Skocz do zawartości
pajelo

Asus P5k Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

W piątek doszedł mi nowy komputer o następujących parametrach:

 

Płyta główna : ASUS P5K PRO

 

Procek C2D E8200

 

Uruchamiam go, wszystko ładnie pięknie, po czym zaczynam istalować Windowsa (Viste). Początek instalacji i komputer sie zawiesza, instalacja staje, napęd przestaje chodzić. Dobra robie reset kompa i tutaj moje zdzwienie... Po restarcie komputer w ogole nie chce się włączyć, czarny ekran. Wyłączam go i włączam, a wtedy komp juz wstaje, po czym znowu zaczynam instalowac windowsa (tym razem XP) i znowu sie zawiesza na samym początku. Znowu reset i znowu ta sama sytuacja co przed chwila. Czarny monitor, nic nie chce sie uruchomić. Znowu wylaczam i wlaczam i tym razem niestety komputer nie chce sie uruchomić, czarny ekran. Czekam chwile, wylaczam i wlaczam, no i tym razem komputer sie uruchomil.. Po prostu loteria jak sie uruchomi to dobrze,a jak nie to trudno. Nie wiem co jest tego przyczyną, ale przypuszczam, że jest to wina starszego biosa. Co wy na ten temat sadzicie?

Edytowane przez pajelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokadnie... na pierwszy rzut oka jakby mało prądu lub sprzęt podkręcony (tez brakuje papu).

ew. reset biosu.

wgranie nowego biosu przy kompie który co chwila staje dęba jest troche ryzykowne :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...