Skocz do zawartości
bruce

jakiej firmy dysk brac najlepiej???

Rekomendowane odpowiedzi

Ej skad Ty chcesz wziacs dysk ATA 100/133 ktory ma 10400 rpm ??

A najlepiej mimo wszystko Seagate ! IBM mozna ale nie te produkowane na wegrzech ! Maxtory od biedy ponoc wolne ale za to sie niesypia ! Sa jaeszcze fujitsu troche zapomniane ale dobre ! Reszty nie polecam ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ibm odpada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

 

nigdy wiecej ibm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a o co ci chodzi z tymi speedami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IBM 80,0 GB 7200-obr ATA100 (IC35L080AVVA07) 563

Seagate 80.0 GB U6 ATA100 (ST380020A) 502

Seagate 80.0 GB Barracuda4 (ST380021A) 566

Western Digital 60.0 GB 7200-obr (WD600BB) 471

Western Digital 60.0 GB (WD600AB) 439

Western Digital 80.0 GB 5400-obr (WD800BB) 549

Western Digital 80.0 GB 7200-obr (WD800BB) BOX 587

Western Digital 80.0 GB 7200-obr (WD800JB) 8MB c 617

 

 

to gdyby kjogos interesowaly ceny, a czym sie rooznia te zigejty????

a maxtorki taniej niz seagate

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej skad Ty chcesz wziacs dysk ATA 100/133 ktory ma 10400 rpm ??

A najlepiej mimo wszystko Seagate ! IBM mozna ale nie te produkowane na wegrzech ! Maxtory od biedy ponoc wolne ale za to sie niesypia ! Sa jaeszcze fujitsu troche zapomniane ale dobre ! Reszty nie polecam ! :)

hehe maxtory wolne lol, pokaz mi jakiegos seagata szybszego od mojego maxtora (chyba tylko cheatec czy jakos tak)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytac nieumiesz ?? Napisalem "ponoc" !! Co nie musi byc prawda ! ja sie osobiscie z tymi dyskami nie spotkalem (czytaj: niemialem go w kompie) Ale posiadacze nazekali ze wolne ! co nieznaczy ze mieli racje !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytac nieumiesz ?? Napisalem "ponoc" !! Co nie musi byc prawda ! ja sie osobiscie z tymi dyskami nie spotkalem (czytaj: niemialem go w kompie) Ale posiadacze nazekali ze wolne ! co nieznaczy ze mieli racje !!

moze mieli jakies kaszaste plyty na ata33 i sie dziwia u mnie chodzi lepiej niz barracuda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie bierz Seagate z 7200 obr.

Mają olejowe łożyska praktycznie nie usłyszysz jego pracy nawet przy przyłożeniu ucha do obudowy dysku.

Mam go i goronco polecam na nic innego bym go nie zamienił....

Jest po prostu the best, nie miałem z nim zadnych problemow...

no i ta cisza :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary nie biez tylko Western Digital  Tosh to wielkie gowno !  :)

Od kiedy ?

ja tak uslyszalem dzisiaj w sklepie komputerowym, zeby nie brac wdc, bo oni sie juz z gwarancji na to nie moga wygrzebac :P :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dyskami jest róznie i nie ma sie co kłócić !!! Taki sam dysk może być dobry i szybki ale moze byc tez wolny i sie zaraz zepsuje, teraz bym chyba wziął Barakude 40gb 7,2 k.

Aha i jeszcze w jakich cenach są dyski 10400 obr. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary nie biez tylko Western Digital  Tosh to wielkie gowno !  :)

Od kiedy ?

Od zawsze !

A ta Twoja U6 to dopiero wielkie <span style="color:red;">[ciach!]</span>o !!! Czas dostępu 21,9 ms :lol: :lol: To maja stara 250 Mb ma lepszy bo 19,8 ms :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bruce mimo wielu przejsc z barrakudami4 polecam ci ten dysk, jest cichy i szybki, jedyny problem to ze musisz zapewnic mu odpowiednie chlodzenie.A moje przejscia z b4 40 GB okazaly sie byc spowodowane przez sprzedawce.Kupilem porostu prawdopodobnie uzywany dysk zamiast nowego i na dodatek byl padniety odrazu. Po zareklamowaniu zrobili w serwisie format na niskim poziomie i dali mi znowu ten sam dysk mowiac ze nowy daja. Uparlem sie jednak na 60 GB i mam nowy i chodzi (narazie).BTW ciekaw jestem komu wcisna tamten dysk :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chcesz ciszy to bierz barracude IV( temperatura max 42 stopnie ) , mam i jak narazie chodzi ok , nie moge porownac ile szybsze sa maxtory i WD , ale az takie wielkie roznice to chyba nie sa ??

Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chcesz ciszy to bierz barracude IV( temperatura max 42 stopnie ) , mam i jak narazie chodzi ok , nie moge porownac ile szybsze sa maxtory i WD , ale az takie wielkie roznice to chyba nie sa ?? 

Arek

tez polecam Barracude IV ale nie pieroIol :evil: ze temp. max 42 stopnie bo wcale tak nie jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam caviara 100MB z 8 MB buforem 

bardzo szybki 

jak na razie to mi sie nie rozwalil

jest cichy

chyba cos Ci sie pomylila albo przespales kilka lat ;)

chyba 100GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chcesz ciszy to bierz barracude IV( temperatura max 42 stopnie ) , mam i jak narazie chodzi ok , nie moge porownac ile szybsze sa maxtory i WD , ale az takie wielkie roznice to chyba nie sa ?? 

Arek

tez polecam Barracude IV ale nie pieroIol :evil: ze temp. max 42 stopnie bo wcale tak nie jest...

Ta 42 stopni to on na pewno nie ma jak już to ma z 32 stopnie!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...