Skocz do zawartości
cavarr

Ati Radeon HD4850/4870

Rekomendowane odpowiedzi

Czy dobrze rozumiem że chcesz podbijać V na karcie chłodzonej pasywnie? Nie zapominaj że to chłodzenie jest na styk.. Jak u Ciebie wentylacją w obudowie i temperaturami? Ogólnie nie polecam kręcić mocno tej karty.. Sekcja wykastrowana i nie chłodzona. Nie mówię że się nie da :D. Można kupić wentyl 92mm (jakieś 800rpm wystarczy, 1000rpm było by dobre, 1200 bardzo dobre) i radiatorki miedziane na sekcję i alu na pamięci ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radiator wspomagają dwa 8cm wiatraczki wiejące delikatnie nań z boku ;) Temperatura w stresie dziś (upał) nie przekroczyła 66 stopni.

 

No i ja nie chcę podbijać V - chcę zmniejszyć w idle/2D celem zaoszczędzenia paru wattów. Nie wiem tylko ile V powinno być przy pełni mocy. Podkręcić chciałbym tylko pamięci chociaż na te 993MHz, albo okrągłe 1024 ;)

 

Acha, i jak widać na tym zdjęciu:

Dołączona grafika

sekcja zasilania jest trochę "roztrzepana" po całej karcie, więc dokładanie radiatorków może być utrudnione (albo i zbędne przy nawiewie).

Edytowane przez soulburner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie przesiadłem się z mojego 48701GB na 2x4850 Crossfire karty są od Asusa 512Mb...

Mam pytanko odnośnie chłodzenia tych kart (Glaciator) bo jest FATALNE... Są gorące dni teraz a karty u mnie na Crysisie dojeżdżają do 90 stopni;/

Ten durny plastik od Asusa już zdjąłem, przymierzam się do wymiany pasty, ale czy to dużo pomoże???

Czy trzeba jakieś nowe chłodzenie??? Jeżeli tak to jakie??? Tylko proszę o jakieś rozsądne kwotowo propozycję...

Za dwie karty zapłaciłem 500zł i nie mam zamiaru do nich dużo dokładać (choć są ciche i b. wydajne w CF) to jednak jeżeli mam w nie pakować jeszcze ze 200zł to wole je pogonić na allegro i zarobić na 4890 niż wywalać kasę w błoto...

 

 

PS. Do moderatora ULLISSES weź z łaski swojej zacznij czytać ten temat od pierwszej strony i daj znać jak skończysz, a potem odsyłaj ludzi żeby wertowali 300 stron tylko po to by się na przykład dowiedzieć czy jakieś chłodzonko pasuje czy nie etc... Nowy temat, któtka odp i temat do kosza albo gdzieś gdzie nie razi Twojego Szanownego OKA... Nie każdy jest no life, i nie każdy musi pół życia spędzać przy wertowaniu forum, lubisz to to pomagaj innym nie to zatrudnij się na WP tam kasuj posty dzieci NEO. Pozdrawiam

Edytowane przez LordBigos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch dni też mam tą kartę. Wymieniłem ją z tej wersji poprzedniej 4850 pasywnej ze względu na sporą różnicę w cenie (dostałem ok 200 zł zwrotu które przeznaczyłem na Raid 0 :) - nawiasem mówiąc rewelka...).

Faktycznie sekcja zasilania wygląda na słabszą.

W specyfikacji na stronie Action jak jeszcze obie te karty były naraz dostępne w sprzedaży znalazłem info, że karty różnią się o 15MHz częstotliwością. Potwierdzisz mi to ?

U mnie mam na to założony 1 wiatrak @800RPM Scythe.

Co do temperatur - na poprzedniej karcie temperatura bez wiatraka po 0,5h grania w King`s Bounty osiągała jakieś 116 stopni.

