Skocz do zawartości
cavarr

Ati Radeon HD4850/4870

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z komputerem (i7 920; EX58-UD5; ATI 4850 1GB GIGABYTE SILENT; DDR3 2x2GB 1333;Dysk SATAII 500GB; Zasilacz 650W Chieftec)

 

Wszystkie podzespoły są nowe.

 

Problem polega na tym, że czasem komputer potrafi samoczynnie się zawiesić, wydaje wówczas dziwny dźwięk - pomaga tylko restart.

 

Ponadto w grach karta graficzna potrafi osiągnąć 120* - przy normalnym użytkowaniu EVEREST wskazuje 70-76*.

 

I tu nasuwa się pytanie czym może być spowodowane owe zachowanie?

 

Komputer zawiesza się podczas normalnego użytkowania. Czy może to być spowodowane słabym chłodzeniem karty graficznej (pasywne)

 

Proszę bardzo o pomoc w rozwiązaniu problemu... ;(

 

Hmm... Pomierz napięcia zasilania miernikiem gdy nic nie robisz i gdy grasz- może zasilacz ma fabryczną wadę?

 

120oC na karcie zdecydowanie jej nie wychodzi na zdrowie. Chłodzenie MC jest dobre gdy ma się bardzo dobrze wentylowaną obudowę i nawet bardzo dobre, gdy dasz na to jakiś nawiew / nadmuch itp. Przyczep na nią jakiś wentylator, ustaw jego obroty tak aby nie był ani za głośny, ani za słabo dmuchał, temperatura powinna porządnie spaść.

 

Co do i7 słyszałem coś o jakimś błędzie TLB, może to właśnie to? ;/

 

mały cytat z benchmarka

 

Wygląda na to, że błąd może odbić się na stabilności platformy opartej na wadliwych Core i7. Problem jednak w tym, że nie jest jeszcze pewne czy błędy będą miały wpływ na stabilność działania komputera „zwykłego użytkownika”. Póki co w informacji podanej przez Intela, mowa o możliwej niestabilności systemu, a także o możliwych błędach w obliczeniach.

Niestety nic więcej na ten temat nie wiem : (

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietasz moze jakies wartosci? Mierzyles frapsem , bawiles sie konsola , nagrywales jakies timedemo? Nie jest dla mnie zaskonczeniem taki "widok" , z tym ze przy Crysisie dziwie sie i to juz znacznie. Reszta lazila i tak na ATI lepiej , wlasnie Crysis roznicowal te dwie grafy miedzy soboa.

Nie przeprowadzilem jakichs dokladnych testow. Po prostu wlaczylem ww tytuly na takich samych ustawieniach i frapsem porownalem fps w gameplayu we wsyzstkich grach. W crysise roznica raptem 2-3 fps na korzysc radka, w pozostalych grach wieksza. W 3dmarku 06 na wykreconym do 700/15xx/1200 gtx260 taki sam wynik jak na wykreconym do 950/2500 radku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moglby mi doradzic jakis monitor 19"+ tej do karty?

http://www.agito.pl/seria-hd-4000/asus-rad...054.335809.html

cena ~500 zł

Poprostu ja sie na tych zlaczach nie znam, w karcie pisze ze sa zlacza DVI-I, a w jednym monitorze jest DVI-D, w drogim pisze DVI-HDCP a podobno czegos takiego nie ma tylko jest samo HDCP.

Ogolnie myslalem nad dwoma monitorami:

http://www.agito.pl/19/lg-19-lcd-w1952tq-pf.351.328993.html

http://www.agito.pl/19/samsung-19-lcd-sm-9...351.333216.html

 

a moze wybrac jeszcze inny?

Wiem moze powinienem napisac to w dziale Monitory ale tam zdecydowanie mniej osob zaglada a informacja potrzebna mi jest dosyc szybko

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Nie przeprowadzilem jakichs dokladnych testow. Po prostu wlaczylem ww tytuly na takich samych ustawieniach i frapsem porownalem fps w gameplayu we wsyzstkich grach. W crysise roznica raptem 2-3 fps na korzysc radka, w pozostalych grach wieksza. W 3dmarku 06 na wykreconym do 700/15xx/1200 gtx260 taki sam wynik jak na wykreconym do 950/2500 radku.

Jechales moze z AFx16?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do uzytkownikow 4850 (a najlepiej od gigabyte)

 

jakie sobie ustawiacie tryby pracy na tej karcie przy pomocy programu ati tray tools ??

