Skocz do zawartości
lemoniada

Czy Ta Karta Jest Dobra !

Rekomendowane odpowiedzi

Niedlugo planuje zakupić komputer i ta buszowalem po necie i natrafiłem na produkt

 

PALIT XpertVision Radeon HD3870, 512MB DDR4 (256bit)

 

Pomyślałem DD4 ? co jest grane potem weszłem w opis i ujrzałem ze naprawdę ma DDR4 a czemu nivida nie ma w nowszych kartach DDR4 bo cały czas oglądałem karty nivida i nie zwracalem na to uwagi i niewidzialem ddr 4?

 

DirectX 10.1 to juz jakaś poprawiona wersja 10 wyszła ?

 

Czy to karta jest dobra pomimo ze kosztuje 656,38 zł w ulubiony.pl

 

http://www.ulubiony.pl/komputery/palit_xpe...6bi_181393.html

 

edit wiem ze ulubiony to nie za dobry sklep (proszę o niekomentowanie tego sklepu )

Edytowane przez lemoniada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze kilka pytań do was !

 

chcę sobie wymienić płytę główna na FOX-A P35A-S i z tego co widze ma tylko jedno wejscie IDE ATA a ja mam do podłaczenia 1 cd-rw, 1DVD i dysk SAMSUNG SP0802N jak ja to podłącze ?

 

I ile jest dodatkowych panelów w foxie w PCI?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze kilka pytań do was !

 

chcę sobie wymienić płytę główna na FOX-A P35A-S i z tego co widze ma tylko jedno wejscie IDE ATA a ja mam do podłaczenia 1 cd-rw, 1DVD i dysk SAMSUNG SP0802N jak ja to podłącze ?

 

I ile jest dodatkowych panelów w foxie w PCI?

cdrw i dvd daj komuś w prezencie (nie ma sensu sprzedawać) i kup nagrywarke dvd na SATA, dysk podłączysz na IDE

Edytowane przez adamlop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten dysk też niech lepiej sprzeda albo komuś sprezentuje. Teraz to już tylko Sata II chyba. Niestety ostatnio nie opłaca się przekładać sprętów bo tylko wydajność siada zamiast wzrastać. Wiadomo, że taniej ale jednak. Nie lepiej <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> zatem 8600GT i za zaoszczędzoną kwote podokupywać czegoś? W sumie ten 8600 nie taki zły.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten dysk też niech lepiej sprzeda albo komuś sprezentuje. Teraz to już tylko Sata II chyba. Niestety ostatnio nie opłaca się przekładać sprętów bo tylko wydajność siada zamiast wzrastać. Wiadomo, że taniej ale jednak. Nie lepiej <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> zatem 8600GT i za zaoszczędzoną kwote podokupywać czegoś? W sumie ten 8600 nie taki zły.

 

Pozdrawiam.

Zależy do jakiej rozdzielczości i do jakich gier. W takim Crysis już wysiada na 1024x768 na high, paru innych tytułach też trzeba nieco zmniejszyć detale. Ale dla nie wymagających za dużo, karta jest w sam raz i do tego tania. Pogra sobie elegancko na max detalach w takiego COD4 ,który tez wygląda bardzo ładnie.

 

 

Różnica 300-650 pln to nie jest taka spora suma ,a wydajnościowo jednak wypada lepiej biorąc pod uwagę wysokie rozdzielczości.

 

Myślę że 8800GT za 650 zł to spokojnie wyrwiesz Może ten Gigabyte z Zalmanem w Vobisie ,albo gdzieś na Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Przejściówka na ATA-SATA albo dotadkowy kontroler na PCI.

 

EDIT: Znowu sie spóźniłem [;

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą kupowanie przejściówek ATA-Sata dla nagrywarki i napędu mija się z celem - koszt dwóch przejściówek to około 90zł a za niecałe 100zł można kupić NOWĄ nagrywarkę DVD, która zastąpi oba te napędy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowych chodzi mi takie co sa

 

Złącza USB zewnętrzne itd. ( niech wypowidaja sie osoby które maja lub mieli to płytę)

 

http://www.ulubiony.pl/uploads/products-im...maxi/193920.jpg

 

ile tych paneli jest i czy wszystkie trzeba podłączać ( wydaje mi się ze nie skoro jest tylko 3 PCI )

 

A czemu aż dwóch ! i tak miałem kupić nagrywarkę DVD to podłaczę ja POD IDE nagrywarke DVD i CD- rw a do dysku kupie przejściówkę chyba dobrze mówię ! A jeszcze jedno co to za funkcja co w opisie ten płyty fox P35A-S wyczytałem "Złącze czujnika otwarcia obudowy "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czujnik otwarcia obudowy jest tym co nazwa mówi - czyli ... zbędny bajer a większość tańszych obudów nie ma takiego czujnika :)

 

Skoro kupisz nagrywarkę DVD na SATA to po diabła Ci jeszcze DVD i CD-RW, skoro nagrywarka DVD je zastąpi ?

Wtedy z powodzeniem dysk może być na ATA (bo kupując przejściówkę na SATA nie uświadczysz żadnego przyrostu prędkości)

 

A te dodatkowe "panele" ... dla mnie to raczej śledzie ... sama nazwa mówi - dodatkowe :)

Ja dostałem taki z portami e-sata ... nie podpiąłem :)

Edytowane przez barat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...