Ogólnie jestem fanem ciszy w kompie i to chyba ostatnia z szybkich kart w "ludzkiej" cenie która zapewnia dobry komfort... postaram się zebrać i sprawdzić OC w ciągu kilki dni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Do moderatora ULLISSES weź z łaski swojej zacznij czytać ten temat od pierwszej strony i daj znać jak skończysz, a potem odsyłaj ludzi żeby wertowali 300 stron tylko po to by się na przykład dowiedzieć czy jakieś chłodzonko pasuje czy nie etc... Nowy temat, któtka odp i temat do kosza albo gdzieś gdzie nie razi Twojego Szanownego OKA... Nie każdy jest no life, i nie każdy musi pół życia spędzać przy wertowaniu forum, lubisz to to pomagaj innym nie to zatrudnij się na WP tam kasuj posty dzieci NEO. Pozdrawiam

Nikt Ci nie kazał czytać 300 stron. Chodziło żebyś tutaj napisał zamiast robić śmietnik na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie przesiadłem się z mojego 48701GB na 2x4850 Crossfire karty są od Asusa 512Mb...

Mam pytanko odnośnie chłodzenia tych kart (Glaciator) bo jest FATALNE... Są gorące dni teraz a karty u mnie na Crysisie dojeżdżają do 90 stopni;/

Ten durny plastik od Asusa już zdjąłem, przymierzam się do wymiany pasty, ale czy to dużo pomoże???

Czy trzeba jakieś nowe chłodzenie??? Jeżeli tak to jakie??? Tylko proszę o jakieś rozsądne kwotowo propozycję...

Za dwie karty zapłaciłem 500zł i nie mam zamiaru do nich dużo dokładać (choć są ciche i b. wydajne w CF) to jednak jeżeli mam w nie pakować jeszcze ze 200zł to wole je pogonić na allegro i zarobić na 4890 niż wywalać kasę w błoto...

 

 

PS. Do moderatora ULLISSES weź z łaski swojej zacznij czytać ten temat od pierwszej strony i daj znać jak skończysz, a potem odsyłaj ludzi żeby wertowali 300 stron tylko po to by się na przykład dowiedzieć czy jakieś chłodzonko pasuje czy nie etc... Nowy temat, któtka odp i temat do kosza albo gdzieś gdzie nie razi Twojego Szanownego OKA... Nie każdy jest no life, i nie każdy musi pół życia spędzać przy wertowaniu forum, lubisz to to pomagaj innym nie to zatrudnij się na WP tam kasuj posty dzieci NEO. Pozdrawiam

Oj chłopie.. O 4 rano to się śpi! :lol2:

 

A tak na poważnie.. Jak wygląda u Ciebie cyrkulacja powietrza w obudowie? Jeżeli nie chcesz pozbyć się tych kart to zainwestuj w radiatorki na pamięci, oraz sekcję zasilania ;). Co do chłodzenia to nikt Ci nie karze kupować S1 za blisko 100zł ;).

 

Teraz ja mam do Ciebie prośbę (która pomoże mi i tobie ;) ). Na necie jest dużo zdjęć tych kart, jest kilka różnych wersji.. Chciał bym się dowiedzieć jakie teraz sprzedają, więc proszę Cię o zdjęcie tej karcioszki. Przy okazji zobaczymy jak wygląda sprawa sekcji zasilania ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fotki wstawię wieczorkiem, ale karty to używki (były jako pokazówki w kompusroniku mają z tego co mówili ok4 mies, ale dali normalną gwarancje na nie)

obudowa jest typu przewiewnego xD do tego na boku na przeciw kart wentyl 120mm 1400rpm(dmucha na te glaciatory) i dziś dołożyłem wentyl 80mm z Q6600 boxa obok tej 120tki dmucha w okolice sekcji zasilania. z tyłu jeszcze jedna 80 wyciąga. na cpu pentagram karrakorum. dziś chłodniejszy dzień i nic nie wywala temp w crysisie ok 86c jedna druga 78. na pamięci nie wiem czy coś wcisnę, a na sekcje zaraz założę jakieś radiatory mam coś na starych kościach ddr400mhz od atlhona xD

nie zna nikt może sposobu żeby tego glaciatora przyśpieszyć? on na 100% nie wiele się różni od 50%.

