Skocz do zawartości
t0mster

Co Sądzicie O Zasilaczach Firmy Logic ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gów.no, szrot, badziewie, syf, dziadostwo, tandeta, ch.uj**a z pleśnią, pseudo zasilacz [ciach!] [ciach!] [ciach!] [ciach!] [ciach!] [ciach!] [ciach!] [ciach!] [ciach!] [ciach!] [ciach!] [ciach!] [ciach!] [ciach!] [ciach!] [ciach!] [ciach!] [ciach!] [ciach!] [ciach!] [ciach!] [ciach!] [ciach!] [ciach!] [ciach!] [ciach!] [ciach!] :lol2:

 

podsumowując, już Feel lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ciekawe ile Logic'ow mieliscie w łapach ze wydajecie takie opinie ??? To sa calkiem niezle zasilacze do komputerow "biurowych" ze słabym prockiem 2 rdzeniowym, słabsza grafika. Znam już kilka przypadków że te zasiłki działają z powodzeniem w takich kompach i to nie pare miesięcy ale już rok, nawet dwa. No fakt że jeśli ktoś zamierza kupić nowego kompa mainstream a tym bardziej highend to nie poleciłbym tego typu zasiłki ale w innych przypadkach, czemu nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem w łapie, miałem. Napięcie na kompie P4 + jakiś tam starszy radeon - 12.73V na +12V, 5.11V na +5V :o po paru dniach pracy napuchły kondzioły. Mierzone miernikiem, co prawda za 25zł, ale lepsze to niż soft.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ciekawe ile Logic'ow mieliscie w łapach ze wydajecie takie opinie ??? To sa calkiem niezle zasilacze do komputerow "biurowych" ze słabym prockiem 2 rdzeniowym, słabsza grafika. Znam już kilka przypadków że te zasiłki działają z powodzeniem w takich kompach i to nie pare miesięcy ale już rok, nawet dwa. No fakt że jeśli ktoś zamierza kupić nowego kompa mainstream a tym bardziej highend to nie poleciłbym tego typu zasiłki ale w innych przypadkach, czemu nie ?

Powiem tak, Logica mialem w rece. Nie podpinalem, bo juz samo przytrzymanie go pozwolilo mi wyrobic sobie o nim opinie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podpiąłem Logica 400W

Składałem tani zestaw dla znajomej:

X2, Foxconn AMD 690, 1gb Ram, Dysk, DVD - OC brak

Miernik w łapę i oto wyniki:

 

5V - Idle: 5,3V 3DMark: 5,45V :mur:

 

12V - Idle: 12,7X 3DMark: 12,4X

 

Następnego dnia kupiłem Fortrona.

 

PS Zauważyłem, że większość małych sklepów pozwala na kupno budy bez zasilacza (Tracer, Logic itp.) i odliczają zazwyczaj 70-90zł od ceny - za taką kwotę kupimy coś ciekawszego: MC 350, Chieftec 350, Fortron itp.

Edytowane przez P@t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc miałem to szczęście albo pecha że nie trafiłem na tak felerne egemplarze bo jakoś dalej działają ;/ Do biurowej maszyny której zadanie to pisanie w wordzie czy przeglądanie internetu są jak znalazł. Wiadomo że lepiej wsadzić któregoś z Fortronów czy Deltę chociażby dla zabezpieczeń ale nikt kto kupuje nowego kompa i nie zna się za bardzo na sprzęcie nie kupi przecie używanego zasilacza ;/ Prawda też jest taka że nowe kompy mają największy pobór z 12V a takie Logic staneły w miejscu i dalej mają większość prądu przydzieloną na 5V Możliwe że dlatego nie mieszczą się w normie atx nawet przy kompach z małym poborem ale w większości z 12V

Kto wie z której lini są zasilane zintegrowane karty graficzne ? ;]

 

*-ja wcale nie polecam Logic do domowych komputerów ale bronie jedynie marki przed niesłusznym często ocenianiem chociażby po wadze, to że nie ma pasywnego pfc czyli dodatkowego trafo juz powoduje ze waży połowe delty czy fortka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logic jest tym, co Codeshit, Linkworld, Altis czy inne. [gluteus maximus]

Na wykręconym cielaku i 6200@6600 zasiłka [ciach!]lnęła po 3 miechach.

Edytowane przez djdrake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że Deltę lub Fortrona można kupić za cenę Feela / Logica i innych szmelców. A są to bez porównania lepsze zasilacze.

Ja mówie o przypadkach wśród znajomych kiedy to kupili kompa, wszystkoo działało jak należy ale zapragneli coś zmienić w środku i miałem okazję dobrać się do obudowy i ujrzeć Logic'a ;] Pierwszy który mi się nasuwa: A64 3200, 1Gb, GF6600, 1hdd, karta tv i komputerek śmiga ponad 2 lata. Chodzi o to że tacy ludzie kupują nowego kompa i nie interesują się podzepołami, ma tylko "chodzić" i tym bardziej nie będą szukali Delty czy Fortrona na allegro i to jeszcze gdzieś z magazynów i nie wiadomoego pochodzenia... co innego my ;)

Jeszcze raz podkreślam że najwyraźniej miałem szczęście i nie spotkałem się z uwalonym Logic czy też aby komuś sprzęt uszkodził. Lecz prawdą jest że z aż tak wielką ilością nie miałem do czynienia więc pewnie... poprostu miałem szczęście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...