Skocz do zawartości
sideband

Forceware XP/Vista

Rekomendowane odpowiedzi

side, jak skończyłeś to skończ, a nie tylko teraz się wymądrzasz, miałeś swoje 5 min. i walnąłeś focha, no offence, ja tam nie wnikam co się stało

 

i mnie tam ryba co zmienili, ważne, że sprawują się tak jak tego od nich oczekuję, cudów przecież nie będę wymagał

Edytowane przez Jankes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o czym ty do mnie mówisz o jakich 5min :lol2: , po prostu nie polecaj komuś [ciach!]a. Poza tym nie będziesz mi dyktował , co mam robić i co skończyłem. Wydaje mi się po prostu przemawia przez ciebie zawiść :lol2: , ja się wypowiadam merytorycznie , a ty emocjalnie i nie na temat :wink:

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ja kazałem kasować linki ;) nie ja po sobie niesmak pozostawiłem, dałbyś jakieś oficjalne info na temat zamknięcia projektu to nie byłoby o czym dyskutować, tak to tylko można snuć domysły

na chwilę obecną wygląda to tak jak pisałem, walnąłeś jakiegoś focha i spaliłeś za sobą mosty

 

ps. no offence, bo używałem twoich sterów i je sobie ceniłem

Edytowane przez Jankes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś pomyślał , to byś wiedział dlaczego linki i pliki zostały wykasowane.Poza tym zostały wykasowane tylko te najnowsze stery , część sterów jest dostępna na różnych dziwnych serwisach :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze, że nie śledziłem losów twojej pracy, więc nie będę myślał nad powodami ;) ja tylko ściągałem, instalowałem i jeśli byłem happy to zostawiałem, dlatego brakuje mi tu jakieś oficjalnego oświadczenia na temat zamknięcia projektu, robiłeś coś dla ludzi, cenili cię i tak nagle ich porzucasz, co można uznać jako brak szacunku dla nas, nie ładnie :P tak troszkę z przymrużeniem oka to piszę, ale chyba łapiesz o co mi chodzi ;)

Edytowane przez Jankes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forceware 182.08 xp 32bit 1.11 - Link

 

Forceware 182.08 vista 64bit - Link

 

Forceware 182.06 vista 32bit 1.01 - Link

 

 

Zmiany:

 

- lepsza jakość , wydajność ta sama

 

- lepsza płynność przy włączonym vsync

 

- całkowicie usunięty tray

 

Zmiany xp:

 

- bardziej skrojony , ale wszystko powinno działać

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

side czym sie różnią te 182.08 ver 1.0 do ver 182.08 1.11. dla xp . i jak sie mają do 1.5 gb ram cos tam grzebałeś.testowane ver 1.0 są sporo wydajniejsze od whql 181.20 ,gra o wiele płynniejsza, swietna robota kolego.a testowne na down of war 2 i 7300gt. pytam z ciekawosci co zmieniłes w wersji 1.11, jak sie da to prosze o odpowiedz w jednym zdaniu. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

side czym sie różnią te 182.08 ver 1.0 do ver 182.08 1.11. dla xp . i jak sie mają do 1.5 gb ram cos tam grzebałeś.testowane ver 1.0 są sporo wydajniejsze od whql 181.20 ,gra o wiele płynniejsza, swietna robota kolego.a testowne na down of war 2 i 7300gt. pytam z ciekawosci co zmieniłes w wersji 1.11, jak sie da to prosze o odpowiedz w jednym zdaniu. :rolleyes:

More smooth if you play with v-sync.

Chyba zrozumiałe? :wink: Taka jest różnica między ver. 1.0 a 1.11 na korzyść tych nowszych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są bardziej skrojone tak jak pisałem i włączyłem triple buffer , bo z tego co zauważyłem z control panela nie włącza się pomimo włączenia. Co do texturowania to zostało zmniejszone dla gf6/7 , ale widoczna jest poprawa jakości obrazu?? Jak nie to wróce do poprzednich ustawień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli stery instalować na 1.5gb ram?buforowanie potrojne można wyłączyć z pozycji sterownika, czy zablokowałeś. a faktycznie cosik lepiej mi wygląda nfs most wanted, siakiś taki wyrazniejszy, i ze 6 fps podskoczył.good job side :rolleyes:

crystal more smooth to chyba dla viśty

Edytowane przez elfuego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można :wink: , a co do buforowania to tak pisałem nawet jak wyłączysz to może się nie wyłączyć , ponieważ control panel nie ma wpływu na tą opcje - coś jest spartaczone. Tylko nie pamiętam czy w xp i vista , czy tylko pod vistą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnalem stery od sidebanda w wersji 1.11 do xp 32 i zrobilem test The Last Remnant (po utworzeniu macierzy tylko to mam na razie na dyskach) i wzgledem 185.20 nastapil minimalny wzrtost fps bo az 5 :D. Czy jest ladniej czy nie to nie potrafie powiedziec.

W grze crysis warhead ilosc fps nie zmienila sie no i tutaj tez nie potrafie powiedziec czy jest ladniej czy nie. Tyle tych drzew i innych kamieni, ze jak by mi ktos zabral lub przydzielil wiecej, to pewnie bym tego nie zauwazyl :D. Co innego, gdyby staly kolo siebie dwa takie same komputery z roznymi sterownikami.

Ogolnie sterowniki nie sprawiaja zadnych problemow. Jutro poinstaluje inne gry i jak cos sie posypie to napisze.

 

EDIT:

 

Troche sie pobawilem i musze przyznac, ze w tescie wydajnosci w lost planet colonies jak i demku 3d mark06 jest moment, w ktorym brakuje czegos w wyswietlanej grafice. Gory wygladaja jakos jednolicie.

Zalanczam screena z 3d marka06:

 

Dołączona grafika

 

Dodam, ze w benchmarku fluidmark, sterowniki 1.11 są wydajniejsze o ponad 1000 punktow ! w porownaniu do sterownikow 185.20 xtreme.

Mark zrobiony w 1680/1050 z aax16.

Wynik na sterownikach 1.11 - 7860

Wynik na sterownikach 185.20 extreme - 6686.

 

To ogromna ruznica i nie bylo zadnych przeklaman w grafice.

 

Odpalalem tez fear-a i gra szla bez zastrzezen.

 

Sprzet w sigu..

Edytowane przez Misquamaqus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

182.06 1.01 32bit jak narazie bez zastrzeżeń...

Tzn. ja tam i tak nie widzę różnicy w jakości obrazu, fps zapewne także nie...

Głównie chodzi o mniejsze 'pożeranie' powierzchni dysku...

No i coś do Windows 7 trzeba było wrzucić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam to samo ;/ klonowanie niedziala poprostu zniklo kiedys na starszych sterownikach nei bylo problemu.... ale juz nie pamietam jaki to byl numerek teraz na najnowszych 182.08 nie moge normalnie puscic obrazu na tv po hdmi ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usuwają błąd AA+AF w crysisie , wydajność podobna do 182.08 i nie działają na nich programy do zmiany napięcia na gt200 - np. evga voltage tuner.

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o obraz przez HDMI to ostatnimi jakie go obsługują są sterowniki 185.20 w mym przypadku używam tych modowanych przez Doxa wszelkie późniejsze z serii 18x.xx = brak obrazu przez HDMI na TV. Mam Viste x64.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...