 

chodzi mi o 2d/3d bo czytam na forum ze ludzie zjezdzaja z zegarami nawet do 150mhz na gpu podczas gdy ja mam minimalne corespeed=500 i memory= okolo 700 (zalezy od napiecia)

 

napiszcie prosze i przy okazji jakie tempy uzyskujecie. czy dobrze jest w 2d pracowac na jak najnizszych taktowaniach ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moglby mi doradzic jakis monitor 19"+ tej do karty?

http://www.agito.pl/seria-hd-4000/asus-rad...054.335809.html

cena ~500 zł

Poprostu ja sie na tych zlaczach nie znam, w karcie pisze ze sa zlacza DVI-I, a w jednym monitorze jest DVI-D, w drogim pisze DVI-HDCP a podobno czegos takiego nie ma tylko jest samo HDCP.

Ogolnie myslalem nad dwoma monitorami:

http://www.agito.pl/19/lg-19-lcd-w1952tq-pf.351.328993.html

http://www.agito.pl/19/samsung-19-lcd-sm-9...351.333216.html

 

a moze wybrac jeszcze inny?

Wiem moze powinienem napisac to w dziale Monitory ale tam zdecydowanie mniej osob zaglada a informacja potrzebna mi jest dosyc szybko

 

Pozdrawiam

To nie jest temat o monitorach, mimo że odwróciłeś pytanie to jednak nie jest ono do tego działu ;)

 

@tpmmyiyacht - to poczytaj dalej forum a znajdziesz odpowiedzi...wystarczy tylko ten temat pare stron do tyłu...

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Pomierz napięcia zasilania miernikiem gdy nic nie robisz i gdy grasz- może zasilacz ma fabryczną wadę?

 

120oC na karcie zdecydowanie jej nie wychodzi na zdrowie. Chłodzenie MC jest dobre gdy ma się bardzo dobrze wentylowaną obudowę i nawet bardzo dobre, gdy dasz na to jakiś nawiew / nadmuch itp. Przyczep na nią jakiś wentylator, ustaw jego obroty tak aby nie był ani za głośny, ani za słabo dmuchał, temperatura powinna porządnie spaść.

 

Co do i7 słyszałem coś o jakimś błędzie TLB, może to właśnie to? ;/

 

mały cytat z benchmarka

 

 

Niestety nic więcej na ten temat nie wiem : (

Co do chłodzenia karty to jest już opanowane i przy normalnym użytkowaniu ma około 35*. Natomiast co do zasilacza - również jest w porządku gdyż zarówno na 450W jak i 650W objawy systemu są takie same - system dalej się zawiesza

 

(i7 920; EX58-UD5; ATI 4850 1GB GIGABYTE SILENT; DDR3 2x2GB 1333;Dysk SATAII 500GB; Zasilacz 650W Chieftec)

 

Proszę Was o pomoc ;( Może trzeba czekać na najnowszys bios ;(

Edytowane przez misiu173

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam HD4870 1gb, którą wybrać z tych dostępnych w esc.pl?

 

http://www.esc.pl/advanced_search_result.p...e=1&sort=3a

 

Bo już mam mętlik w głowie :(

 

Na agito.pl mają: http://www.agito.pl/seria-hd-4000/sapphire...054.338083.html

takiego Sapphira z chłodzeniem niereferencyjnym, ale nie mają kilku rzeczy aktualnie dostępnych, więc raczej u nich nie kupie :/

 

W esc.pl tez maja ta kartę ale z dopiskiem 10r, która ma chłodzenie referencyjne i boje się że się karta będzie grzała.

 

Doradźcie coś proszę :D

 

pisze w dwóch tematach, bo musze dzisiaj zamówić sprzęt

Edytowane przez misiekx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

11133-04 jest to chłodzenie niereferencyjne

http://www.sapphiretech.com/po/gallery/?go=Video%20Cards

 

W znaku maja za 1032zł bulk i za 1090zł lite box...

http://znak.pl/index.php?cid=143&scid=...70Sap1+33-04+bu

 

http://znak.pl/index.php?cid=143&scid=...70Sap1+33-04+LB

Edytowane przez trymek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, czy na takiego radka hd 4850 jak na zdjęciu da się zamontować chłodzenie Arctic-Cooling Accelero S1 rev.2 ?

post-114267-1230566127_thumb.jpg

 

Płytka jest nie referencyjna- długość chyba jak referenta, ale inny układ kondensatorów, sekcji zasilania.

 

Teraz w czym rzecz...

Karta działa bezproblemowo w grach, przechodzi też godziny testów w ATT i AT. Jedynym co mnie niepokoi jest fakt, że po kilku minatach testu stability w FurMarku następuje zwis systemu i pomaga tylko reset.

