Skocz do zawartości
ZATOICHI

Auto Rodzinne Do Około 20 000 (pomóżcie Początkującemu)

Rekomendowane odpowiedzi

A co do ma do tematu?

Tyle samo co wieszanie psów na tych silnikach przez PUNISHERA.

A odpowiedź swoją rozwinąłem o interesujący link aby nie była czymś w rodzaju "PUNISHER weź się je**** w łeb" bo tyle by się należało.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kopu kopu kopu.... ^^

 

Odświeżę trochę temat, bo w sumie mam podobne rozterki, uskładało się coś kasy i chciałbym zainwestować ją w 4 koła. Chciałbym wydać najlepiej tak do 20k, chyba że na prawdę warto byłoby dołożyć to jeszcze z 5 dodatkowych znalazłbym. Moje pierwsze typy to: Seat Toledo 2, Ford Focus 1, Alfa 147. Z jakichś wymagań to dobrze jakby to był diesel, z klima-tronikiem i przyzwoita elektryka(im więcej bajerów tym lepiej ^^).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toledo => z doświadczenia - obejrzysz 30 - kazdy będzie ciach!owy ;] pewnie kupisz średnio fajnego. Większość to wałki że hej i ludzie rzeźbią w tym bo jest branie. ciężko o coś wartego choćby zatrzymania okiem. towaru w bród a kupić nie ma co. ciasne, to jest golf

foka1 => dizjan się mocno zestarzał, fur trochę plastikowy, ogólnie dobry, przyda się tani blacharz. 20 na fokę to sporo. foka jest mniejsza niż się wydaje, imo ciasne.

147 => jestem za całym sercem ale wybij sobie z głowy. kapryśny, dobre diesle, wybitnie głodne benzyny. jak masz mechaniora od alfy - można pomyśleć. btw kumpel przyprowadził 156 kombi 2,4jtd 155hp, pełna opcja, coś kolo 20tysi i w ładnym stanie, klapnął ponad 10kkm już i działa :)

 

może pomyśl nad fajnym 406 z końca produkcji, Peugeot 406 HDI STDT, 2003r., 2000cm3, 110KM - otoMoto , zrobisz czipa i da radę :D zawsze moze być v6 ;)

 

nie będę polecał mojego ulubionego mondeo bo ma wady, rdzewieje (tanio rdzewieje..), czasem ma focha (da się sopro zrobić samemu), jak każdy blisko 10 letni samochód ;) warte rozważenia bo bydle, wygodne, ładne w środku, jak na bydle to wyjątkowo zwinne :) ale szrotu też dużo jest do przebrania. z 20kzł 2002-2003 2.0 + lpg spokojnie coś sobie znajdziesz. u mnie wygrało bo bezpieczne, esp, kupa poduszek, 4*.

przy masie 1,5t 130-140koni to minimum jak ma jechać w ogóle, przydałoby się więcej

 

Panowie :) urodziło mi się dzisiaj!!!!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stilo...auto przez ktore fiat bardzo po[gluteus maximus]dł, swego czasu do kazdego sprzedanego egzemplarza dokladano okolo 15k!!!! w kampanii reklamowej.

Autko udane, godny konkurent dla golfa. Oczywiscie udane dla klienta, bo fiat woli o nim zapomniec;)

W wersji z solar dachem, skórą, navi naprawde wymiata, do tego oszczedny JTD i mamy pogromce gulfa tanszego od niego o 33%:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kopu kopu kopu.... ^^

 

Odświeżę trochę temat, bo w sumie mam podobne rozterki, uskładało się coś kasy i chciałbym zainwestować ją w 4 koła. Chciałbym wydać najlepiej tak do 20k, chyba że na prawdę warto byłoby dołożyć to jeszcze z 5 dodatkowych znalazłbym. Moje pierwsze typy to: Seat Toledo 2, Ford Focus 1, Alfa 147. Z jakichś wymagań to dobrze jakby to był diesel, z klima-tronikiem i przyzwoita elektryka(im więcej bajerów tym lepiej ^^).

 

Jak wygląd nie odpycha to z całego serca polecam Lybrę.

Do 20k znajdziesz najwypaśniejszą wersję 2002-2003 Intensę.

Siądź choć raz do Lybry to będziesz miał pogląd na jakość wykonania reszty Europy czy Japonii w tych pieniądzach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...