Skocz do zawartości
eVok

Ever Eco Pro 500 Cds

Rekomendowane odpowiedzi

witam

kupiłem sobie ups jak w tytule i chciałem zobaczyć ile wytrzyma na baterii mój komp.kilka razy odłączałem go od zasilania i tylko 2 razy przełączył się na baterię a pozostałe kilka odłączeń od sieci skończyło się tym że migała czerwona dioda i piszczał.według tego co na stronie producenta jest napisane to sygnalizował zwarcie na wyjściu.za słaby chyba nie jest bo by sygnalizował przeciążenie?

czy ktoś się spotkał z takim zachowaniem czy jest po prostu walnięty?

dodam że te 2 razy to było po kilku odłączeniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj sobie FAQ, tam znajdziesz wszystko na temat twojego problemu.

dzięki ale tam nic nie ma o ups.w ogóle jest mało informacji,znalazłem tylko że powinien mieć czysty sinus na wyjściu z baterii bo mój zasilacz ma aktywne PFC .ktoś polecał EVERa i kupiłem taki nie wiem tylko teraz czy nie za słaby

Edytowane przez eVok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to właśnie ten ups ma napisane na pudle że ma czysty sinus :/ czyli powinien działać z aktywnym pfc :/

wykastrować to nie wykastruję bo coś zwalę przy okazji,a gdybym miał zmienić ups to może podpowiedź na jaki mniej więcej model żebym nie miał problemów?

a może kupić modecoma mc z pasywnym pfc a chiefa sprzedać?

 

na razie to mam 350zł w plecy :/

 

ps.właśnie 2 razy wyłączyli światło bo wieje.raz pokazał zwarcie a za drugim przełączył się na baterię :/

 

 

EDIT

 

rozwiązałem problem.kupiłem Modecoma MC400 a Chieftec idzie do znajomego więc odzyskam trochę kasy.na Modecomie z pasywnym pfc wszystko jest ok i jestem zadowolony

Edytowane przez eVok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...