Nazwa pliku .exe w FurMarku oczywiście zmieniona. Przed zmianą nazwy żadnej niestabilności nie było, nawet po podniesieniu zegarów.

 

Wydaje mi się, że problemem nie są zbyt wysokie temteratury, bo 80 stopni w ostrym stresie nie jest dla tej karty takie straszne, gdy na referencyjnym chłodzeniu dochodzą one do 100 stopni.

Myśle, że winne mogą być "gołe" sekcje zasilania. Może więc przydałoby się je oradiatorować? Jakie radiatory polecacie?

 

A może zignorować problem ze Stability Testem w odblokowanym FurMarku, skoro nigdzie poza nim żadnych problemów z kartą nie ma?

Ewentualnie zmiana chłodzenia na AC Accelero S1 rev.2, tylko jak pisałem wsześniej nie wiem czy wejdzie on na moją kartę.

 

Jakie sugestie? Pozdrawiam.

Edytowane przez Stanko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Furmark katujac karte rozgrzewa Ci VRM - zasilanie pewnie nie wyrabia , przy 100 stopniach powinien robic sie "reset" karty czyli wywalenie/zwis , o tym ludzie pisali na zachodnich portalach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

11133-04 jest to chłodzenie niereferencyjne

http://www.sapphiretech.com/po/gallery/?go=Video%20Cards

 

W znaku maja za 1032zł bulk i za 1090zł lite box...

http://znak.pl/index.php?cid=143&scid=...70Sap1+33-04+bu

 

http://znak.pl/index.php?cid=143&scid=...70Sap1+33-04+LB

Dzięki wielkie za ten link do strony sapphire :D

Na esc.pl po prostu dali złe zdjęcie :)

 

edit: To radzisz żeby tego Sapphire brać? Nie chce padaki kupić. Ciekawe jak to chłodzenie czy lepsze od referenta?

Edytowane przez misiekx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, dać jakieś radiatory/nawiew na sekcje zasilania? Jeśli tak to jakie polecacie?

Też mi się zdaje, że to nie temp. rdzenia jest problemem (max 80 stopni w FurMarku, 70-kilka w grach), bo przy za wysokim przetaktowaniu, czy temperaturze pierwszy wywala VPU Recover a nie całkowity zwis systemu. Czyli pewnie te golizny na sekcjach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Daj nawiew jakims wentyle, pograj i sprawdzisz , pozniej kupisz radiatory.

 

 

Panowie , mam pytanie. Moj Gigabyte 4870 tak ma ustawiony bios na defaulcie :

Dołączona grafika

Czy zmieniajac duty fan cycle na 40% :

Dołączona grafika

bede mial default biosa pod katem fana na 40%? Generalnie nie przeszkadza mi to , ze przez ulamek sekund przy bootach jest cicha i karta grzeje sie , ale inaczej to wyglada przy czestych formatach. Pomozecie? Pomozemy :D

 

Dzieks.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit: To radzisz żeby tego Sapphire brać? Nie chce padaki kupić. Ciekawe jak to chłodzenie czy lepsze od referenta?

Wiesz...nie miałem tej karty, ale konstrukcja wzbudza duże zaufanie, bo jest przecież bardzo podobna do wersji Toxic, który jest droższy.

Imo powinna być lepsza od każdego referenta, a nawet takie niereferencyjne wynalazki jak Palit/gainward raczej odstawia o pół długości jakością(standard w sapphire) i zapewne ciszą(wentyl z Toxica).

 

Osobiście właśnie ten model 4870 bym kupił(upewniając się, że rzeczywiście siedzi na niej to ciekawe chłodzenie), ale ostateczny wybór należy do Ciebie.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz...nie miałem tej karty, ale konstrukcja wzbudza duże zaufanie, bo jest przecież bardzo podobna do wersji Toxic, który jest droższy.

Imo powinna być lepsza od każdego referenta, a nawet takie niereferencyjne wynalazki jak Palit/gainward raczej odstawia o pół długości jakością(standard w sapphire) i zapewne ciszą(wentyl z Toxica).

 

Osobiście właśnie ten model 4870 bym kupił(upewniając się, że rzeczywiście siedzi na niej to ciekawe chłodzenie), ale ostateczny wybór należy do Ciebie.

