Skocz do zawartości
skib

Skąd wiecie co nie wyrabia?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Od niedawna bawie się w podkręcanie :) i często śledze dyskusje na forum. Zawsze ciekawiło mnie skąd wiecie która z części (mobo, pamięci, proc...) kompa nie wyrabia przy podkręcaniu? Skąd wiecie że słabe wyniki w podkręcaniu to "zasługa" właśnie proca, mobo itp. :?:

 

Pozdrawiam

 

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektorzy po prostu maja taki dar od Boga...

Jeden potrafi wypic 2 flaszki bez zachwiania rownowagi, drugi wypalic ramke fajek bez zygania, a niektorzy wiedza co powoduje problemy w kompach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda myślałem że jednak są jakieś oczywiste sygnały, a sprawdzać wszystko po kolei może tylko ten który albo ma wszystkie części podwójne ;) albo ma jakiegoś kumpla który też bawi się w podkręcanie i ciągłe wyjmuje bebechy z kompa. Ja niestety mieszkam w takim zadupiu że obie obcje odpadają :( .

 

Może jednak są jakieś inne sposoby ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektorzy po prostu maja taki dar od Boga...

Jeden potrafi wypic 2 flaszki bez zachwiania rownowagi, drugi wypalic ramke fajek bez zygania

he he jeszcze inni wypala gram afghana , orange lub santa marii i nadal potrafia chodzic i nie zjedza calej lodowki :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektorzy po prostu maja taki dar od Boga...

Jeden potrafi wypic 2 flaszki bez zachwiania rownowagi, drugi wypalic ramke fajek bez zygania

he he jeszcze inni wypala gram afghana , orange lub santa marii i nadal potrafia chodzic i nie zjedza calej lodowki :mrgreen:

Hehe, ja to może i chodzę ale lodówkę zjadam CAŁĄ :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste ,jezeli na swoim procku,a tak w ogole jaki masz bo sie nie podpisales,masz odblokowany mnoznik to go obniz i krec dalej jezeli FSB pojdzie wyzej tzn . ze pamiatki albo mobo nie wydalaja itd,itp resta nalezy juz do ciebie ,gdyby to wszystko bylo takie proste to nie bylo by tego forum????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlatwiej to srawdzic z ktorego miejsca wydobywa sie dym :P

 

Jak napisal kolega wyzej, nie od razu wiadomo czego to wina, trzeba kilka rzeczy zawsze sprawdzic - w twoim przypadku obnizyc mnoznik na procku lub puscic asynchronicznie i sprawdzic jak wtedy sie komp zachowuje. itp. itd. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy temat. Nigdy sie nad tym nie zastanawialem.

A faktycznie kiedys jakby mi ktos zadal pytanie dlaczego komp piszczy przy starcie to bym sie wylozyl i zastanawial jaki jasnowidz moze to wiedziec :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jedną poważną wadę - nie umiem przekazywać swojej wiedzy. Jak jestem u kogoś i reperuję/usprawniam ;) i ktoś mnie pyta "a co teraz robisz?", "a dlaczego to robisz?", "a czemu tak a nie inaczej?" to często nie umiem odpowiedzieć... :( To chyba po prostu "kobieca intuicja" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...