aha temp w spoczynku (pulpit vista64bit) to 51c i 56c (ta dolna ma więcej bo na nią gorzej dmucha i jest zaraz przy x-fi;/ )

 

Do moderatora nie pisałem z pobudek osobistych tylko szukając odpowiedzi przy pomocy opcji szukaj znalazłem oprócz tego tematu jeszcze 40 innych pozamykanych zaraz po pytaniu i każdy musiałem obejrzeć co mnie bardzo wnerwiło bo nic mi to nie dało.

Edytowane przez LordBigos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co uwaliłem 4870 a już mam problemy z Gigabyte HD4850 512MB z Zalmanem . Zmieniłem chłodzenie referencyjne na Accelero TwinTurobo. Zamontowałem radiatory na pamięciach, położyłem pastę Revoltec Thermal Grease Diamond. Fabryczną pastę zmyłem zmywaczem do paznokci.. Radiator przykręciłem normalnie - do pierwszego oporu - nic na siłę. Temp monitorowane przez 2 dni - wszytko ok (Memio wyższe od rdzenia o ok 18st C) Dwa dni grafa chodziła tylko idle - nie miałem czasu pograć.. Dziś odpaliłem GRID'a - wszedłem w opcje gry, by ustawienia trochę zwiększyć .. i freez.. gra się wyłączyła. Miałem podobne problemy kiedyś, więc ponownie odpaliłem ja i .. trochę dłużej to trwało, ale znowu mnie wywaliło.. Sprawdziłem kable, wróciłem do ustawień domyślnych głównej, sprawdziłem też kilka wersji sterów.. nic.. Nawet pasjansa na WIN7 nie mogę pograć, bo explorer musi się zresetować (ew. stery grafy) bym mógł kartę przeciągnąć. Nie ma mowy o jakim kolwiek zapuszczeniu 3D - freez .. Zmywacz zaszkodził..? Wątpie bym za mocno przykręcił radiator.. Bo nawet jeżeli - były by jakieś tego skutki..?

W chwili obecnej odkleiłem radiatory z pamięci, sprawdziłem, czy rdzeń jest cały, zmieniłem paste na Zalmana.. NIC.. Dobrze, że win chodzi, ale i tak jakieś paski po ekranie latają

PSU - BQ DK pro7 550

CPU- e8400 (stock)

DFI P35 DK

Macie jakieś spostrzeżenia co bym źle mógł zrobić..? Nie jest to pierwszy raz, gdy zmieniam pastę na grafice, czy głównej.. więc..? Pech czy..? :angry:

post-127757-1247933795_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki, tak wygląda karcioszka (obie są takie same;) i zbliżenie na sekcję.

Na końcu radiator domowej roboty, pocięty brzeszczotem i dopasowany^^

Już w idle jest dość ciepły, ale te 3 szare obok kostki też są gorące, czy na nie też coś wrzucić???

w Crysisie jeden 4850 nadal ok 90c. temp w budzie wzrasta do 45c oO przy 4870 było max 30;/

post-164132-1247938790_thumb.jpg

post-164132-1247938818_thumb.jpg

post-164132-1247938835_thumb.jpg

Edytowane przez LordBigos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja wiem że pewnie 3 tysiące razy już to było pisane ale nie bardzo mam czas przewertować całe forum.

Napiszcie więc proszę ile można sobie pozwolić przywalić V na gpu w moim radku z podpisu.

Chłodzenie obecnie to accelero ale już jedzie do mnie bloczek swiftecha więc będzie woda.

 

Aha i tak asekuracyjnie - obecnie mam 1,26V ile tak +- udało wam się wycisnąć przy podobnym napięciu??

