Skocz do zawartości
-MIKI-

Głośniki 5.1

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam dobrych głośników 5.1 do 300-350 zł, które będą miały długie tylne kable (ok.5-6m), aby sie je bez problemów przytwierdzało do ścian. Głośniki muszą miec oczywiście ładny design.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genius SW-HF 5.1 5000 ? Albo coś dobrego z Creative'a? Z obu będziesz zadowolony. Mam te Geniusy od dosyć dawna i nie mam powodów do narzekań. W filmach i grach prezentują się bardzo dobrze. Do stereo (muza) mam wzmacniacz i dobre głośniki i mi wystarcza. Zresztą rzadko co 5.1 wypada dobrze w przypadku muzyki (stereo) i lepiej do tego mieć osobny sprzęt

 

 

http://www.skapiec.pl/site/cat/50/comp/152741

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Geniusy mogą sie nie podobać ale w brzmieniu i wykonaniu są bezkonkurencyjne wśród 5.1 do 350 zł. Obejrzyj może jeszcze 5005, są odrobinkę inne.

 

Modecomy odradzam pod dowolną postacią. Mieli model av 2000, który miałem w chacie. Model ze świetną ideą, i dobrze przemyślany technicznie. Jakby je zrobili dobrze to by mieli zestaw na miarę geniusów 5.1. Ale modecom partoli elektronikę i wykonanie, tak że naprawdę się odechciewa. Po tych av 2000 które miałem (krzywo poprzykręcane śróbki, okleina przyklejona na ślinę, buczenie w głosnikach, BRAK PRZYCISKU STAND BY) nie polecam żadnego zestawu głosników modecoma, bo one są robione na odwal się.

 

Tak więc z tej kategorii zostają geniusy, albo creative/logitech, z tym że branie tych ostatnich dwóch będzie wskazywało że wygląd jest wazniejszy dla Ciebie od brzmienia :wink: Chyba że znajdą się jeszcze jakieś zestawy 5.1 tej kategorii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genius SW-HF 5.1 5000 ? Albo coś dobrego z Creative'a? Z obu będziesz zadowolony. Mam te Geniusy od dosyć dawna i nie mam powodów do narzekań. W filmach i grach prezentują się bardzo dobrze. Do stereo (muza) mam wzmacniacz i dobre głośniki i mi wystarcza. Zresztą rzadko co 5.1 wypada dobrze w przypadku muzyki (stereo) i lepiej do tego mieć osobny sprzęt

2932826[/snapback]

Geniusy mogą sie nie podobać ale w brzmieniu i wykonaniu są bezkonkurencyjne wśród 5.1 do 350 zł. Obejrzyj może jeszcze 5005, są odrobinkę inne.

 

Modecomy odradzam pod dowolną postacią. Mieli model av 2000, który miałem w chacie. Model ze świetną ideą, i dobrze przemyślany technicznie. Jakby je zrobili dobrze to by mieli zestaw na miarę geniusów 5.1. Ale modecom partoli elektronikę i wykonanie, tak że naprawdę się odechciewa. Po tych av 2000 które miałem (krzywo poprzykręcane śróbki, okleina przyklejona na ślinę, buczenie w głosnikach, BRAK PRZYCISKU STAND BY) nie polecam żadnego zestawu głosników modecoma, bo one są robione na odwal się.

 

Tak więc z tej kategorii zostają geniusy, albo creative/logitech, z tym że branie tych ostatnich dwóch będzie wskazywało że wygląd jest wazniejszy dla Ciebie od brzmienia :wink: Chyba że znajdą się jeszcze jakieś zestawy 5.1 tej kategorii.

Chciałbym wtrącić swoje trzy grosze i się zapytać dlaczego polecacie SW-HF 5.1 5000 a nie model nowszy 5005 (lub 5005 polecacie "ewentualnie")? Podobnie jak twórca tematu chcę kupić głośniki i myślę nad 5005, gdyż jako nowsze powinny być - chociaż w jakiś drobnych detalach - lepsze (a przynajmniej niegorsze). Pewne jest że mają lepszego (bardziej ergonomicznego) pilota. Przynajmniej takie jest moje zdanie, jak się mylę to mnie poprawcie.

Edytowane przez przemo3642

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę teraz ich mierzył ,ale z 5-6 metrów to one na pewno mają. Tylne mam 3 metry od monitora ,a sporo zwiniętego kabla jeszcze zostało. Po za tym można dokupić kable osobno. I nawet to niegłupi pomysł,bo te dolączone są dość średniej jakości.

 

Bardzo Brzydkie ? :lol: No każdy ma inny gust ,ale dla mnie prezentują się dobrze. Zresztą one mają dobrze brzmieć ,a nie wyglądać misiu kolorowy.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MIKI: u mnie centralny stał pionowo obok monitora ;), o do kabnli to są to normalne kable z gołymi końcówkami, wpinane na zatrzaski więc dokupienie to nie problem. Standardowo do centralnego i przednich masz kable po 2-3 metry a do sjurnadów po 8m .

 

czemu 5000 albo ewentualnie 5005? Bo 5005 mają w sumie zmieniony kosmetycznie wygląd, ładniejszego pilota i to koniec zmian, a różnica w cenie jest. Dlatego to w sumie kwestia widzimisia kupującego które weźmie bo sprzęt, wykonanie i elektronika to samo, róznica to pilot i jakieś szczególiki wizualne :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim bardzo dziekuje za rady :D

 

Biore wersje 5005 ponieważ lepiej beda sie komponowac wizualnie do mojego pokoju niz 5000.

 

Jeszcze raz wielkie dzieki :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...