Skocz do zawartości
sideband

Forceware XP/Vista

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pozbyć się problemu z przeinstalowaniem sterów od nv ? Słyszałem że podczas instalacji trzeba z menadzera zakończyć instalowanie physx ,jak instaluje wersje 181.20 to ona nie chce się zainstalować. Mam gtx 295 i wczoraj wrzuciłem go do kompa ,wcześniej odinstalowałem stery ,dc3 i instaluje stery 181.20 i nic. W końcu zaistalowałem z CD dołączonego do grafy i tryknęło ,wchodząc do gry (każdej) zawiecha i bluescreen ,benchmarka przeszła dobrze ale jakakolwiek gra i zawiecha. Przeinstalowałem winde znów problem ze sterami 181.20 ,to instal z CD i znów zadziałało. Ale znów bluescreen jak myślicie wina karty czy sterów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak odpalisz instalacje to wypakuja sie pliki sterow do c:\nvidia. Teraz zminimalizuj okno instalacji i wejdz do wspomnianego katalogu i wywal instalke physX. Powroc do instalatora i kontynuuj.

Pamietaj, ze nalezy wywalic physXa zaraz po tym jak stery zostana wypakowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Prosił bym o pomoc w dobraniu sterowników do Msi 9600Gt 512mb Oc gdyż ja już nie wiem których mam używać na każdych sterach jest jakiś freez itd

Żeby ułatwić sprawę napisze jakich sterów już używałem.

 

178.24 Whql

178.42 od Msi

174.16 od Msi

180.48 Whql

180.84 beta

181.20 Whql

185.20

180.84 v1.1 by Side

180.84 v.1.11 by Side

185.20 by Side

 

Może ktoś jest w posiadaniu tej karty, i używa sterów których tu nie wymieniłem a zauważył że karta się na nich dobrze sprawuje??

 

Prosił bym o nie odsyłanie mnie do szukajki, ponieważ jestem wo tyle niekomfortowej sytuacji iż posiadam neta z limitami na transfer

i chciał bym uniknąć ściągania odrazu każdego sterownika o którymś coś znajdę (poprostu ograniczenie techniczne...)

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez user128

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym wiedział , który najlepszy to nie robił kilku wersji. Lada moment będą dostępne też pod viste 32bit - 4 wersje , sprawdzilem tylko dwie - dla mnie ta druga lepsza. Wersji 3 i 4 nie sprawdzałem , powinniście się cieszyć z większej ilości wersji , każdy wybierze coś dla siebie :wink:

 

Różnice mogą odnośnie błędów w grach i wydajności , płynnosci etc nic poza tym. Zapomniałem dodać , że dla słabszych kart z 256mb i poniżej zmniejszyłem ilośc pamięci na texturowanie :wink:

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a idzie jakoś naprawić tryb 2d/3d żeby działał ok na nowych 182.05 beta?Bo na 180.48 wszystko ok a na wszystkich nowszych zwalony jest tryb 2d/3d np jak włączymy tlena to tryb 3d tak długo zostaje aż wyłączymy komunikator tak samo jest ze steam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...