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Gigabyte GV-R485ZL-512H to dobry wybór jeśli chodzi o serię 4850? Z tego co widzę jest ich spory wysyp na Allegro i chodzą w dość dobrych cenach. Na razie chce kupić 1 szt., a może za 3-4 miesiące kolejną do pary. Warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie tak. Świetnie się kręcą, sekcja zimna mało się grzeje :D. Jedyny problem to brak regulacji wentylatora. Dzisiaj miałem u siebie "by sprawdzić czy działa" i sprawdziłem też jak się kręci.. Bez podnoszenia napięcia (karcie można programowo zwiększyć trochę napięcie), skala w catalistach się skończyła :E.. 750mhz full stabilnie. Pamięci nie sprawdzałem bo nie mają chłodzenia. W tej chwili na tej karcie już jest S1 + Zephyr i temperatury w stresie na poziomie 50*C (!).

 

 

Lord bigos:

Naklej coś jeszcze na pozostałe mosfety. Te "szare kwadraciki" to tylko dławiki. Nic im od wysokiej temperatury nie będzie. Natomiast jeżeli faktycznie masz dużo radiatorków i taśmy termo to możesz coś na nie nakleić. Teraz musisz coś na pamięci dać. Temperatury Ci od tego nie spadną, ale nie zjarasz karty.

Z coolerem polecam Ci podkręcić trochę wentyla w sterownikach. Jeżeli będzie za głośno, bądź nadal tempy powyżej 80*C w stresie to kupuj: http://www.allegro.pl/item686564616_zalman..._mala_kase.html . Ten cooler sprawdzi się w 100%. Tylko podłącz pod kartę żeby można było regulować. Tanio i dobrze ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

david11:

Pozostałe mosfety to rozumem te 4 u góry???

Coś powalczę jutro xD Wentyl u mnie na 100% w sterach na twardo ustawiony...

Jutro wyciągne z bocznej ściany filtr przeciw kurzowy^^ Będzie więcej przewiewu, i ten wentyl od intela położę na dno budy tak żeby wiał na tego dolnego...

Chłodzenia mi szkoda wymieniać bo tylko 1 karta z 2ch się grzeje (zamieniałem nie ma znaczenia która, zawsze ta co NA DOLE jest) bo ona blisko z X-FI i tam powietrze stoi.

Spróbuje potem jeszcze na dnie budy nawiercić parę dziur dużym wiertłem (pod ten wentyl) ona stoi na stópkach takich pare cm nad ziemią i na panelach więc coś zaciągnie chłodnego ze spodu...

Ale problem leży ewidentnie po stronie wentylacji obudowy;/

Aha jeszcze jedno, zostało mi trochę silvera 5, czy jak zmienię pastę to stracę gwarę???

I jeszcze drugie: do tych co mają CrossFire, czy wam też GTA IV działa z CF??? Mam stery 9.7beta i jak byk ikonka od CF jest w prawym górnym rogu, fps też widocznie większy.

Edytowane przez LordBigos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ponowie pytanie odnośnie napięć na gpu 4850.

 

Obecnie miernik pokazuje mi w granicach 1,29V jak obciąże kartę pokazuje 1,33V

Nie za ostro z tym napięciem??

Temperatury obecnie rzędu 38-65C

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

david11:

Pozostałe mosfety to rozumem te 4 u góry???

Coś powalczę jutro xD Wentyl u mnie na 100% w sterach na twardo ustawiony...

Jutro wyciągne z bocznej ściany filtr przeciw kurzowy^^ Będzie więcej przewiewu, i ten wentyl od intela położę na dno budy tak żeby wiał na tego dolnego...

Chłodzenia mi szkoda wymieniać bo tylko 1 karta z 2ch się grzeje (zamieniałem nie ma znaczenia która, zawsze ta co NA DOLE jest) bo ona blisko z X-FI i tam powietrze stoi.

