Skocz do zawartości
coldain

Dylemat...

Rekomendowane odpowiedzi

Powinno być ok ;). Ja kupowalem u nich proca, mobo i grafe , ale jako pojedyncze części. Musialbys pewnie zadzwonic i się dopytać. Co do zestawu: ewentualnie mozna by wziąc minimalnie mocniejszą zasilke, ale mysle, ze ten amacrox powinien sobie poradzic...

 

No i nie daj sobie wcisnąć plomby pod zadnym pozorem.

Edytowane przez novy154

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wiem o tym plomby to czyste zło ;/ rozważam jeszcze jeden sklep, zobaczymy jak wyjdzie

 

dobra jescze jedno zestawienie

Dołączona grafika

raty akurat coś tu zmienić? za pare minut dam podsumowanie wszystkich zestawów i może mi ktoś wskaże z którego sklepu i jaki najlepiej wybrać ;)

Edytowane przez coldain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra poprawki wrzucone, wybrałem procka z 2Ghz, gdyż jednak jest te 4Ghz zamiast 3.6 ;) Myślę, że mój ostateczny wybór padnie na ten zestaw:

Dołączona grafika

nie będzie już żadnych uwag do tego? nie trzeba jakichś dodatkowych coolerów? nie chce mieć kompa spalonego po kilku dniach :)

Edytowane przez coldain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie i pieknie, ale zmien tego procka na E2160, za te 35 zł to prawie 0,7l mozna kupic albo dolozyc do minimalnie lepszej zasilki. No i nie wiem, czy nie lepiej seagate'a? Nie siedze w dyskach.

 

@coldain

 

Kupujesz w Techplanet?

 

To możesz wziąć zamiast amacroxa np MC-400 http://www.techplanet.pl/index.php?gk=0&am...mp;filtr=szukaj

 

MINIMALNIE mocniejszy, cena podobna, jedynie amacrox bedzie chyba troche cichszy.

Edytowane przez novy154

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dwaIP

Dobra poprawki wrzucone, wybrałem procka z 2Ghz, gdyż jednak jest te 4Ghz zamiast 3.6 ;) Myślę, że mój ostateczny wybór padnie

...

nie będzie już żadnych uwag do tego? nie trzeba jakichś dodatkowych coolerów? nie chce mieć kompa spalonego po kilku dniach :)

Spytaj w dziale z zasilaczami po jakim czasie się spali przy 3.6 GHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dwaIP

Facet sie pomylił po prostu. Zadne 4 Ghz, zdane 3,6 Ghz, nie mnozy sie taktowania x ilosc rdzeni ;)

 

Przeciez ten procek nie byłby w stanie na ludzkim napieciu uzyskac stabilnie takiej czestotliwosci.

 

Nie wprowadzaj zamieszania w kolejnym temacie ;)

Edytowane przez novy154

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak radza bierz e2160. spokojnie go na BOXie mozesz do 3 podkrecic nawet :] sam mam i na boxie chwilowo jade i mam 2.8ghz temp w stresie co prawda 70* ale jak go przetaktujesz na 2ghz to temp sie az tak bardzo nie podniesie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chodziło mi o 2x 2Ghz czy razem 4Ghz mój błąd ;/ Co do zasilacza to zależy ma jak najbardziej na stabilności, wydaje mi się że Amarcox lepszy niż ModeCom ale mogę się mylić. Co do podkręcania też właśnie o tym myślałem, że 1.8 do 2.0 podkręcić, tylko nie wiem czy dodatkowego chłodzenia nie będzie, no i głośność pracy ma trochę wpływ, bo zazwyczaj sypiam przy włączonym pececie, to jednak mówicie E2160 a zasiłka jaka, ta co jest czy ModeCom?

Edytowane przez coldain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Modecom=Amacrox.

Amacrox=Modecom.

Z tym że Amacrox może być troszkę cichszy i nie daj sobie wcisnąć FEEL'A.

 

EDIT: Sie spóźniłem [;

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mattis, o jakiej obudowie mówisz, tej microATX czy o tej która podał Grzechu? ta mATX jest dosyć ładna, ale nie wiem jak z funkcjonalnością ;)

 

myślę, że to już nieaktualne, gdyż I-Box Lion 604W to większa wersja i poprostu wezmę tą :)

Edytowane przez coldain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ coldain

 

1. Nie mnozy sie taktowania procka x ilosc rdzeni.

2. Bez zmiany chlodzenia na lepsze powinienes na e2160 osiagnac okolice 3 Ghz ;)

3. Jak juz koledzy pisali, modecom mc i amacrox to te same konstrukcje rozniace sie tylko wiatrakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...