Pzdr

Dzięki za porady. Zamówiłem go, jak dostane to opisze wszystko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie dorwalem pasywnego gigabyte 4850 1GB :)

Od razu poszly w ruch 3 trytytki i jakis wiatraczek 10cm - efektem jest max 57 stopni przy 750/2300 @1.16V Narazie nie mam w co grac zebym potrzebowal wiecej niz seria ma, ale moze odpale cos na TV i zobacze jak to bangla w 1920*1080. MEMIO chyba nie przekroczylo 50 stopni, ale musze odpalic futrzaka i puscic loga lub gpuz na tv zeby zobaczyc jak to sie ma live.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie :) Przy konfigu DualCore E2180 @2.8, 2x1GB ram, zasilacz 500 chief, asus eah4850 512mb, ile srednio klatek powinienem wyciagac w Crysis 1650X1050 2xAA very high? dzieki

Edytowane przez Szymon24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie :) Przy konfigu DualCore E2180 @2.8, 2x1GB ram, zasilacz 500 chief, asus eah4850 512mb, ile srednio klatek powinienem wyciagac w Crysis 1650X1050 2xAA very high? dzieki

Na pewno nie bedzie dobrze chodzic na takich ustawieniach. Beda spadki do 10-15fps. IMHO 1680x1050 bez aa , afx8, high. A dodatkowo w moim przypadku warhead zle chodzil na 2gb i dopiero przy 4 dobrze sie gralo (byly problemy z niedoczytwaniem tekstur i mulenie). Nawet na 4870+e3.4ghz nie chodzi plynnie przy tych ustawieniach - gralem na 1680x1050 2x aa af x16 i po czesci very high/high i na tym 20 fps czesto widzialem. 4850 chodzil 800/2500 (bez vmodow zawrotne 650 robil).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Witam, mam takie pytanie :) Przy konfigu DualCore E2180 @2.8, 2x1GB ram, zasilacz 500 chief, asus eah4850 512mb, ile srednio klatek powinienem wyciagac w Crysis 1650X1050 2xAA very high? dzieki

 

 

 

 

Na pewno nie bedzie dobrze chodzic na takich ustawieniach. Beda spadki do 10-15fps. IMHO 1680x1050 bez aa , afx8, high. A dodatkowo w moim przypadku warhead zle chodzil na 2gb i dopiero przy 4 dobrze sie gralo (byly problemy z niedoczytwaniem tekstur i mulenie). Nawet na 4870+e3.4ghz nie chodzi plynnie przy tych ustawieniach - gralem na 1680x1050 2x aa af x16 i po czesci very high/high i na tym 20 fps czesto widzialem. 4850 chodzil 800/2500 (bez vmodow zawrotne 650 robil).

Panowie , tak sie sklada , ze mialem PDC , sprawdzalem to na GTX+. Z tym procem to przy konfigu Very High , oraz ENT z Warheada mozemy sobie pograc co najwyzej w 800x600. Wyzsze rozdzialki powoduja ostre framedropy , wystarczy za przyklad level Onslaught - czolgi i dziekujemy. Na AAx2 nie licz w ogole.

 

Kolega pytal o VH , na HIGH pewnie bedzie lepiej , ale na cuda nie liczylbym.

 

Witam, mam takie pytanie :) Przy konfigu DualCore E2180 @2.8, 2x1GB ram, zasilacz 500 chief, asus eah4850 512mb, ile srednio klatek powinienem wyciagac w Crysis 1650X1050 2xAA very high? dzieki

 

 

 

 

Na pewno nie bedzie dobrze chodzic na takich ustawieniach. Beda spadki do 10-15fps. IMHO 1680x1050 bez aa , afx8, high. A dodatkowo w moim przypadku warhead zle chodzil na 2gb i dopiero przy 4 dobrze sie gralo (byly problemy z niedoczytwaniem tekstur i mulenie). Nawet na 4870+e3.4ghz nie chodzi plynnie przy tych ustawieniach - gralem na 1680x1050 2x aa af x16 i po czesci very high/high i na tym 20 fps czesto widzialem. 4850 chodzil 800/2500 (bez vmodow zawrotne 650 robil).

Panowie , tak sie sklada , ze mialem PDC , sprawdzalem to na GTX+. Z tym procem to przy konfigu Very High , oraz ENT z Warheada mozemy sobie pograc co najwyzej w 800x600. Wyzsze rozdzialki powoduja ostre framedropy , wystarczy za przyklad level Onslaught - czolgi i dziekujemy. Na AAx2 nie licz w ogole.

 

Kolega pytal o VH , na HIGH pewnie bedzie lepiej , ale na cuda nie liczylbym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak mi wlasnie padl drugi radeon podczas grania w warhead. Zielone, biale kropki + rozjezdzajace tekstury. Tamtego jescze na gware nie zdazyle wyslac specjalnie sobie kupilem 4870 zebym nie musial czekac :damage_wall: Z tym ze ten nawet podkrecony nie byl, radiatorki wszedzie gdzie mozna, nawiew na sekcji, na gpu blok a on jescze cyrki mi odwala. Dwie z rzedu ta lewdo tydzien pochodzila.

