Skocz do zawartości
sideband

Forceware XP/Vista

Rekomendowane odpowiedzi

a sery sa naprawde dobre cod 2 wzrost fpsa o 15- 23 okolo, w innych giercach okolo 5fps, tylko ut3 cosik zarywa czasem na moim gracie, i jak sie da to zaczaruj panel bo starego nie da sie odpalic jakis bład wyskakuje.i małe pytanko do masterGpu- side.co to tripple buffering,niby to wspułpracuje z v sync lepiej to właczy czy wyłączyc dla wydajnosci na starej grafie agp 7300gt

Można mieć to cały czas włączone , niby daje kopa z włączonym v-sync. Czasami daje kopa nawet bez v-sync przy bardzo dużej ilości klatek :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sideband, kojarzysz pewnie sterowniki ATI CS ULTIMATE DRIVERS (są to sterowniki dedykowane do counter-strike 1.6, które powodują wyeliminowanie tzw. fake recoila czyli nie naturalnego rozrzutu i poprawiają płynność gry [nie fps tylko ogólną płynność, bo czasem nawet przy 100 fps czuć, że gra nie jest płynna]) i tu wychodzę z propozycją czy dałbyś radę "stuningować" jakieś sterowniki nvidii np. te najnowsze żeby były zoptymalizowane w dużym stopniu pod kątem cs'a ? Wykorzystuje on OPENGL. Proszę Cię o to bo bardzo mi na tym zależy bo same problemy z tą grą są. Jest to stara gra i chodzi o to by nowe sterowniki przystosować do niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam ida prace? :)

Coś tam działało , ale nie jestem zadowolony z rezultatów. Jakieś tam haczenie , żabkowanie da się zlikwidować :wink:

Czy juz cos podzialales z tymi sterami...? 

Edytowane przez Martinii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz poczekać aż taktowania zejdą do 2d , gpu-z nie pokazuje opencl , bo to "ruski" program wystarczy , że dodałem modded by side do nazwy i nie będzie opencl zafajkowane. Wejdź sobie w nowego everesta - ten ci pokaże obsługę i całą specyfikacje opencl. To samo z directcompute , poprzednia wersja pokazywała fajke , teraz już nie. Nie mam karty na bazie gt200 to także nie wiem , co tam nie chula do końca.

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obsługa 64bit owszem ale nie dla XP :(

Może ktoś ma sprawdzone stery pod xp64. Chętnie bym zmienił. W ogóle nvidia oszukuję...im dalej w las tym ciemniej :( Kilka miesięcy temu przywróciłem obraz partycji systemowej, gdzie miałem dużo starsze stery. Po odpaleniu gry (nie pamiętam jakiej :( ) dało się zauważyć różnicę w zanikaniu dalszych obiektów, na najnowszych sterach zanikały dużo szybciej. Ciekawe czy kiedyś to się zmieni.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekstra, w końcu coś potestuję :D

 

U mnie nawet na oryginalnych sterach 191.07 GPU-Z też nie pokazuje OpenCL, więc to nie wina sterów od side.

na oficjalnych pokazuje 195.62 , ale nie wazne jak side mowi ze dziala to w porzadku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forceware 195.62 XP 32bit Ver 1.1

 

Zmiany:

 

- kompletnie nowy inf

 

- naprawiony nie działający tray(w przypadku korzystania z inf-a tray on)

 

- support dla większej ilości kart(w tym quadro)

 

- jeszcze szybciej reagujący control panel

 

Zwłaszcza zależy mi by ktoś z sli sprawdził te stery , bo podobno nie działa sli:E na poprzednich. W obwodzie czeka jeszcze kilka nowych wersji :wink:

 

Link - http://side.pl.pl/Forceware/XP/32bit/Force...XP%2032bit-1.7z

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sideband, a co to jest - http://side.pl.pl/Forceware/XP/32bit/Force...XP%2032bit-4.7z? Pytam, gdyż u mnie próba ściągnięcia tego zakończyła się komunikatem NOD'a o wykrytym trojanie [ ; Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na twojej stronie nie ma najnowszych. W takim razie gdzie można ściągnąć ta najnowsza pod xp?

egielda.com.pl

 

sideband, a co to jest - http://side.pl.pl/Forceware/XP/32bit/Force...XP%2032bit-4.7z? Pytam, gdyż u mnie próba ściągnięcia tego zakończyła się komunikatem NOD'a o wykrytym trojanie [ ;

Poprzednia wersja , zapewniam cię , że nie ma tam trojana. Pewnie program , żle zinterpretował jakiś plik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

side, poprzednia, czyli pierwsza tak? bo ja właśnie na niej 'siedzę' teraz : ) i rar z nią, który mam na dysku, jakoś nie 'wzrusza' NOD'a, dziwne... :? ale, nie ważne, właśnie ściągnąłem najnowszą wersję z egiełdy, jest to samo, ale po przywróceniu tych plików jest OK : ) Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"http://www.egielda.com.pl/download/Forceware_195.62_XP_32bit_Ver1.5.7z » 7ZIP » Forceware 195.62 XP 32bit Ver1.5/nvcpl.dll prawdopodobnie odmiana wirusa Win32/Genetik koń trojański" - coś takiego, przez co NOD uniemożliwia zapisanie tego na dysku.

 

 

Swoją drogą, dobra robota side : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, samo archiwum jest czyste, tylko pod koniec ściągania/zapisywania go na dysku [Firefox] NOD [4.0.474.0, baza wirusów najświeższa jaka tylko może być : )] wywala u mnie takiego kwiatuszka :wink: :? a Comodo IS siedzi ciuchutko : P : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej ; )

 

 

Ja tylko raz miałem z tym problem, przy pierwszym odpaleniu, a raczej wyjściu z COD WAW, ale później już nie miałem z tym problemów, ale i tak zainstalowałem najnowszą wersję : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

side mam pytanko na ile ustawic maksymalna liczba wstepnie renderowanych dla max wydajnosci.bo rózne szkoły róznie piszą.

Jeżeli nie masz problemów z wydajnością , zacięciami z właczonym v-sync to nie ma sensu zmieniać tego parametru. Ogólnie jak już lawirować to między 1-6 :wink: .

 

Jakby co to prawdopodobnie nvidia zrobiła swoje i admini usunęli całe forum o modyfikowanych sterownikach. Nie wykluczone , że jest to związane z odblokowaniem physx w przypadku połączenia gf+radeon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...