Skocz do zawartości
Gość

5 glowic nuklearnych zostalo wystrzelonych w kierunku Polski

Rekomendowane odpowiedzi

proponuje profilaktycznie bana na tydzien to zmadrzje, z powaznych rzeczy nie robi sie jaj. Co byz powiedzial jakby ktos do Ciebie zadzwonil i powiedzial ze mam/tata/brat/siostra/dziewczyna nie zyje ?????? :evil:

 

szanujmy sie.

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE NIE MACIE SIE CZEGO BAC CALA POLSKAJEST CHRONIONA POLEM SILOWYM WYTWARZANYM PRZEZ GENERATOR NA WODE W MOJEJ PIWNICY POLE TO PRZETRWA ATAK NUKLEARNY A NAWET ZDERZENIE Z METEORYTEM O SREDNICY 200KM/H.....

BUAHAHAHAHA CO ZA LOLOWY TEMAT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE NIE MACIE SIE CZEGO BAC CALA POLSKAJEST CHRONIONA POLEM SILOWYM WYTWARZANYM PRZEZ GENERATOR NA WODE W MOJEJ PIWNICY POLE TO PRZETRWA ATAK NUKLEARNY A NAWET ZDERZENIE Z METEORYTEM O SREDNICY 200KM/H.....  

BUAHAHAHAHA CO ZA LOLOWY TEMAT

TOOO JEST NAS 2 (DWOCH) ???????

TO ONI NAM TERAZ MOZGA ....

 

8)

 

P.S.

a temat faktycznie taki bez wyczucia powagi (wbrew pozorom) sytuacji ...

a feee, nie ladnie "graham", a feee, nie ladnie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz kilkanascie minut zycia przed soba !!!

co robisz ???

Może byś nie żartował w ten sposób!! Samo pytanie jest w pewnym sensie ciekawe, ale nie w obecnym kontekscie.

 

No więc zakładając, że to sie nigdy nie zdarzy - co robię - puszczam muzyczkę (w sumie utwór Final Countdown by byl najodpowiedniejszy :wink: ), otwieram butelke piwa i czekam i popijam.

 

Ale o takich rzeczach mozna gadać w czasie pokoju, uwierz mi, że wojna to nic śmiesznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pierdziele , kolejny z<span style="color:red;">[ciach!]</span>y topic !!! :x :x :x Facet !!!! twoje poczucie humoru jest do (_|_) !!!!! :x :x :x

 

 

ja pierdziele , ze takie przyglupy sa na forum :x :x

 

takich rzeczy to wogole nie powinno sie dopuszczac do mysli !!

 

coraz bardziej denne topici sa na oslej :?

 

widac graham ze jestes dziecko :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takich rzeczy to wogole nie powinno sie dopuszczac do mysli !!  

 

widac graham ze jestes dziecko :evil:

tu sie mylisz kolego, kazdy dorosly powinien myslec o konsekwencjach swoich poczynan, w polsce sie moze wszystkim wydaje ze wyslalismy sobie 200 osob na wojenke ale moze jakis arabus sie wku.rwi i zdetonuje ladunek w sejmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lord Bush odgraza sie uzyciem broni nukleornej w wojnie z Irakiem , wiec ktoz to wie ?

Enaf polityszyn ...

Proponuje mianowanie tego topicu regresywnym eskalatorem zayebizmu.

Można by podjąć sie analizie najglebszych emocji ..

No to co ? Ok no to zaczynmamy.....

 

 

http://www.rathergood.com/moon_song/

 

this is very close to us ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm rozpatrywanie tego topica w kategorii jakiegos zartu nie jest na miejscu !

skad wogole taka koncepcja ?

mowie wam jedno

nie jest to nasmiewanie sie z obecnej sytuacji

ok moze nie mialem wyczucia - tym razem ...

no nic

looz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 glowic nuklearnych leci w kierunku Polski.. jedna z nich nieznacznie zahaczyla o komin w pobliskiej hucie ...spadajaca ceglowka chyba rozsadnie wybrala baniak grahama skutkiem czego jest ten topic... :P

 

 

a moze to glowice jadrowe - te jadrowe co masz miedzy nogami nie daja ci myslec racjonalnie/???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

graham, gratuluje wygrania konursu na najgłupszy topic założony od twojego poprzedniego wcielenia. W nagrodę wygrałeś wycieczkę turystyczno-krajoznawczą do Bagdadu na 2 tygodnie. Możesz pojechać z osobą towarzyszącą, ale wątpie aby ktoś się zgłosił. Jako atrakcje będziesz mógł podziwiać pokaz firewerków o niecodziennej porze, spotkanie z Saddamem w podziemiach więzienia oraz lot na samolocie Tomahowk :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...