Skocz do zawartości
cavarr

Ati Radeon HD4850/4870

Rekomendowane odpowiedzi

Ermm... Jeżeli mi mój Radeon piszczy pod Furmarkiem (zmiana .exe) tzn. że mam źle chłodzonego czy co?

Czy se mają piszczeć?

W grze piszczy??? bo mój piszczy w wymagającym 3d i w benczach, poprzedni 3870 tylko w benczach i ciekawi mnie czy wszystkie 4850 piszczą/syczą

mam problem z Gothic III

przy przejściu w tryb 3D wywala mi czarny ekran, a monitor pokazuje 'out of range'

jak wymusić odświeżanie 75Hz (a najlepiej od razu rozdzielczość 1280x1024) dla aplikacji?

Wymuś odświeżanie w control panel, można śmiało instalować sam nawet używam po ~roku przerwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

chcialem zapytac (jak w tym temacie, zapraszam zainteresowanych do zerkniecia i pomocy: http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sh...&p=3103014)

 

czy zasilacz AMACROX WARRIOR 400W ATX uciagnie te karte (e5200 1xhdd reszta zintegrowana)? moze sa osoby ktore wciaz maja zasilacze ~400W i cos moga powiedziec na ten temat?

w faq zobaczylem ze 400W wystarczy dla 4850 z kolei na stronie ATI 450W a ze jutro chcialem zamowic czesci wolalem sie upewnic

thx

Edytowane przez shadeRev2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

chcialem zapytac (jak w tym temacie, zapraszam zainteresowanych do zerkniecia i pomocy: http://forum.purepc.pl/index.php?sh...&p=3103014)

 

czy zasilacz AMACROX WARRIOR 400W ATX uciagnie te karte (e5200 1xhdd reszta zintegrowana)? moze sa osoby ktore wciaz maja zasilacze ~400W i cos moga powiedziec na ten temat?

w faq zobaczylem ze 400W wystarczy dla 4850 z kolei na stronie ATI 450W a ze jutro chcialem zamowic czesci wolalem sie upewnic

thx

 

Feel 2 400w nie wystarcza, ale to jest znacznie lepszy zasilacz więc podejrzewam że tak na styk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obadali byscie na swoich radkach

 

wyniki uzyskane przy takich ustawieniach '

graficznych (defualtowo)

 

W nowym demoku graficznym Tropics Demo

http://images44.fotosik.pl/13/3c703887797e6e0c.jpg[/img]

 

U mnie wyniki nienajlepszy <_<

ja mam 47,9 fps

1207 score

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez tak mam i ogólnie ten GPU-z to taka zabaweczka dla mnie ,a nie coś poważnego.Dopiero co spierałem się z kolega z forum co do shaderów w 88GT(chodziło mi o przeskok co 54, on to negował).Zaproponowałem mu ,aby użył GPU-z no i...użył.Pokazało ,że ma PS 1815 co jest nieprawidłowe.U mnie znowu czasem zdarza się temu programowi(i to często) nie zauważyć OC karty :rolleyes: .Dlatego mimo ,że bywa użyteczny osobiście go traktuję jak większość softowych "wskaźników" -z :wink: >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mały problem - przycinki w CoD4, po prostu czasem brak płynności

 

Palit 4850, niekręcony

stery 8.9 by sideband

PCI-E x4 <- CoD2 wymagało duzej przepustowości, ale dawało rade na dobrych grafikach na agp, a pci-e x4 ma przepustowość wyższą od agp x8 więc w czym rzecz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mirkirst - Może wcześniej miałes ustawienia 3D na wydajność a po zainstalowaniu nowych sterów ustawia się po środku między jakością a wydajnością.

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mirkirst - Może wcześniej miałes ustawienia 3D na wydajność a po zainstalowaniu nowych sterów ustawia się po środku między jakością a wydajnością.

Nie. Ustawiam na max speed. i nic. Dziwne , w demie crysica 1.4 jakie macie wyniki? ja mam 27/36/52 w rozdziałce 1280x1024. Bez anizo i AA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ż rzdosławem po zm,ianie sterowników na 8.9. Zaobserwowałem ża na furmarku mam spadek punktów i fps-ów. Zamiast 5200 mam 2800?? Na 8.7 tego nioe było.

 

przegladajac tylko posty z ubieglego tygodnia znajdziesz zapewne kilka odpowiedzi na to.

 

/edit

dodam, ze wszystkie sa jednakowe ;]

Edytowane przez yngwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirkirst

zmien nazwę FurMark.exe na jakąkolwiek inną (u mnie np. frmrk.exe) i wyniku wrócą do normy :)

 

Michaelius

to to ja wiem :) mam nieoficjalny BIOS L2.02, który duuużo poprawia, m.in dodaje obsługę radków serii 4xxx (żaden oficjalny nie obsługuje tych kart :D ) i mobo i tak zaraz będzie zmienione

 

dziwi mnie to o tyle, że np. Grid hula aż miło, a wyniki w Smarkach też złe nie są

 

czy ta gierca wymaga aż takiej przepustowości magistrali? u kumpla na GF7900 na AGP hula (też na AsRocku 4coreDual :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirkirst

zmien nazwę FurMark.exe na jakąkolwiek inną (u mnie np. frmrk.exe) i wyniku wrócą do normy :)

 

Michaelius

to to ja wiem :) mam nieoficjalny BIOS L2.02, który duuużo poprawia, m.in dodaje obsługę radków serii 4xxx (żaden oficjalny nie obsługuje tych kart :D ) i mobo i tak zaraz będzie zmienione

 

dziwi mnie to o tyle, że np. Grid hula aż miło, a wyniki w Smarkach też złe nie są

 

czy ta gierca wymaga aż takiej przepustowości magistrali? u kumpla na GF7900 na AGP hula (też na AsRocku 4coreDual :) )

Dzięki. Zmieniłam nazwe i pomogł. A co z 3dmarkiem06 i grami? też takie jaja są :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...