Skocz do zawartości
sideband

Forceware XP/Vista

Rekomendowane odpowiedzi

Może jeszcze dzisiaj wystawie nową wersje narazie do xpeka , zmiany:

 

- zlikwidowany problem z gta4

 

- zlikwidowany problem z brakiem obrazu na niektórych kartach

 

- zwiększony rozmiar pamięci na texturowanie

 

 

Nowe stery już na stronie , powinniście być zadowoleni :wink:. Albo to złudzenie , ale wydaje mi się , że większość gier działa nieco lepiej.

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Side a opierales sie na nowych 180.84? czy na tych pierwszych? bo wyczytalem na guru, ze te nowe 180.84 troche wiecej zajmuja od starych, no ale nie wiem czy faktycznie zostalo cos w nich zmienione, czy tylko to wynika z zastosowania innej kompresji :)

 

jakby ktos nie wiedzial to te pierwsze sa na nZone, a te wiecej zajmujace na stronie nVidii w dziale Beta Drivers

Edytowane przez CzArNy`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście Side,zdziałałeś więcej niż nv razem z Rocsktar razem wzięci :wink: Sprawdziłem i gta rzeczywiście lepiej chodzi,nie widać tego doczytywania tekstur,lepszy framerate,ogólnie kawał dobrej roboty... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tylko nie ukryję ze bardzo ale to bardzo żałuję ze kolega nie robi konsekwentnie sterowników dla XP i VISTY a przedewszystkim dla 64bitowej visty... masz stary druchu na prawdę dobrą opinię na swiecie i w necie.. nie uwazasz ze mądrym było by poswiecić te 16 GB wiecej HDD i zapodać viste 64 bitową u siebie ...myslę ze wiele osób tutaj sie ze mną zgodziło by... 64 bity powinny być rozwijane, a tak to ja musze, albo jechac na DOXach albo na XtremeG choć uwazam ze Twoje sa najwydajniejsze ;)

 

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten problem z tylko 85hz jest do poprawy :wink: , za bardzo nie wiedziałem gdzie to napisać , jak ktoś chce to moge zrobić opisówke , jak odblokować tryb 2d(bios) w kartach na bazie G92(88gt ,gts , 98gt , 98gtx i gtx+).

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja testowałem jedynie na GTA 4. To co mogę powiedzieć - gra mimo takiego samego fps (jak na 180.84b3) chodzi płynniej - to znaczy nie widać aż tak bardzo doczytywania, fps -1 lub bez zmian / w granicach błędu pomiarowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tych od nvidii jest ok???

 

http://cafe.naver.com/oldbie9.cafe?iframe_...Farticleid=1718 :lol2:

 

Ver 1.11

 

http://side.pl.pl/Forceware/XP/32bit/Force...32bit%201.11.7z

 

http://side.pl.pl/Forceware/Vista/32bit/Fo...32bit%201.11.7z

 

 

Problemy z odświeżaniem pewnie znikną , co do reszty to nie wiem.

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wystąpił problem z tymi ostatnimi sterownikami. Po ich zainstalowaniu komputer czasami się zawiesza i pomaga tylko twardy restart. Jestem pewiem, że to wina sterowników bo wcześniej nic takiego się nie działo. Nie wiem czym to może być spowodowane. Raz komputer się zawiesiał na ekranie logowania xp, raz w prostej grze kyodai, też na etapie jej inicjalizacji. Mam gf7300.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...