Skocz do zawartości
opolin

czemu moj geforce 3 ti 500

Rekomendowane odpowiedzi

no niewiem ale kurde to grafa slabo sie podkreca nie chce pojsc w 3dmarku 2001Se na 260/560 bo sie robi zwis w grze rallisport challenge to samo juz na detkach 41.09 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ejo czepiasz sie bo tymasz problem bo twoj sie nie chce podkrecac a ja go jeszcze nie mam i mam chwile na ewentualne anulowanie zamowienia .... i chcialbym wiedziec jak u innych sie on kreci i czy u innych tez sa zwisy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jakie chlodzenie mam radiatorki na pamieciach i wentyl gainwarda na grafie ?? to co mam wc zalozyc ja jeszcze nie ufam WC :( za duzo bylo przypadkow ze sie komp przez WC zj.....al

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podkrecona grafa = sie wiekszy pobor mocy. Zobacz jakie masz napiecia. Moze na zasilaczu masz jakas tabliczke znamionowa.

Drugim powodem moze byc przegrzewanie sie pamieci. Zapodaj jakies radiatorki na pamiatki.

Sprawdz na jakims innym zasilaczu. Albo odlacz u siebie CD-ROM i inne "zbedne" urzdzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opolin - podaj z tej tabelki ilość amperów na 3.3v (z teo napięcia idzie prąd na grafikę)

jonatan - raczej nie sądzę żeby odłaczanie cdka i tym podobnych coś dało (z zasilacza biorą napięcia 5 i 12v)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opolin sprawdz podawane napiecia 3.3V, 5V i 12V programem speedfan lub motherboard monitorem (MBM).

Najlepiej MBM odpal 3dmarka podczas pracy programu i po zwisie wejdz w zakladke HIGH/LOW i podaj nam napiecia odczytane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja was nie rozumiem ale mam nowy wynik w kreceniu gf zeby stabilnie chodzil 255/574 bede probowal jeszcze :) a co do tego sprawdzaania do nie wiem o co chodzi :( tylko nie krzyccie na mnie oki ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...