Radeony trzeba miec dwa w domu i na gware od razu slac tak ze jeden jest zawsze w serwisie a drugi w pc :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Jak sie z nimi cuda robi to padaja... Moj referent bansuje , w stresie przy FF60% mam 68-70 stopni na GPU i 70 na VRM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie cuda na gpu blok wodny max 60C widzialem. Na sekcji radiator z prywatnym nawiewem 80mm@5v. Na pamieciach wielkie miedziane radiatory ocz flower bodajze. Na przedie obudowy 4 wentyle 120mm, z boku 2 120mm i z tylu jeden. Wydaje mi sie ze zapewnialem jej idealne warunki ^_^ Zero vmodow zwykle delikatne oc przez stery 825/1000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Jakie cuda na gpu blok wodny max 60C widzialem. Na sekcji radiator z prywatnym nawiewem 80mm@5v. Na pamieciach wielkie miedziane radiatory ocz flower bodajze. Na przedie obudowy 4 wentyle 120mm, z boku 2 120mm i z tylu jeden. Wydaje mi sie ze zapewnialem jej idealne warunki ^_^ Zero vmodow zwykle delikatne oc przez stery 825/1000.

A taktowanie defaultowe , ktore zaleca producent to 750/900 , cos jeszcze? Tak , nie kazda sztuka wytrzyma tyle ile podales , co z tego , ze istnieje pojecie "sredniej" Pamietam jak ludzie pisali :

-kazdy PDC robi 3GHz z palcem w d...

-kazdy 8600GT robi 700 na GPU

Moj robil 2.8 i 650. Rozumiesz?

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest 'prawie' referent ma standardowo 950 na pamieciach (800gpu)i ich dodatkowa faze zasilania. Myslisz ze pamieci padly przez podkrecenie o 50 mhz ?

Jak juz porownejsz to do PDC i 8600GT to ciekawe czy da sie je popsuc podkrecajac bez zwiekszania napiecia. Nawet jakbys bardzo sie staral to by ciezko bylo chyba ze chlodzenie zdejmiesz.

 

No i cos pamietam ze sam sporo narzekales ze Ci padla jakas :rolleyes:

 

Wedlug mnie padla bo miala pasc - quimy jak pewnie sam wiesz niejednemu bez oc padly.

 

Wlasnie patrzalem to smarki przechodiz bez artow. W assasins creed jedynie pare bardzo slabo widocznych bialych kropek - da sie spokojnie grac. A warhead wogole sie nie odpala. Jakos przeczekam az 4850 wroci (mam nadzieje ze wroci ;s) to wysle ta.

Edytowane przez hapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Jak juz porownejsz to do PDC i 8600GT to ciekawe czy da sie je popsuc podkrecajac bez zwiekszania napiecia. Nawet jakbys bardzo sie staral to by ciezko bylo chyba ze chlodzenie zdejmiesz.

 

No i cos pamietam ze sam sporo narzekales ze Ci padla jakas :rolleyes:

1. Dajac shadery wyzej na 8600 walila artami w tdu , gdybym smigal na niej z takimi taktami pewnie padloby sie jej bez zwiekszania V , bo to ze np. w innej smigala , nie znaczy ze to bylo dla niej zdrowe.

 

2. 4850 od nowosci.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A taktowanie defaultowe , ktore zaleca producent to 750/900 , cos jeszcze? Tak , nie kazda sztuka wytrzyma tyle ile podales , co z tego , ze istnieje pojecie "sredniej" Pamietam jak ludzie pisali :

-kazdy PDC robi 3GHz z palcem w d...

To jesteś slaby, bo ja z takim rozmawiałem... :rolleyes:

"co jest do cholery, ze nie chce iść na 3ghz"

"przecież WSZĘDZIE piszą ze KAŻDY robi 3ghz, więc o co chodzi?"

"płyta do [gluteus maximus], zasilacz do [gluteus maximus]"

ehh, swiat jest do [gluteus maximus] :lol2:

 

A tak w ogóle Firekage co się z tobą stało?? :unsure: :unsure: :unsure:

Wszystko w porządku??

 

@hapek

może gdybyś nie kupował PCS'a czy innego Gainszrota to problemu by nie było?

W/w karty już przed wypuszczeniem na rynek trafiały do serwisu :wink: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...