Spróbuje potem jeszcze na dnie budy nawiercić parę dziur dużym wiertłem (pod ten wentyl) ona stoi na stópkach takich pare cm nad ziemią i na panelach więc coś zaciągnie chłodnego ze spodu...

Ale problem leży ewidentnie po stronie wentylacji obudowy;/

Aha jeszcze jedno, zostało mi trochę silvera 5, czy jak zmienię pastę to stracę gwarę???

I jeszcze drugie: do tych co mają CrossFire, czy wam też GTA IV działa z CF??? Mam stery 9.7beta i jak byk ikonka od CF jest w prawym górnym rogu, fps też widocznie większy.

Nie tnij budy.. Dawaj zdjęcia jak to wygląda. Rozwiążemy to bez wiercenia, tylko muszę to zobaczyć.. Ogólnie podaj jaką masz obudowę.

Nie za ostro z tym napięciem??

RV770 w radku 4870 ma 1.35v. Więc 1.33 jest bezpieczne. Edytowane przez david11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy dobrym chlodzonku ew wodzie mozna dac i 1,4v, ja kupe czasu pracowalem na 1,37v i wszytko elegancko.

RV770 w radku 4870 ma 1.35v

chodzi ci o standartowe napiecie? ono wynosi rzeczywiscie okolo 1,28-1,29. programiki pokazuja 1,26 ale w rzeczywistosci jest zawsze okolo 0,03v wiecej [sprawdzalem miernikiem jakby co]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja działałem na 1,4v przy taktach na rdzeniu wynoszących 850MHz. Na WC temperatura nie przekroczyła u mnie 55*, zawsze było coś około 52-54*. Na dobrym AC to te 1,4v też powinno być OK, ważne żeby dobrze sekcje schłodzić.

 

Drut mody, pencil mody, a na prostsze pytania odpowiedzi nie znają? Po co forum, skoro do wszystkiego trzeba dochodzić i tak samemu?

Słuchaj, nie muszę odpowiadać na pytania z przymusu bo nikt mi za to nie płaci. Odpowiadam z przyjemności i kiedy mam czas... Myślisz, że jak zada się pytanie to od razu musi na nie być niewiadomo ile odpowiedzi? Wybacz, ale mam swoje życie poza forum tak samo jak i inni, którzy pewnie też czasu nie mieli w tamtej chwili, a więc nie zawsze jest możliwość żeby odpisać.

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sekcji mam oryginalny radiator - myślicie że warto go zdjąć i np zmienić pastę??

 

Chłodził będę wodą rdzeń na dniach - obecnie mam tempy w granicach 55C - niestety na 1,33V nie mogę wycisnąć więcej jak 780 na rdzeniu.

Miło by było dobić do 800 - może jeszcze ołówkiem troszki pojeździć??

 

Dzięki za info panowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, nie muszę odpowiadać na pytania z przymusu bo nikt mi za to nie płaci. Odpowiadam z przyjemności i kiedy mam czas... Myślisz, że jak zada się pytanie to od razu musi na nie być niewiadomo ile odpowiedzi? Wybacz, ale mam swoje życie poza forum tak samo jak i inni, którzy pewnie też czasu nie mieli w tamtej chwili, a więc nie zawsze jest możliwość żeby odpisać.

No spoko, tylko na tym forum nie bardzo można w ogóle liczyć na odpowiedź - tematy rosną szybko, o danej karcie może być tylko jeden - moja wypowiedź bardzo szybko schodzi na kilka stron wstecz, kto tam będzie zaglądał? :P

 

Ja rozumiem, że na każdym forum można liczyć na odpowiedź osoby, która akurat coś wie, akurat ma czas i chęć coś naskrobać - tutaj jednak jest dziwnie, bo dyskusja prze do przodu na rozmaite tematy, łącznie z dotyczącymi napięcia zasilającego, a ja pozostaję niezauważony. Fakt, nie rysuję ołówkiem po PCB, ale czy przez to jestem gorszy, czy jak? :P

