Skocz do zawartości
ddadam

Czy Na Tym Zestawie Obejrze Filmy Hd (1280x720)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zamierzam wkrótce ulepszyć swojego starego kompa, po zmianach wyglądało by to tak (dodam że raczej nie gram w gry - głównie net, filmy):

 

Dual Core 2160

Gigabyte GA-G31M-S2L (zintegrowana grafika)

Corsair Value Select 667MHz 2x512 MB

Seagate 80GB Barracuda 7200.?? ATA jakiś stary

Zasilacz na razie też stary no name 350W, później Modecom 350W nie Feel

 

Jak w/w zestaw poradziłby sobie z filmami HD? Planuje trochępodkręcić proca ale nie wiem jak na tej płycie pójdzie i czy ramy mnie nie ograniczą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś się zastanowić nad 2x1GB ram ... jest on teraz na prawdę tani a wzrost komfortu pracy 1GB vs 2GB na pewno odczujesz.

Jak barracuda na ATA to 7200.7 ... sam miałem wersję 40GB i była cichutka (nawet gdy mieliło dyskiem).

Ale ... może jednak się skusisz na jakąś 160-250GB SATAII ... dzięki temu filmy będziesz oglądał z dysku ... i będziesz ich mógł mieć kilka :)

Za używkę 80GB ATA zapłacisz jakieś 70zł... za nową 160 jakieś 150zł a za nową 250 jakieś 180zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nowych części kupuję tylko płytę i procesor. Dysk, pamięć i zasilacz mam ze starego kompa więc na razie raczej nie zamierzam kupować nowych, zresztą przez te remonty i tak sianka mało więc ograniczam się w wydatkach na maxa ;) i tak zaszalałem z tym e2160, mógł być przecież celeron E1200 1.60GHz ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...