Skocz do zawartości
Milo

EAX Advanced HD

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy posiadacze Kart Dzwiękowych SB Audigy podzielićie się opiniami na temat EAX ADVANCED HD jak się sprawuje w grach czy jest żeczywiśćie dużo lepsze od EAX,EAX 2 itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko tyle, nikt nie ma nic więcej do powiedzenia? Podzielcie się moze jakimiś szczegółami. Jestem właśnie na kupnie karty muzycznej bo ta na płycie jest cienka jak barszcz :? Jak narazie to jestem za SB Live 5.1 ale jeśli doradzicie czy opłaca się dla tego EAX HD kupić Audigy to może się namyśle. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to było na EAX-ie może było ale nie byłem na to wyczulony .. ale po włączeniu EAX HD słyszałem jak (w splinter cellu oczywiście) po strzale kula rąbie w ścianę naprzeciwko, z prawej strony odgłos upadającej łuski, z lewej przeładowanie a po chwili coraz głośniejsze (za mną ) kroki jakiś ludzi gadającyh sobie. Wydaje mi się że na 'zwykłym' Eax-ie nie było tego super-płynnego przechodzenia między głośnikami i np. takiego efektu zbliżania ludzi......AŻ PO ODGŁOSACH KROKÓW MOŻNA OCENIĆ ICH ODLEGŁOŚĆ OD SIEBIE...:P no wypas wypas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unreal Tournament 2003,Neverwinter Nights,Splinter Cell,Mafia,Tomb Raider The Angels Of Darknes itd..więcej tytułów znajdziesz na tej stronie

 

http://www.eax.creative.com/gaming/gameindex.asp

I może coś od siebie przez pare lat byłem posiadaczem SB Live!1024 i kolumn FPS 1000 powiem szczerze jak na pierszy mój wielokanałowy sprzet byłem bardzo zadowolony puzniej zaczeło mi brakowac mocy w tym zestawie jeszcze do tego potencjometr mi sie zepsuł bardzo dziwnie w tych starszych kolumnach i ten SB Live! czaskał w niektórych grach a i ze miałem troche kasy na zmiane paru podzespołow postanowiłem zmienic róniez karte muzyczna i kolumny na takie jak mam w podpisie mimo tego ze podobno SoundStorm jest SUPER! i cuz moge powiedziec gry z EAX HD nadają nowy wymiar to po prostu trzeba usłyszec a dzwiek z Audigy jest po prostu swietny ale najbardziej popisowom grą jest Splinter Cell po protu majstersztyk odgłosy są świetne Live nie potrafi tego a co do tych sterów co niby przerabiają SB Live! na Audigy to jest troszeczku wybajerowane po 1 nie wszystkim to działa jak powinno po 2 nie ma wszystkiego tego co potrafi Audigy i po 3 Live! ma gorsze parametry i gorsz jest gorszy niz na audigy.Mojim zdaniem EAX HD jest kierunkiem do filmowego dzwieku!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unreal Tournament 2003,Neverwinter Nights,Splinter Cell,Mafia,Tomb Raider The Angels Of Darknes itd..więcej tytułów znajdziesz na tej stronie

uu widze ze tytuly w ktore wlasnie gram :D

To dobrze ze juz mam pieniazki na kolumny (widzialem fajny zestawik za 1000 zloty firmy Voice :P ) i ze przekonalem stara by mi kupila (na urodziny/wielkanoc) Audigy 2 Player BOX 8)

 

he he niedlugo tez sie porozkoszuje EAX-em :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem rewelka (lecz tylko na zestawiku 5.1) jednakze chlopak mojej kuzynki, muzyk komputerowiec, twierdzi ze EAX HD wciaz nie umywa sie do Aureal3D 2.0... Nie wiem, nie potwierdze, Monster Sound'a MX300 trzymalem tylko w lapach, nigdy nie slyszalem go "w akcji"...

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem rewelka (lecz tylko na zestawiku 5.1) jednakze chlopak mojej kuzynki, muzyk komputerowiec, twierdzi ze EAX HD wciaz nie umywa sie do Aureal3D 2.0... Nie wiem, nie potwierdze, Monster Sound'a MX300 trzymalem tylko w lapach, nigdy nie slyszalem go "w akcji"...

 

Pozdr...

EAX i A3D to sa zupelnie rozne systemy i kazdy z nich odpowiada za co innego, wiec bez sensu jest je porownywac.

a wszystko jest tu: http://www.benchmark.pl/artykuly/3D_audio/...D_Audio_2.shtml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem rewelka (lecz tylko na zestawiku 5.1) jednakze chlopak mojej kuzynki, muzyk komputerowiec, twierdzi ze EAX HD wciaz nie umywa sie do Aureal3D 2.0... Nie wiem, nie potwierdze, Monster Sound'a MX300 trzymalem tylko w lapach, nigdy nie slyszalem go "w akcji"...

 

Pozdr...

EAX i A3D to sa zupelnie rozne systemy i kazdy z nich odpowiada za co innego, wiec bez sensu jest je porownywac.

a wszystko jest tu:http://www.benchmark.pl/artykuly/3D_audio/3D_Audio_2.shtml

Ale ja mam i uzywam i powiem ze A3D jest super i zaden EAX mu ie dorowna pod wzgledem pozycjonowania dzwieku na 4 eech glosnikach z.a.j.e.b.i.o.z.a (ech te ciach) A vortex2 emuluje EAX1 i 2 ale to nie to samo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...