Skocz do zawartości
cavarr

Ati Radeon HD4850/4870

Rekomendowane odpowiedzi

catalysty bodajze 8.7 jako ostatnie chodzily z ccc. pozniej juz instalowal sie sam starownik i teraz znowu ok. nie bylo reinstalki syatemu itp. sam by sie naprawil jezeli bylby uszkodony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

catalysty bodajze 8.7 jako ostatnie chodzily z ccc. pozniej juz instalowal sie sam starownik i teraz znowu ok. nie bylo reinstalki syatemu itp. sam by sie naprawil jezeli bylby uszkodony?

Instalowalem zawsze paczke to jest CCC+DD+WDM z jednego pliku od 8x10 - bez problemow na XP i Viscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Tych 20% to ja nie widze , za to przy DX10 zauwazylem jakies momentami mocne szarpanie na procu , choc moze to mi sie zdaje. Przy okazji - AF w Crysisie to ja nadal pod DX10 nie widze przy czym sejwy przestaly w ogole dzialac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

No i tyle w temacie zysku z nowych sterow. Zabawne - 10%. "Miszcze" , mial byc boost - nie ma , za to jest AF.

 

Ponoc jest , przejde specjalnie Warheada az do pociagu i zobacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po wgraniu sterów nie odpala mi już cod5 :/ przeinstalowanie gry nic nie daje... zmiana sterów nic nie daje... żal pl... rozwaliło mi też sie wszystko na youtubie w IE 6.0 (wiem ze stara wersja ale jedyna z ftpem z folderami) jakos dziwnie po wgraniu sterow wszystko sie pokopało ;/

 

lol! żadna gra mi nie chodzi :( tylko czarny ekran i nic... ani cod5, ani gta4 ani cs source :( -> wszystko po graniu sterów :( -> ma ktos jakis program co usuwa bardzo dokładnie te stery? bo uninstall nic nie daje :( i zainstalowanie starszych sterow tez nic nie daje :(

 

usunąłem sterowniki driver cleanerem i zrobiłem backupa windowsa i gry zaczęły działać! : P ale IE dalej skopany na Youtubie hmmmm

 

-> usunąłem zawartość tempa w IE i pomogło ;D (wczesniej zainstalowalem jeszcze do przeglądarki SP1 ale to chyba nie miało znaczenia bo dopiero po usunięciu tempa sie naprawiło all ok to tylko z mojej strony) ;-)

Edytowane przez Wyspa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

U mnie niestety pomaga tylko wyłączenie rFactora w xfire (nigdy nie wykrywaj).

Ja go wylaczam w czasie jazdy w rF.

 

To nie chodzi o wykrywanie gry, a In-game chat, wystarczy to wyłączyć dla gry. U mnie każda gra się sypie z tym na ATI :(

U mnie kazda gra , lacznie z rF , dzialala na 9x1 i 8x12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka all od października jestem szczęśliwym posiadaczem Ati 4850.Teraz mam pytanko.Pracuje w rozdziałce 1680/1050.Coraz częściej obraz drży.Za chwile przestanie i 4 godziny jest dobrze i znów drży.A czasami co 10 min jest dobrze i źle.Druga sprawa powiedźcie mi karta normalnie ma temp. 73,5 stopni.Gdy gram powiedzmy w Feara 2 karta ma 103 stopnie.Czy to normalne objawy? :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek zaaplikuj swojej karcie fanfixa , instrukcję jak to zrobić masz w pierwszym poście tematu .

 

W drugiej kolejności warto sprawdzić czy nic nie zakłóca obiegu powietrza w okolicy karty , czy pod VGA nie ma innej karty rozszerzeń .

 

Karta się po prostu grzeje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do ilu może bezpiecznie dochodzic temp karty w stresie? u mnie jest 64C (w stresie) i z tego co wiem to nie jest zbyt duzo... (100% wiatraczek nagina)... hmm? myslicie ze jak bedzie 80C to nic sie złego nie powinno stac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja spytam o pewien problem. Używałem ATT pod Vistą x64 i wszystko było ok. Wczoraj przeinstalowałem system i działa również dobrze...do czasu restartu komputera. Po restarcie nie ładuje mi sterownika niskiego poziomu. Kiedy chcę uruchomić go ręcznie - nie działa. Ponowna instalacja ATT rozwiązuje problem do czasu...następnego restartu kompa. Miał ktoś tak? Może czegoś mi brakuje w świeżym systemie?

Edytowane przez sosen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tak mialem od nowosci. cos z gafika. 4870 chlodzone hr-03 z dwoma 120 w stresie temp nie przekracza 50st. w idle ok 30.

pokaz mi zrzut ekranu z odpalonym furmarkiem ok 5min i gpu-z tak aby bylo widac gpu load 100% bo w takie bzdury jak piszesz to nie wierze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam pewnien problem, chcę odesłać moją 4870 na gware bo coś się zkiepściło ale zmieniałem na niej chłodzenie, i teraz niewiem gdzie moge dostać takie paski termoprzewodzące

 

Dołączona grafika

 

co są na pamięci oraz na sekcje zasilania, oraz jakiego koloru (a najlepiej jaka to - jeżeli ktoś wie) pasty użyć przy zmianie na stockowe chłodzenie ??

 

Pozdrawiam

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...