Skocz do zawartości
Goto

Temp. Po Podkreceniu

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż bawiłem się w podkręcanie mojego ati 3870. i mam pytanie. czy temp według Catalyst Conteorl center 61-75 C (normalnie 53-61)a według wyswietlacza na obudowie 45 C (normalnie 36)to wysoką temperatura, zagrażajaca komputerowi, lepiej spuscic troche z podkręcenia?

btw. podkręciłem GPU z 777 na 850 a memory z 1126 na 1141.

Edytowane przez Goto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż bawiłem się w podkręcanie mojego ati 3870. i mam pytanie. czy temp (według CCC) 75 C a według wyswietlacza na obudowie 45 C to wysoką temperatura, zagrażajaca komputerowi, lepiej spuscic troche z podkręcenia?

btw. podkręciłem GPU z 777 na 850 a memory z 1126 na 1141.

75C to taka niby granica (no naprawde to 90 ale...) zmieniales chlodzenie ? smarowales lepsza pasta ?

 

p.s. Inna inszosc to 75C w stresie jest do zaakceptowania, w idle trzeba by sie nad tym zastanowic...... wiec napisz cos wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e... mówięłm już że zbytnio się nie znam na podkręcaniu? ^^''' Żadną mascią nie smaruję, a co do stresu i idle to zbytnio nei wiem o co chodzi, jeżeli o to to gdy karta nie pracuje ma temp ok 61 C, przy grze w wiedźmina miałem 75 C :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e... mówięłm już że zbytnio się nie znam na podkręcaniu? ^^''' Żadną mascią nie smaruję, a co do stresu i idle to zbytnio nei wiem o co chodzi, jeżeli o to to gdy karta nie pracuje ma temp ok 61 C, przy grze w wiedźmina miałem 75 C :)

Dobrze zinterpretowales idle i stress, a temperatury masz jeszcze w normie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...