 

Chociaż... może tutaj wcale takich mastahów nie ma, skoro jedyna wypowiedź dot. mojego posta sugerowała założenie radiatora na sekcję zasilania... która na mojej karcie, której dokładne zdjęcia pokazałem, znajduje się pod radiatorem przy śledziu... :huh:

Edytowane przez soulburner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość KOzi]K[

Miał ktoś następujący problem z 4870 palit dual

 

Wymieniłem wiatraki na jedna 80 i 60. Wpiąłem do molexa i jest problem... pod 1-2minutach w call of duty waw(max detale i rozdziałka) mam czarny ekran ale gra idzie dalej. Słychać wszysko, można strzelać. Wychodzę z gry alt+tab i w crystalu jest temp 46'C tak że nie ma mowy o przegrzaniu. Sprawdzam palcem i nie parzy czyli wynika że miernik cały.

 

Czy to wina tego że soft uważa że grafa chodzi na maxa i się wyłącza w celu uchronienia przed spaleniem czy co do diabła?.

p.s

przy wychodzeniu z coda czasem widze w crystalu że wiatraki kręcą się na 99% a przecież nie są wpięte w kartę grafiki:D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@soulburner

Napięcie sobie możesz obniżyć razem z taktowaniami do takich wartości jakie będą stabilne. Spokojnie możesz mieć te 0.9V przy 200MHz na rdzeniu jeśli wszystko będzie ok (czyli 0 BSOD'ów i zwisów).

 

Co do ATT, wystarczy zrobić sobie profile takie jak OC i STANDARD, a później w zakładce Auto Podkręcanie ustawiasz profil STANDARD dla 2D, a profil OC dla 3D.

 

Wcześniej nawet nie zauważyłem tego pytania to i odpowiedzi nie uzyskałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drobna poprawka u mnie ma miejsce. Mianowicie:

Przy obciążeniu np 3dmarkiem miernik pokazuje mi 1,36V no i myślę, że taka wartość powinna wystarczyć.

Niestety zegar 800 okazuje się być nie do końca stabilny - podczas gry wywala artefakty po jakimś czasie.

Mimo, że temp na grafice na poziomie 55C - mam chyba po prostu pecha i karta po prostu słabo się kręci.

 

Co do pamięci to chyba 1050 okazuje się być maksymalnym możliwym taktowaniem niestety.

Pech i już na całej linii a szkoda. Radiatorki na pamięciach ostro ciepłe już są :(

 

Może macie jeszcze jakieś podpowiedzi co by powiedzmy te 800-850 wycisnąć??

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość KOzi]K[

Dziwna sprawa bo po zmianie na fabryczne chłodzenie znowu jest dobrze... tylko wyje jak diabli. A może trzeba wpiąć wiatraki do wyjść z karty?.

Orientuje się ktoś może?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość KOzi]K[

A czy jeżeli wentyl dotyka elementów przy złączach dvi to może mieć jakiś wpływ na takie zachowanie?.

 

Dołączona grafika

 

Nie wiem o co może chodzić w tym wszystim bo jak wpiąłem 2 wentyle i podczepiłem obok fabryczny żeby znał obroty to powtarza się sytuacja z czarnym (nie gasnącym) ekranem...

 

I gdyby to była tylko i wyłącznie wina obrotów to przecież wc nie dałoby się zmontować na tym:D.

Edytowane przez KOzi]K[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa bo po zmianie na fabryczne chłodzenie znowu jest dobrze... tylko wyje jak diabli. A może trzeba wpiąć wiatraki do wyjść z karty?.

Orientuje się ktoś może?

Miałem tą kartę i zamontowane Accelero TwinTurbo a wentyle podpiete pod regulator obrotów i nie zauważyłem takiego zachowania.. Tylko w tej grze masz taki problem, czy wogóle w 3D..? Jakie masz temperatury..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...