Skocz do zawartości
sideband

Forceware XP/Vista

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie po instalacji 174.70 NA XP SP2 po instalcce rtpzy ładowanei sysa ekran śmeirci i restart wieć lipka :(

Wejdź w C:/windows/system32 i zmień nazwę pliku nv4disp.dll na np. nv4disp1.dll i ładuj sterownik nowy -potem to co zostanie "gratis"(czyli ten ze zmienioną nazwą") teleportuj w niebyt czy przestrzeń kosmiczną(co kto lubi).Powinno pomóc.Ja tak robię -chyba o skutek modXP u mnie(konkretnie mx6).Też depesze od Billa niebieskie były...Napisz czy pomogło -może ktoś skorzysta. Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojawily sie 174.74 WHQL - obsluguja tylko karty z seri 9

 

imo to pewnie jest to samo co wczesniej tylko dodany WHQL i obsluga 9800GTX

 

 

btw. ktos testowal 171.37 WHQL? bo ostatnio takie sie pojawily, chyba troche starsze od 174.74 - jednak najnowsze z 171 :) a te u mnie sprawowaly sie najlepiej

 

@EDIT

 

przetestowalem te 171.37 i sa najwydajniejsze w marku 05/06, w 01/03 lekko ustepuja 171.23 :) na tych driverach tez nie haczy Pro Street jak ktos nie ma patcha... stery datowane na 19 marca wiec tylko o 5 dni starsze od 174.74 - po testach zostaja u mnie 171.37

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w UT 3 czy jest te avg 65 czy 69 :D to i tak moim zdaniem nie jest roznica :)

 

chociaz jest tak jak powiedzialem, najgorzej sprawuje sie najstarsze drivery :]

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki i...o kurde.Możemy chlapnąć browca kiedyś.To samo miasto(coś słabo reprezentowane w sieci :cry: ).Osobiście używam Twoich lekko muśniętych 174.74.Nie mierzyłem FPSów -po prostu fajnie na nich sie gra i mam wrażenie ,że taki Carbon jest na nich płynny jak wcześniej ale bardziej....jedwabiście?Nie wiem jak wytłumaczyć ale skoro mam sprzęt do gier to w nich odczucia są dla mnie priorytetem.

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam,czytam i kurcze nie wiem co wybrać.Gram najczęściej w Wiedźmina,Call of Duty,NFS PS używam sterów 171.23 by Side.W wiedźminie mam takie poziome paski,karta nie podkręcana.Tylko procek ,ale przeszedł Orthosa ma prio 9.

 

Dlatego proszę o poradę co do sterów.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do kolegi sideband a mianowicie czy ty modyfikujesz tylko sam plik instalatora inf aby była zgodnośc nowych sterów ze starszymi kartami czy tez wprowadzasz także jakieś modyfikacje w samym sterowniku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uzywam oficjali 174,74 ze zmodowanym infem, twoje side to bety?czy z whql brałeś?

 

sie zastanawiam czy je wrzucic na ruszt...174.37 miały jakies braki plikow podczas instalowania.

 

Edit

 

za cholere nie moge nic sciagnac z tej strony uploading...

 

trzeba sie rejestrowac czy jak?ciagle mam bym czekal, naciskam download i znow czekaj 1,5min...

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile razy można powtarzać , beta i whql to ten sam sterownik. Stery whql pokazują się póżniej , bo nadanie certyfikatu trwa jakiś czas. Nadanie whql nie oznacza , że sterownik jest cacy :wink:

 

Co do błędów to były w 171.37 , 174.37 nie istnieją :wink: . Część sterowników poprzerzucam na serwer i nie będzie problemu ze ściąganiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile razy można powtarzać , beta i whql to ten sam sterownik. Stery whql pokazują się póżniej , bo nadanie certyfikatu trwa jakiś czas. Nadanie whql nie oznacza , że sterownik jest cacy :wink:

Na tej zasadzie jak liżący zad pracownik nie jest wcale najlepszy :wink: .Te 174.85 znalazłem na razie tylko dla Vista.Cały czas używam 174.74 by Side i jest ok.Ostrowiak -kiedy walimy do baru je oblać?Wiesz ,że tych placówek u nas nie brakuje :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jakbym chciał to się nie napijemy , bo biore leki i najbidniej za dwa miechy odstawie :wink: . Co do sterów 174.85 to wygląda , że są niezłe , ale akurat ta wersja chyba jest tylko pod viste. Pod vistą mają znacznie więcej do poprawy , nvidia to chyba nie ma co robić i kombinuje jak koń na wrotkach - przemianowali stery z Forceware na Geforce :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Bam1981

pojawily sie 174.85, jeszcze nie testowalem :) pozniej napisze co i jak :P

 

mam nadzieje, ze po lipnych 174.82 te sa lepsze...

ja miałem tylko problem z modyfikacja INF do tych w.w.(po instalacji i restarcie nadal miałem standardowe drivery...)w koncu jednak sobie poradziłem za 3 razem wziałem INFY z 174.74 XG i działają świetnie...obecnie ich uzywam... fajnie za cynk ze już są nowsze...

 

 

pozdro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...