Skocz do zawartości
sideband

Forceware XP/Vista

Rekomendowane odpowiedzi

Dodana wersja PL , brak dodaktowych plików względem wersji EN :wink: .

 

Zaraz wrzuce także wersje 1.1 EN z nowym control panelem.

 

Co do sli sterowniki działają jak należy , 9800GX2 także działa ok :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sprawdzałem to najlepsze jak do tej pory , zacięcia w nfs prostreet praktycznie znikły. Sterów 174.51 nie sprawdzałem , bo na rivie tnt 2 nie sprawdze :lol2:. Wyszły już nowe stery 174.53 :wink:

 

Update:

 

Dodane nowe stery 174.53 , zarówno w tych jak i 174.40 odblokowałem nowe bajery pure video , które niby są dostępne tylko dla serii 9. Nie mam jak tego sprawdzić , czy to działa być może blokada jest z poziomu sterownika. We wcześniejszych sterach były pewne wpisy , które odpowiadały za to , ale bardzo szybko znikły :wink:

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Jak na razie 171.23 są najbardziej stabilne. Chociaż szczerze odkąd kupiłem 8800GT miałem tylko jedną zwieszkę w Oblivionie. Jedyne co mnie denerwuje to ,że nie ma możliwości skalowania obrazu na TV. Niby w panelu jest opcja ,ale nie mogę tam nic zmienić ,bo są jakby nieaktywne ,a obraz jest troszkę rozciągnięty. Próbowałem już wszystkie tryby 540 ,720 ,1080. Bardzo to przeszkadza w oglądaniu filmów,bo obcina dolną połowę napisów.

 

Side jak będziesz modował jakieś następne stery z serii 171.xx to napisz jakie najlepiej się sprawują z TV-Out. Ten twój mod 171.23 ,w ogóle ma pousuwane parę plików. Przez to stery są ograniczone w stosunku do oryginalnych 171.23. Nie wiem po co to zrobiłeś ?

 

 

P.S tą plazmę co mam w sigu podłączam przez DVI-HDMI. Może to ma jakieś znaczenie ? Niestety nie mam tam innej możliwości podłączenia ,bo ten TV nie ma niestety wejścia PC ,a zależało mi na oglądaniu HD/Blu-Ray z kompa.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pod Vistą i na sterach 171.23 miałem zwiechy w TDU, zainstalowałem 174.31 od sidebanda i jest wsio ok.

Miałem zmienić na nowsze z serii 174.xxx ale widze na forum guru3d już są nowe 174.70. Trzeba śledzić topik i wyciągnąć wnioski czy warto instalować. No i czekam na wersje side :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę zwrócić honor -działają u mnie jednak ,a BSOD wywalało z winy XP MX6(by malcolmX).Coś niekiedy nie pozwala zastąpić biblioteki nv4 w system32.Ale na piechotkę(awaryjny, zmiana nazwy i podobne) dało radę.Nie miałem czasu na testy ale 174.60 są szybkim Sanctuary Unigine teście około 2-3 FPS lepsze(przy ilościach w wyniku rzędu ~170fps).To tak na początek ,bo to tylko teścik.Zobaczymy co gry pokażą....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

171.23 dają mi po tyłku w UT3. Są o jakieś 25% słabsze od 169.09...

warto się przesiadać na 174.60?

o poprawka widzę, że już są 174.70, ^^ może uda się ściągnąć

Edytowane przez 4rch0n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

side mam pytanie :)

 

chodzi o to, ze w programiku OpenGL Stars: http://www.majorgeeks.com/OpenGl_Stars_d157.html

 

na wszystkich twoich sterach ponizej 174.xx mam gorszy wynik w tym tescie o srednio 30 klatek

 

dla przykladu 169.44 (280 fps) a na 174.70 (310-320 fps) - dodam, ze na nie modowanych przez Ciebie 169.44 tez mam te 310-320 fps

 

i mam pytanie o co chodzi? mozliwe ze w grach OpenGL az takiej duzej roznicy nie ma, lecz w tym programie jest :)

 

 

btw. tez zauwazylym, ze np. na driverach ponizej 174.xx wystepuje takie cos w Informacje o systemie

 

Dołączona grafika

 

jak mozesz to sprawdz to i bym nie pogardzi o 169.44 na CP z tych 17x.xx :)

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem 174.70 i miaŁem mega sciny w NFSPS. Wróciłem do najnowszych oficjalnych nvidii dla 8600gt czyli 169.21 i NFSPS chodzi idealnie gładko więc pozostaje przy starych sterach :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na sterach 174.xx wystepuja te mega sciny w Pro Street

 

na 171.xx i 169.xx ich nie ma... wszystkie inne stery ponizej 174.xx mozesz sobie zainstalowac i potestowac :P polecam 169.44 i 171.23

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...