Skocz do zawartości
Camis

Gps Z "biedronki"

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że link do tego forum, który podałeś wcześniej już nie działa ? Zmienili nazwę czy upadli ? Mógłbyś podać gdzie można o tym poczytać, jak wgrać tam inne rzeczy itd. ? Ciekawe czy z kupnem znów będzie takie problem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto spróbować :)

MapMap to bdb oprogramowanie nawigacyjne, a jeśli odblokujemy (banalne) nawigację i wrzucimy OziExplorera to mamy cud-miód sprzęcik do turystyki pieszej i rowerowej :)

 

link do forum o nawigacjach :arrow: http://www.my-navia.pl/

Edytowane przez dymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio używałem w trasie (i trochę po mieście) tego sprzętu właśnie z MapaMap i działał ładnie. W sumie nie mam porównania do innej nawigacji, ale wydaje mi się, że za taką cenę jest to warte kupna. Już mam jeden egzemplarz zamówiony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też - mam znajomą biedronkę ;) Od biedy jakby ktoś chciał, to mogę zamówić jeszcze jedną sztukę.

Edytowane przez Bombay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do tej biedronkowej nawigacji. Jest tam napisane, że trzeba ją odłączać od ładowarki samochodowej przy rozruchu czy jakoś tak, czy nie odłączenie może czymś grozić ? spaleniem urządzenia lub coś podobnego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jeździłem z tatą po "mieście", z domu wziąłem ją włączoną, potem podłączyłem w samochodzie i nic się nie stało. Ale w sumie może tak jest nie jest najbezpieczniej, ale różnie to bywa ;].

Edytowane przez pajak28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za przypuszczenia :). Ja po prostu chciałbym dowiedzieć się od kogoś kto zna się na elektronice itd. czy jest jakieś realne ryzyko czy też nie.

Teoretycznie mogą nastapić błędy w OSie, jednak bardzo rzadko - podobnie jak to bezpieczne usuwanie pendrivów w windows.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez kupiłem, odblokowałem, wgrałem AutoMapę i jest naprawdę spoko - szczególnie jak na sprzęt za te pieniądze.

Jest rewelacyjna :) zwłaszcza to wgrywanie rastrowych skanów jako mapek.

do turystyki pieszej i rowerowej na słabo oznaczonych trasach po prostu rewelacja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SGJ: w Carrefourze wczoraj była wersja 020 za 299zł., ale nie kupiłem, bo się wystraszyłem tego rysika :oops: Rozumiem, że wedle Ciebie cena za wysoka? Po tyle stoją na Allegro, a w swoim mieście nie mam ani Selgrosów, ani Carrefourów czy innych sklepów nie dla idiotów :( Podobne Akiry i Navia kosztuję tez koło 300 czy nawet 400zł. :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ona obsługiwana jest tylko za pomocą rysika czy ekran jest dotykowy?

Nie bardzo rozumiem. Przeciez ekran dotykowy obsluguje sie stylusem jak to nazywasz go rysikiem. Palec jest troche duzy i tylko podstawowe operacje nim zrobisz w dobrze dopracowanym programie. Kazdy pda z zalozenia ma ekran dotykowy obslugiwany stylusem przeciez. Ostatnio wprawdzie wole uzywac klawiatury sprzetowej niz stylusa.

Wolalbys zeby sprzedawali bez stylusa ten pna? nie rozumiem o co chodzi :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemol^N: nie denerwuj się ;) Chodzi mi właśnie o to co napisałeś - palec jest za duży i wszystko jasne. Nie miałem wcześniej styczności z tego rodzaju sprzętem stąd moje może dziwne pytania. Ale teraz już wiem nieco więcej i zamawiam. Dzięki za wszystkie odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze ta nawigacja to nie pda i obsługuje się bezproblemowo i palcami...

To nie jest zadna nawigacja ale PNA. 90% ludzi wywala soft ktory odpala sie na starcie zeby uzywac windowsa ce. Poza tym nawet na ekranie 4" zle sie wpisuje palcem adres czy skaluje mape. Stylus jest bardzo wskazany. Znasz kogos kto obsluguje palcem caly czas pna/pda? Zreszta napisales palcami co swiadczy o tym zes za wiele nie uzywal tych urzadzen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...