Skocz do zawartości
PelzaK

Bio-reactor Mod V1

Rekomendowane odpowiedzi

no i zmasakrowałem... :)

 

Bio przeszedł lekki face lifting, co można było zauważyć w topiku nt modów na SGA. Niebawem pojawi się dalsza część worklogu na mojej stronce (jak pojawi się nowa wersja stronki :) )... jakieś zdjątka wrzucę także tutaj. Co potem to nie wiem. Zacznę chyba zbierać zapisy na kupno bioreaktora :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że popełniłem na bit-techu skróconego workloga, gdzie umieściłem także kilka świeżych fotek, to nie przystaje mi nie umieścić ich też tutaj :)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

akcent z vipera? :)

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

widok na grajdołek po zdemontowaniu mocowania mobo

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety, nie stąd :)

 

czarnobyl jest fajny, ale jest to mod typu rzeźba. Ładnie wygląda, można powzdychać, pooglądać... ale poręczne to to nie jest i na co dzień raczej sprawia więcej problemów z użytkowaniem niż zwykły blaszak.

 

Dlatego też mój kolejny mod będzie kwintesencją moich doświadczeń i przemyśleń dotyczących obudów, "fajności", ergonomii, bezpieczeństwa, etc, etc... jesli oczywiście będzie, bo wiadomo jak jest :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję, jakby ktoś chciał rzucić okiem z bliska, to można zassać prawie dokładny model bioreaktora z google warehouse (model w sketchup 7.1)

Dołączona grafika

 

Bioreactor model

Bioreactor model otwarty

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...