Skocz do zawartości
soboliero

Do Użytkowników Płyt Galaxy/evga/albatron 650i Ultra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po raz pierwszy.

Mam problem. Po podłączeniu kabelka audio od obudowy do gniazda audio na płycie (poz nr 16) nie działa mi przedni panel audio na obudowie.

Z przodu są dwa wejścia: zielone- headset i różowe - mikrofon. Słuchawki działają tylko po podłączeniu do tylnego panelu.

Jak można temu zaradzić, żebym miał czynne wejscia z przodu obudowy. Czy trzeba coś zmienić w Biosie, czy może jakąś zworke na płycie zmienić?

Te wszystkie płyty są takie same, dlatego do każdej z nich odnosi sie moje pytanie. Dzięki.

post-157385-1204589175_thumb.jpg

Edytowane przez soboliero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, po raz pierwszy.

Mam problem. Po podłączeniu kabelka audio od obudowy do gniazda audio na płycie (poz nr 16) nie działa mi przedni panel audio na obudowie.

Z przodu są dwa wejścia: zielone- headset i różowe - mikrofon. Słuchawki działają tylko po podłączeniu do tylnego panelu.

Jak można temu zaradzić, żebym miał czynne wejscia z przodu obudowy. Czy trzeba coś zmienić w Biosie, czy może jakąś zworke na płycie zmienić?

Te wszystkie płyty są takie same, dlatego do każdej z nich odnosi sie moje pytanie. Dzięki.

Trzeba mieć dobre gniazda na płycie :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekaj czekaj , gdzie ja juz o identycznym problemi czytalem , nie musisz czasem w sterownikach realteka spod windowsa ustawic ze wlasnie do przedniego panelu podlaczony jest mic ?

Właśnie. To trzeba zrobić i przy każdym podłączeniu słuchawek do front panelu na odpalonym kompie pojawi się informacja o przekierowaniu sygnału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...