzie to jest nam ona zbędna.

ale jeśli planujemy wykorzystać ją w terenie to lepiej odrazu zakupić zestaw z ładowarką.

cieszy fakt, że na Akirce sprawnie śmigają różne mapy samochodowe ale najlepsze jest to że taki np OziExplorer pozwala ustalać pozycję na dowolnych rastrowych skanach co jest rewelacyjnym rozwiązaniem wybierając się np gdzieś w góry!!! na necie można znaleźć spora ilość takich skanów albo przygotować je sobie samemu :D

dla zainteresowanych wrzucam linkę: http://gpsmaniak.com/new/mapy.htm

Edytowane przez dymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pękła następna bariera cenowa nawi w naszej ulubionej sieci supermarketów - od 5.06 będzie dostępna za 259zł, tym razem pod nazwą Navia :cool: Tak samo jak poprzednim razem w zestawie nie ma ładowarki sieciowej no i standardowo jest MapaMap.

 

Dane techniczne z ulotki:

- dotykowy ekran 3,5''

- procesor SiRF Atlas II 300 MHz

- pamięć operacyjna: 64MB

- pamięć flash: 256MB

- gniazdo kart pamięci SD

- nawigacja do wskazanego adresu, punkt na mapie oraz punktu POI

- polskie komunikaty głosowe

- technologia Finger Friendly

- proste i intuicyjne menu

- dzienny i nocny tryb pracy

- komputer pokładowy

W zestawie:

- instrukcja obsługi

- ładowarka samochodowa

- uchwyt samochodowy

- kabel USB

- rysik

post-139818-1211606887_thumb.jpg

Edytowane przez Chlebu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...